folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

hocam tahribat içinde satan müridler de var. hatta likiti o kadar beğenmişler ki tekrar tekrar sipariş veriyorlar.ürünü görmeden bir şey demek olanaksız ancak belirtmek isterim ki gerçekten pahalıya satıyorsunuz. benim önerim müridler arasından bir kaç kişi seçip bedavadan tester yollamanızdır. yapılacak önerilere göre satışınızı geliştirebilirsiniz.

ben kendi likitlerimi kendim yapıyorum. örnek vereyim benim likitlerim grande likitlerden daha güzel, natura likitleri zaten sollar, ancak piyasada satılan premium likitlerden daha kötü. gelişince daha da güzel olacak. likit işi sıkıntılı iş. birinin yaptığı likit diğerinin ağız tadına uymuyor. birisi boğaz vurumu istiyor diğeri aroma istiyor. bu yüzden dedim likitleri denettirmekte fayda vardır diye.

Tester ile ilgili çalışmalarımız halen devam etmektedir. Çok yakında dağıtıma geçmeyi planlıyoruz.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

baltalamak gibi olmasin, zatende dagilmis, bir soru sorum var, bu islemlerde nbase falan diye bi zimbirtiyla hazirlaniyor sanirim, bu sekilde nikotin olayini nasil ayarlaniyor, nikotini arttirilmak istenirse mesala? 

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Hocam bunların üretimini(aromalandırmasını) nasıl yapıyorsunuz? THC aromalı(!)sını hazırlayamaz mıyız :) 

şu anda mümkün görünmüyor (:

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Hocam bunların üretimini(aromalandırmasını) nasıl yapıyorsunuz? THC aromalı(!)sını hazırlayamaz mıyız :) 

Sağda solda internette satanlar var gibi, pek imkansız durmamıştı gözümde. Şöyle sorayım "şeftali" aromalı likitin bildiğimiz "şeftali" ile ne kadar akrabalığı var, meyve konsantresinden meyve suyu gibiyse sıkıntı

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Bu esigara işi ne karışık bir iş ya , parçası , pili , teli , likiti , eroll u ,  parça isimleri , watt - ohm ayarları o bu şu  modeller - boyutlar -  buhar/duman verme ölçüsü , pamuk mamuk bişey dolamışlar çıkışına vs.. falan filan varmı bunlar hakkında bilgi alacağımız net bir websitesi? Ne nedir ne ne değildir.

Gruplardan bildirim geliyor pek ilgimi çekmesede bu sarım tele benzer birşey var 1tl yemi ne kendileri sarıyorlar onu DIY olarak dışardan 40tl ye almaktansa

Kendileri karışım aromada üretiyorlar ( fuse tea karpuz bilmem ne )  evde almışlar eczaneden litre litre ( propilen glikol falan ) gereken kimyasalları 😄 acayip bir pazar olmuş

Kısaca nereden sağlayacağız bunun " genel kültürünü " öğrenmediğim birşey olunca rahatsız oluyorum.

LaNCeLoT tarafından 22/Şub/17 11:18 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Sağda solda internette satanlar var gibi, pek imkansız durmamıştı gözümde. Şöyle sorayım "şeftali" aromalı likitin bildiğimiz "şeftali" ile ne kadar akrabalığı var, meyve konsantresinden meyve suyu gibiyse sıkıntı

THC aromalar pasta aroması hocam likit için tutuşma sıcaklığı yüksek geliyor olmaz 

Ayrıca likit aromaları sentetik aromalardır yapay ortamlarda elde edilir meyvenin kokusunu bile görmez üretim safhasında .)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

baltalamak gibi olmasin, zatende dagilmis, bir soru sorum var, bu islemlerde nbase falan diye bi zimbirtiyla hazirlaniyor sanirim, bu sekilde nikotin olayini nasil ayarlaniyor, nikotini arttirilmak istenirse mesala? 

şuan stoktaki ürünler genellikle 3 mg ve 6 mg nikotinli. dilerseniz 9 mg veya 12 mg nikotinli de yapabiliriz. ancak demleme süresini kendiniz beklemeniz gerekebilir.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    noname bunu yazdı

marketlerde bazı meyve suyu kutularında "meyve orani en az %50" gibi yazılar görürsünüz. likitte de olay buna benzer. aroma orani %1 ile %10 aralığında oluyor genellikle. bu oran likitin aromasina göre değişiklik gösterebiliyor.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Bu esigara işi ne karışık bir iş ya , parçası , pili , teli , likiti , eroll u ,  parça isimleri , watt - ohm ayarları o bu şu  modeller - boyutlar -  buhar/duman verme ölçüsü , pamuk mamuk bişey dolamışlar çıkışına vs.. falan filan varmı bunlar hakkında bilgi alacağımız net bir websitesi? Ne nedir ne ne değildir.

Gruplardan bildirim geliyor pek ilgimi çekmesede bu sarım tele benzer birşey var 1tl yemi ne kendileri sarıyorlar onu DIY olarak dışardan 40tl ye almaktansa

Kendileri karışım aromada üretiyorlar ( fuse tea karpuz bilmem ne )  evde almışlar eczaneden litre litre ( propilen glikol falan ) gereken kimyasalları 😄 acayip bir pazar olmuş

Kısaca nereden sağlayacağız bunun " genel kültürünü " öğrenmediğim birşey olunca rahatsız oluyorum.

dışarıdan kolay gibi görünüyor, ancak "ne var canım ben de yaparım bunu" diyenlerin %90 ı yapamıyor :)

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

dışarıdan kolay gibi görünüyor, ancak "ne var canım ben de yaparım bunu" diyenlerin %90 ı yapamıyor :)

hayırlı işler

bu arada sen adlıyede katıp degılmıydın hocam ne ara mühendis oldun  .

ıyı satıslar test urunun olursa denemek ısterım 

sormak ıstedıgım bır nokta var. nargıledekı gıbı aroma alabılıyormuzu sızın lıkıtler de ben oyle lıkıtler arıyorum

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 42919 Toplam Mesaj: 96
elektronik sigara e-sigara sigara likit e-likit nbase max vg vg pg vaplyn