folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vücudun Hassas Noktalari

Vücudun Hassas Noktalari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

Alın size kung-fu dan sokak dovusune geciş videosu ama harbi manyak :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=TsFmWipioeg

buda komik bu kung-fu dovüşü

http://www.youtube.com/watch?v=sPyHixvSshE&mode=related&search=

buda sokak dövüşünde yapılacak ılk bıkac ii hareketler...

http://www.youtube.com/watch?v=Amw5mbsd-iI

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ALty
    ALty's avatar
    Erkek
    fark etmez sallarım nereye gelırse :)

SaLLa..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    burun hem çabuk kırılıyo 2kg lık basınca burun kırıla biliyo burnuna kafayı veya yumruğu kodun mu işin büyük bölümü tamam tabi adamın yanında 5-6 kişi senin yanında kimse yoksa  o zaman burunu kırdıktan sonra topuklamanı öneririm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Cevap ve önerileriniz icin cok tesekkür ederim arkadaslar. Ben karsimdakine zarar vermekten daha cok saf disi birakmak istiyorum ve cogu kisi boyuna vur demis. boynun tam neresi? en hassas olan nokta neresidir?

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hatiralar-Susmaz
    Hatiralar-Susmaz's avatar
    Dişi
    Gobege tekmeyi atacan bide pipisine tekmeyi attinmi olur biter..

Sick of crying, Tired of trying, Yeah i"m smiling, But inside i"m dying!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

bir insanin şakaklarını avucunun kenarına sıkıstırıp tum gucunle bır kez vurman yeterlı beyın kanaması gecırmesı ıcın

yada boynunu dırsegın arasına sıkıtır ve tek hamlede ters tepkı ver ;)

mimi " yim ben ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Hatiralar-Susmaz bunu yazdı:
    -----------------------------
    ruhkanseri bunu yazdı:

bir insanin şakaklarını avucunun kenarına sıkıstırıp tum gucunle bır kez vurman yeterlı beyın kanaması gecırmesı ıcın

:O:O bu kızlardan korkulur :P valla şimdi ne desek boş çünkü kavga bir anda gelişen bir olay,ve senin söylenenleri uygulamak için en az haftada 3 kez kavga etmen lazım (yani tecrübe lazım) ,ben en son hazırlıkta (yaklaşık 5 sene önce) maçta kavga etmiştim ama nefesim tükendiği için pek birşey yapamamıştım, şimdi etsem herhalde direk burunla bitiririm işi, bilirsin burnuna darbe aldığın zaman direk gözlerden yaş gelir, yapacak pek birşey kalmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    DkN_JaN bunu yazdı:

blufayır,  ben bu isin icindeyim oyle degil diyoz hala ilk vuran kazanır diyosun. sen adamın 2metreden fazla yanına yaklas ben seni dovmus sayıcam. kafana roket hızında tekmeyi yedinmi gorursun anyayı konyayı yada gorenemeden acile kaldırılırsın. zaten uzakdogu sporlarında bir felsefe vardır. mecbur kalmadıkca kimse yeteneklerini birini incitmek icin kullanmaz. omuz atarsın bakmaz gecer gider. laf atarsın aldırmaz gelip vurursun aldırmaz. ama cok zorda kalırsa illaki kullanması gerekirse Allah karşısındakine yardım etsin baska bisey demiyorum.

AnTiSoZeL ben Hapkido ile ugrasıyorum. Kore sporu. Taekwondo ya benziyo tekme agırlıklı. biraz farklı bir spor aikido taekwondo kungfu nun karısımı gibi. benim sana tavsiyem Shaolin Kung Fu veya Wushu dur.

sidik yarıstırmaya niyetim yok aga...

ama sunu söliyim bende 3 sene tekwandoya gititm 1 tane altın madalyam var. Koreye gittim gezdim gördüm koreden hocalar geldi öğrecileriyle dövüştüm.

sonra bizim tekwando salano hapkido ya döndü fedarasyon oldu türkiyede...

bende bıraktım liseye baslayınca

2 metreden faazlada yanasırım kafayıda gömerim. Sokak akvgası yapıosun ve sokak kavgasında önce sözlü tartısırsın boş bulduun anda otutturursun yumrugu.

Okul çıkısı her gun kavga ederdik artık 2 tane polis devriyesi kapıda beklio

biraz uzun oldu ama bide anım var onuda anlatıyım.

Msn den klavye delikanlısının biri bizim tekwando salonundan bi bebe bana küfür edio sürekli gördüügm yerde sikcem seni falan filan koyuyo postayı ses etmiorum kücüktüre die 1 yaş :D bi gün toplamış göçmen tayfasını gelmiş bizim cafeye ( göçmenlere lafım yok sadece bizim bruda olanlar biraz oc oluyo :) )

dışarı gel dedi cıktım konusuyoduk biraz açıldı anladım vurcak üzerime dogru gelmeey basladım bi koydum kafayı :D bi baktım kalkamadı yerden sonra herkes birbirine daldı dövdük  yolladık bebeleri

yani bu yüzden ne kadar tekwando karete bilrise bilsin sokak dövüşünde onları kullanmak aklına kolay kolay gelmez

tabi ustalara bişi demem 50 yasındaki adam artı kreflex olmustur o onda :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    __d_mode__ bunu yazdı:
    Hatiralar-Susmaz bunu yazdı:
    ruhkanseri bunu yazdı:

:O:O bu kızlardan korkulur :P valla şimdi ne desek boş çünkü kavga bir anda gelişen bir olay,ve senin söylenenleri uygulamak için en az haftada 3 kez kavga etmen lazım (yani tecrübe lazım) ,ben en son hazırlıkta (yaklaşık 5 sene önce) maçta kavga etmiştim ama nefesim tükendiği için pek birşey yapamamıştım, şimdi etsem herhalde direk burunla bitiririm işi, bilirsin burnuna darbe aldığın zaman direk gözlerden yaş gelir, yapacak pek birşey kalmaz..
    ohooo ne bu ! benım babam senın babanı dover hayır benımkı senınkını mısalı nefes mefes dınlemem gerekırse okjısen tupuyle gezerım allama kavga oldumu dalacan dırek :) oyuzden sokak dovuslerın de derecem var :)

mimi " yim ben ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

Kavga ederken vurduğun ezbere vuruşlar daha makbuldur :)

sen kavga anında nereye vurcam diye düşünürken adam senin en güçlü yerine vurur 2-3 tane düşünecek derman kalmaz.

ki denemedim ama denemek = mağlubiyet :D

Toplam Hit: 43520 Toplam Mesaj: 70