folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vücudun Hassas Noktalari

Vücudun Hassas Noktalari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

Refleks olarak kafa atmak depÜk sallamak yumruğunu gömüp herifi gömçertmek en iyidir. :D

ama birde şu var uzakdoğu deyip geçmeyin ; ) artizliği felan bol olup herifi apıştıracak sporlardar var ; )

http://video.google.com/videoplay?docid=-2202386057622437073&q=wushu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

adem elmasını atladınız,erkekse eğer adem elmasına vurman yeterlidir

Çekil,Önümden Çekil...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

connection seetmis

ya salla uzak doguyu flan sen hayt huyt derken adam kafayı ceker kalırsın oyle allah ne werdıyse paldır kuldur dal sen .D

-----------------------------------

hayatında hic uzakdogu sporu yapmıs bi adam gordunmu adam akıllı yapmıs biri. sen kafayı atmayı daha dusunmeden ya bi tarafın kırılmıs olur yada bayılmıs olursun. ben uzak dogu sporu yapan biri olarak soyluyorum bunları keseden atmıyorum. her uzakdogu sporu yapan boyle olmaz tabi bastada soyledim diger sporlara gore daha uzun zaman lazım. en onemlisi sabır. sonunda ulasacagın nokta ise kendini herturlu tehlikeden koruma olur. adama bir tane vurursun zaten 1saat yerden kalkamaz. bacak diye bir aletin var ve uzakdogu sporlarında bunu en iyi sekilde kullanmayı ogreniyosun. bacagın mesafesini dusunursen adamın sana kafa atması icin dhalsım olması lazım. su street fighterdaki kafası gozu uzayandan

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    Elin Ağırsa favorim Osmanlı tokatı olur bi patlatcan surata ---pas--- olcak karşındaki :P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

DkN_JaN   bende onu diycektim ; )

zaten uzakdoğu sporu yabarken teorik olarakda bişeyler kapıyorsun

mesela insanlarlaarandaki mesafe ayarlı olur , savunmaya hemen hazılrlıklıdır sporcu : )

taekwondo genelde ayak çalışıyo yaklaşabilceeni sanam yani herif isterse gömçertebilir.

şunuda sölemek gerekir ,biraz da yürek olacak yaw kavga ederken ; )

DkN_JaN  sen neyle uğraşıyosun hoca ; ) ben wushu ya gidecek gibiyim işi gücü ayarlamaya çalışıyom

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi iyi dinle kasık dediğin yer karıların vuracağı yerdir

alın ve boyun kenarları kulağın arka tarafları gögüs boşluğu el bilekleri

göbeğin ve kasıkların arasında kalan kısım

bel kısmı yeterlidir ama illa bayıltacam salaklaştıracam dersen alın tavsiye ederim

burun kırmak falan abes kaçar benim gibin sırpat biriyse istersen kolunu kır yinede direnir :D ama alına vurdunmu şansı yok feleğini şaşırır :D nefesini keseceksen gögüs boşluğuna kısa süreli hareketsiz bırakacaksan gobek ve kasık üstü yada kasık.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

herşeyden önce bu bi sokak kavgası  ve uzakdogu sporları buunda bi sikime yaramıo ilk vuran kazanır burnana ilk başta bi tane saglam otuttur kan geldıgı an adam bitmiştir bide compü nün dedigi gibi kafa yeme yoksa yedirirler sana herşeyini

sonucta o filmde olur :D dayak ye ye ye sonra kalk döv amk nerde görülmüş bu :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Anti demiş ki : kadınsa karnına topuğun gelcek şekilde tepeceksin, ayakları yerden kesilmişse  döğüş sondur . :D

herifse

1-züküne

2- diz kapaklarının yanlarına tepeceksin

3- yüzüne şaplak atacaksın bir avuç

bunlar etkisiz yapar ,:D

Eğer sen böyle dövüşüyorsan sakın karşıma kavga etmek için çıkma :)

Alırım façanı aşşa :D

Böyle kavga mı edilir la ?

Kız gibi..

Topic konusuna gelince :)

Kardeş öncelikle kişiye aklındaki gibi girişemezsin..

Karşındaki kişinin durumunu ölçmen lazım önce..

Eğer adam senden uzunsa böbreklerine çalış ve adamı 2 büklüm yaptıktan sonra alttan suratına çalış..

Eğer tek darbelik bir indirme istiyorsan bildiğimiz bir vuruş şekli vardır..

Yumruğu sıkarsın ve işaret parmağını biraz dışarı çıkarırsın, adamın boynuna (damarına) tak diye vurduğun anda bayılır..

Gerisini sen getir artık :)

iStersen s.. :)))

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

blufayır,  ben bu isin icindeyim oyle degil diyoz hala ilk vuran kazanır diyosun. sen adamın 2metreden fazla yanına yaklas ben seni dovmus sayıcam. kafana roket hızında tekmeyi yedinmi gorursun anyayı konyayı yada gorenemeden acile kaldırılırsın. zaten uzakdogu sporlarında bir felsefe vardır. mecbur kalmadıkca kimse yeteneklerini birini incitmek icin kullanmaz. omuz atarsın bakmaz gecer gider. laf atarsın aldırmaz gelip vurursun aldırmaz. ama cok zorda kalırsa illaki kullanması gerekirse Allah karşısındakine yardım etsin baska bisey demiyorum.

AnTiSoZeL ben Hapkido ile ugrasıyorum. Kore sporu. Taekwondo ya benziyo tekme agırlıklı. biraz farklı bir spor aikido taekwondo kungfu nun karısımı gibi. benim sana tavsiyem Shaolin Kung Fu veya Wushu dur.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

sataşma matrax,

rüyanda görürsün façayı,

almıyım altıma ,

mararım adamı.!

insanları incitmek nasıl birşey sen bana sorki anlatamıyayım:D içimdeki fıtrı hayvanlığı.dövmesi,ne dövüyoruzda abinizi çağırıyonuz la sonra D:

Toplam Hit: 43523 Toplam Mesaj: 70