folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

VAPLYN Elektronik Sigara ve Likitleri

VAPLYN Elektronik Sigara ve Likitleri

Likitlerimizde tpa, capella, fw, inawera, solubarome marka aromalar kullanılmıştır.

Likit üretimimiz 0 mg, 3 mg, 6 mg, 9 mg nikotin oranlarıyla Max VG olarak yapılmaktadır.

Talep olursa VG/PG oranında ve nikotin değerlerinde değişiklik yapılıp kişiye özel üretim yapılabilir bu durumda demlemeyi kendiniz beklemek durumundasınız.

Nbase olarak yüksek mg nikotinden seyreltme yaparak kendi nbasemizi oluşturuyoruz.

Fiyat

0 mg veya 3 mg nikotin 17 ml şişe : 15 TL

6 mg veya 9 mg nikotin 17 ml şişe : 17 TL

0 mg veya 3 mg nikotin 100 ml şişe : 70 TL

6 mg veya 9 mg nikotin 100 ml şişe : 80 TL

Deneme Seti 6 şişe : 40 TL

Deneme Seti 12 şişe : 75 TL

Tüm Türkiye'ye kargo 7 TL!

100 TL ve üzeri likit alımında KARGO BİZDEN!

Ödeme: Enpara,  VakıfBank,  Bitcoin (BTC)

Ürünün ödemesi alındıktan sonra 2 iş günü içinde kargolaması yapılacaktır.

NOT: Elektronik sigara cihazı satın almak için de özelden yazabilirsiniz.

LynXMaSTeR tarafından 09/Tem/17 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

teknik olarak içindeki ürünlerin kalitesine ve yapılış aşamalarına ne gibi önem verdiğininizi bilemeyiz ama şöyle bi durum var daha önceden yapılmış evyap veya fabrikasyon likitlerin fiyatına göre bana birazcık pahalı gibi geldi.

eğer tester set yaparsan alır deneriz hem likitlerin tadına bakarız hemde fiyat/performansı değecek mi ona karar veririz

iyi satışlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Fiyat pahalı. Yabancı premium likitlerle yarışıyor fiyat

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

eğer vg pg olarak merck filan kullanılıyorsa olabilir ama balmumcu vg ve pg kullanılıyorsa fiyat fazla..

İçen kişi en temizi kendi yapmalı.. en kaliteli malzemeden alsanız bile uyguna geliyor fiyatı..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

fiyat hakikaten höh dedirtti. ev ortamında yapılan bir likit için, ki en yüksek kalite hammadde kullansanız bile, çok fazla. 

şu anda 36mg 100 ml nbase ve litrelik base ile seyreltip üstüne en kaliteli aromaları bile alıp kendiniz demleseniz ML'si 25 kuruştan yüksek olmuyor ki sizde 110 kuruş civarında ortalaması.

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    amare bunu yazdı

teknik olarak içindeki ürünlerin kalitesine ve yapılış aşamalarına ne gibi önem verdiğininizi bilemeyiz ama şöyle bi durum var daha önceden yapılmış evyap veya fabrikasyon likitlerin fiyatına göre bana birazcık pahalı gibi geldi.

eğer tester set yaparsan alır deneriz hem likitlerin tadına bakarız hemde fiyat/performansı değecek mi ona karar veririz

iyi satışlar

Gayet temiz bir ortamda, işini iyi bilen mühendis arkadaşlarla birlikte titiz bir şekilde ürünleri oluşturmaktayız.

Şu anda henüz tester dağıtımı yapamıyoruz, ancak program dahilimizde bulunmaktadır, ilerleyen günlerde düşünüyoruz.

alicem bunu yazdı

Fiyat pahalı. Yabancı premium likitlerle yarışıyor fiyat

Gerçek premium ürünlerle karşılaştırdığınızda fiyatlarımız gayet uygundur.

Yigit bunu yazdı

eğer vg pg olarak merck filan kullanılıyorsa olabilir ama balmumcu vg ve pg kullanılıyorsa fiyat fazla..

İçen kişi en temizi kendi yapmalı.. en kaliteli malzemeden alsanız bile uyguna geliyor fiyatı..

Bildiğimiz kadarıyla Merck markası Türkiye'ye ürün gönderimini durdurmuştur. Şu anda Merck kullanıyorum diyenlere ne derece itibar edilebileceği konusunda bazı şüphelerimiz var. El altından bir şekilde yurda sokma imkanı olanlara da bu işin baya pahalıya patlayacağını düşünüyorum.

SweetyVolty bunu yazdı

fiyat hakikaten höh dedirtti. ev ortamında yapılan bir likit için, ki en yüksek kalite hammadde kullansanız bile, çok fazla. 

şu anda 36mg 100 ml nbase ve litrelik base ile seyreltip üstüne en kaliteli aromaları bile alıp kendiniz demleseniz ML'si 25 kuruştan yüksek olmuyor ki sizde 110 kuruş civarında ortalaması.

Yaptığınız hesaplamada işçilik, harcanan zaman, hassasiyet ve güven parametreleri bulunmamaktadır.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merck gönderimi falan durdurmadı. sadece merck markasını ana satıcısı olmayanlar kullanmasın diye uyarı gönderdi ben merck satıyorum diyenlere. 

likitler pahalı.

+17ml ne ya? 

şat tüp yapsaydınız hocam kullan at?

millet 50ml ye geçer siz tek kullanımlık şişelere başlıyorsunuz 17 ml nedir. 

BosphorusPasha tarafından 19/Şub/17 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalar Kaldırılsın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

merck gönderimi falan durdurmadı. sadece merck markasını ana satıcısı olmayanlar kullanmasın diye uyarı gönderdi ben merck satıyorum diyenlere. 

likitler pahalı.

+17ml ne ya? 

şat tüp yapsaydınız hocam kullan at?

millet 50ml ye geçer siz tek kullanımlık şişelere başlıyorsunuz 17 ml nedir. 

içerik nedir bu arada? vg pg aroma vs?

Eğer ki aldığınız likit damak tadınıza uymazsa 50 ml parasını çöpe atmak istemeyeceğinzi düşünüyoruz. Bu sebeple 17 ml lik şişeleri almanızı tavsiye ederim.

Ayrıca ilerleyen zamanlarda 5 ml lik tester ve 100 ml lik şişeler halinde de satmayı planlıyoruz.

Genel olarak Max VG yapmaktayız, şu an elimizde bulunan aromalar ilk mesajda yazılıdır.

İsteğe göre 80 VG / 20 PG, 70 VG / 30 PG şeklinde de ayarlayabiliriz, ancak bu şekilde isterseniz demleme süresini kendiniz beklemek durumundasınız.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocam herşeyi geçtim ürünler cam ve damlalıklı şişelerde mi geliyor yoksa plastik mi? Plastiğe rağmen fiyat bu kadar şişirilmişse cidden fiyatı gözden geçirin derim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

konuyla alakasız ama sigarayı bırakmak için elektronik sigara almayın abi

10 gün önce bıraktım 1 tane bile içmedim kafam raad eşşek gibi kendime kızıyorum her gün niye içmişim diye.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Herkes özel mühendisle çalışıyor herkes en özel aromayı kullanıyor. Vg pg merck değil demişsin ne olduğunu yazmamışsın :). Sen olsan tahribatta veya başka yerde böyle bir ilan görsen kendinden likit alır mıydın?

Toplam Hit: 42922 Toplam Mesaj: 96
elektronik sigara e-sigara sigara likit e-likit nbase max vg vg pg vaplyn