folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder (Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

(Ücretsiz) İngilizce Dersi Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo

Düşünce güzel ama diğer arkadaşların da dediği gibi sınırlı kalmış. Online olmasa da işlediğiniz dersleri vidyo'ya alıp internete atmak kolay.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bazı şeylere nasıl üşenmediğini gerçekten anlamıyorum ama helal olsun ya. Arada insanlık görüyoruz memlekette değişiklik oluyor.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Tebrik ediyorum. Kursun çoğu paralı kurstan daha verimli olacağına inanıyorum ankarada olsam kaçırmazdım..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

edi

LizardKing tarafından 04/Mar/14 19:07 tarihinde düzenlenmiştir

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

çok gereksiz yorulmlar atılıyor yada bana öyle geldi.  ama bir çoğunad da güldüm doğrusu.  

işin aslı Tebrik ediyorum, bir şekilde müridlere yardım olmaya çalışan bu gönüllü müridi.

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoneInsane
    GoneInsane's avatar
    Erkek

Tebrik ederim, online olursa bende katılmak isterim. 

Ben her şeyden önce TÜRK milliyetçisiyim. Böyle doğdum, böyle öleceğim. Mustafa Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Odtüde olsam ciddi olarak kaçırmazdım. 

Aslında izzmarit'in ders anlatacağı arkadaşlardan birisi her dersten sonra, ders notlarını ve ödevlerini burada paylaşırsa, aynı programı takip edenler olabilir. Şahsen ben konuları-ödevleri vs. takip ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Online demişsiniz ama o iş çok karışır arkadaşlar ya.. 1-2-3 kişi olunca ortak seviye tutturup ilerlemek, kimin nerde ne anlamadığını kimin nerde tekrara ihtiyacı olduğunu görmek kolay, öyle olunca çok daha mantıklı ve güzel ilerleniyor, motivasyonu yüksek tutmak da çok daha kolay oluyor. Zaten özel dersin mantığı bu.. Öğrenciye göre ders. Yanımdakinin yorulduğunu hissettiğim an mola verelim diyeceğim mesela, ödev yapmayınca azarlayacağım falan. Bu şekilde süper ilerler ama toplu bir şey yapalım derseniz büyük ihtimalle kimse pek bir şey öğrenemez, seviye farkları, devamsızlık.. Ödev olayı falan da sorun olur bana. Ödevsiz tekrarsız asla olmaz.

Benim niyetlendiğim şey klasik özel ders mantığıyla, bir/birkaç kişiyi alayım, baştan aşağı 6 ay elimden ne geliyorsa mükemmel şekilde öğretmeye çalışayımdı.

Şimdi online ders yapsak nereye yazacağım sorunu var bir de, komple dersten söz ediyorsak yazmak şart, tahtam tabletim falan olsa yine olabilir diyeceğim de.. Kameraya çeksek yine önümüzdeki kitap defter görünmeyecek. Omzumuzun üstünde kameraman falan olması lazım. O iş zor biraz ya..

Müridlerden biriyle konuştuk, sanıyorum Ekerci idi, konuşma grubu tarzı bir şey yapabiliriz Skype'ta diye ama o da nasıl olabilir tam bilemiyorum.

Online diyorsanız fikir verin :|

izzmarit tarafından 04/Mar/14 19:42 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

zalımsın konya 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Kişi olarak sınırlayacağına video set oluştur yay internete al sana çifte sevap.

Toplam Hit: 13812 Toplam Mesaj: 142