folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uykusuzluk Denemesi / Başlangıç: 8 Mayıs 2008 Saat:12:15

Uykusuzluk Denemesi / Başlangıç: 8 Mayıs 2008 Saat:12:15

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben çok araştırdım bunun fiziksel olarak kesinlikle mümkün olduğuna inanıyorum.Bana göre uyumak homo safiensin en büyük zaafı.

dünde saat 9da kalkmıştım bu sabah 6-7 gibiydi tam hatırlamıyorum ama hava aydınlıktı planımı yaptım yattım.şimdi uyandım ve başlıyorum.yani 18 saat uyuyup uyku depoladığım falanda yok.normal yaşantımdan feragat ederekte yapmıyorum.normal yaşantımı hiç değiştirmeden sadece hiç uyumamaya çalışıcam.ayrıca öyle ayakta yarı uyur yarı uyanık sersem gibi olursam onunda manası yok gene bırakırım.

Ama ben matematiksel denklemimi kurup bu yola çıktım başaracağıma kesin gözüyle bakıyorum.herkes hakkını helal hetsin şimdiden :D

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    helal olsun :)

All is well
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    iyimisin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaPTiXX
    CaPTiXX's avatar
    Erkek

şu matematiksel denklemi merak ettm söleyebilirmisn senin için mahsuru yoksa:)

ayrıca nereye kadar uyumucan..nası olsa sızcan amk:D 

Hakanlar Hakanı, Sultanlar Sultanı Cennetmekan II.Abdulhamid Han..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    24i bunu yazdı:
    -----------------------------
    Omnuarliti bunu yazdı:

Arkadaşlar ben çok araştırdım bunun fiziksel olarak kesinlikle mümkün olduğuna inanıyorum.Bana göre uyumak homo safiensin en büyük zaafı.

dünde saat 9da kalkmıştım bu sabah 6-7 gibiydi tam hatırlamıyorum ama hava aydınlıktı planımı yaptım yattım.şimdi uyandım ve başlıyorum.yani 18 saat uyuyup uyku depoladığım falanda yok.normal yaşantımdan feragat ederekte yapmıyorum.normal yaşantımı hiç değiştirmeden sadece hiç uyumamaya çalışıcam.ayrıca öyle ayakta yarı uyur yarı uyanık sersem gibi olursam onunda manası yok gene bırakırım.

Ama ben matematiksel denklemimi kurup bu yola çıktım başaracağıma kesin gözüyle bakıyorum.herkes hakkını helal hetsin şimdiden :D

kafeinin bol olsun kardeş...

aslında hiç kafein almayı düşünmüyorum.dediğim gibi normal yaşantımdan feragat etmiycem.. normalda sabahları kahvaltıda bikaç bardak çay içerim , nescafe desen haftada en fazla 2 tane.. zaten kafeinli ve gıdalara çok sıcak bakan biri değilim..

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

dikkat et sağlığın bozulmasın

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

kardeş yabancı bir üniversite bu deneyi yapmıştı ve bir gönüllü öğrenci çıkmıştı, öğrenci hiç uyumadan günlerce durdu, çocuk geceleri müzikle oynuyordu uyumamak için tabi günler ilerleyince çocukta anormallikler oluştu, hatta videosuda var bulabilirsen izle renksiz videoydu, daha sonra çocuğun durumu kötüye gitmeye başladı halüsinasyonlar görmeye başladı, unutkanlık, hafızada problemler, dengesiz hareketler yapıyordu, bilimadamları durumdan endişelenince çocuğu uyuttular. :)))

ileride düzelmeyecek problemler oluşuyor ama bunu da bilmelisin :)))

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    CaPTiXX bunu yazdı:

şu matematiksel denklemi merak ettm söleyebilirmisn senin için mahsuru yoksa:)

ayrıca nereye kadar uyumucan..nası olsa sızcan amk:D

mahsuru var 10 günden önce söylemiycem.1 ay sonrada bi tahribat buluşması olursa beni gözlerinizle görür nasıl kanıtlattırmak istiyosanız kanıtlarım evelallah.ama g.t olmak pahasına böyle bi başlık kimse açmaz herhalde 

nereye kadar dersen pazara kadar değil mezara kadar.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    uykusuzluk kadar beyne zararlı bişey yoktur.. benden söylemesi .. .. ....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Şimdiden iyi uykular.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:

kardeş yabancı bir üniversite bu deneyi yapmıştı ve bir gönüllü öğrenci çıkmıştı, öğrenci hiç uyumadan günlerce durdu, çocuk geceleri müzikle oynuyordu uyumamak için tabi günler ilerleyince çocukta anormallikler oluştu, hatta videosuda var bulabilirsen izle renksiz videoydu, daha sonra çocuğun durumu kötüye gitmeye başladı halüsinasyonlar görmeye başladı, unutkanlık, hafızada problemler, dengesiz hareketler yapıyordu, bilimadamları durumdan endişelenince çocuğu uyuttular. :)))

ileride düzelmeyecek problemler oluşuyor ama bunu da bilmelisin :)))

doğru bunu deneyen çok kişi olmuş.hatırlarsan eskiden DOKUN BANA diye yarışma vardı orda ortalama 5 gün dayanan çıkıyordu.

dediğin gibi bilimsel araştırmalar da çook var.ben bunlarıda inceledim.

hatta komandolar üzerinde yapılan çok şey var.savaş açısından.

ama ben uyumuyorum diye çıkan çok az kişi var.çünkü bu bir ayrıcalık ve okült bilgi olarak kalmış.bence dünyada uyumayan çok kişi olabilir ama gizleniyorlar..

kafayı üşütmeye gelirse..asla öyle bişey beklemiyorum.kendi vücudumu çok iyi tanıyan biriyim..ve başaracağıma inanıyorum..

Toplam Hit: 16701 Toplam Mesaj: 127