folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Facebook grupları var 50 bin 100 bin kişilik oralarda ilan çıksan hallice müşteri bulabilirsin gibime geliyor ama firma rekabeti çok , yeni giren firmalarda bolca . Çok büyük bir sektör oldu yahu bu elektronik sigara vs.. grupta görüyorum bazen günde yeni 1000 ilan niteliğinde post oluyor.

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

valla hocam merck satışı halen devam etmekte balmumcudan da temin edebiliyorsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Hocam herşeyi geçtim ürünler cam ve damlalıklı şişelerde mi geliyor yoksa plastik mi? Plastiğe rağmen fiyat bu kadar şişirilmişse cidden fiyatı gözden geçirin derim.

şuanda lingo şişelerde, önümüzdeki günlerde aynı fiyatta kalmak koşulu ile cam şişelerde satış yapmayı planlıyoruz.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Kullanmıyorum ama, görünce bu geldi aklıma :D 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı

Herkes özel mühendisle çalışıyor herkes en özel aromayı kullanıyor. Vg pg merck değil demişsin ne olduğunu yazmamışsın :). Sen olsan tahribatta veya başka yerde böyle bir ilan görsen kendinden likit alır mıydın?

normal sigara da elektronik sigara da kullanmıyorum :)

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

hocam tahribat içinde satan müridler de var. hatta likiti o kadar beğenmişler ki tekrar tekrar sipariş veriyorlar.ürünü görmeden bir şey demek olanaksız ancak belirtmek isterim ki gerçekten pahalıya satıyorsunuz. benim önerim müridler arasından bir kaç kişi seçip bedavadan tester yollamanızdır. yapılacak önerilere göre satışınızı geliştirebilirsiniz.

ben kendi likitlerimi kendim yapıyorum. örnek vereyim benim likitlerim grande likitlerden daha güzel, natura likitleri zaten sollar, ancak piyasada satılan premium likitlerden daha kötü. gelişince daha da güzel olacak. likit işi sıkıntılı iş. birinin yaptığı likit diğerinin ağız tadına uymuyor. birisi boğaz vurumu istiyor diğeri aroma istiyor. bu yüzden dedim likitleri denettirmekte fayda vardır diye.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Gönüllü kobay olabilirim tester için  .)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

tahribat e-sigara whatsapp grubumuz var dostlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hocam bunların üretimini(aromalandırmasını) nasıl yapıyorsunuz? THC aromalı(!)sını hazırlayamaz mıyız :) 

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı

SweetyVolty bunu yazdı

fiyat hakikaten höh dedirtti. ev ortamında yapılan bir likit için, ki en yüksek kalite hammadde kullansanız bile, çok fazla. 

şu anda 36mg 100 ml nbase ve litrelik base ile seyreltip üstüne en kaliteli aromaları bile alıp kendiniz demleseniz ML'si 25 kuruştan yüksek olmuyor ki sizde 110 kuruş civarında ortalaması.

Yaptığınız hesaplamada işçilik, harcanan zaman, hassasiyet ve güven parametreleri bulunmamaktadır.

Komiksin hocam, istersen 10'ar litre likit hazırla benim harcadığımdan fazla işçilik ve zaman harcamıyorsun. Güven konusunda da seni tanımıyorum ve seni tanımadığım gibi daha önce (tbt dışında) patlayan satıcıları da tanımıyordum, ha tanıyanlar da vardı ve onlar da şok oldular bu satıcıların aşırı dandik malzemeler ve kek aroması ile rengi koyulaştırmak için gıda renklendiricisi kullandıklarını. 

yani emin ol daha pahalıya bile gelse kendim yapmayı tercih ederim. Konunu baltalıyorum evet çünkü amme hizmeti vermiyorsun, AŞIRI yüksek bir kar marjı ile tbt müridlerini silkeliyorsun şu anda. 

Ha bir de şu vizyon işini aşın biraz 15ml ne yahu yakında damlayla satacaksınız 300-500ml yapıp satın şu zıkkımı :) 

SweetyVolty tarafından 21/Şub/17 18:10 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 42918 Toplam Mesaj: 96
elektronik sigara e-sigara sigara likit e-likit nbase max vg vg pg vaplyn