folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vücudun Hassas Noktalari

Vücudun Hassas Noktalari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Nerde? :D

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

dkjan

kavga ılk basta konusma faslıyla baslar karsıdan kosarak gelen adama pandotolyo cekmeyı demıyoz sen gerılecen tekmeyı cekecen uuzun ıs yakın mesafe dovusunde desteklı bı kafa mayıstırır adamı sonra cullanırsın ustune

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    yaw tugrul baba ben şu aparkat olayından çok tırsıyorum sürekli düşünüyorum bir dişlik yaptırayım kavga anında takayım diye ama mallık olur iye yaptırmadım hem nerden ve nasıl yaptırılcağını bilmiyorum :D  
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    spor malzemesi satan yerlerde olur dişlik yaptırmana gerek yok.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Dişlik yaptıramazsın ama spor malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsin..

Box, Kickbox malzemeleri satan yerlerde ara bulursun..

Ama onunla gezemezsin iğrenç birşey adamın midesini çok bulandırıyor..

Tabi alınca (çocukların emziği gibi) suda 5dk kaynatmalısın..

Yoksa zehirlenirsin...

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    iyi olur dimi yanımda taşırım kavga esnasında takarım bari mal desinlerde dilimin kopmasıondan dişimin kırılmasından iyidir.Az buz kick box biliyorum akrabamız vardı 2 hafta istanbula gittiğimde öğretti oda hocadır.Duruşlar yumruk vs.. boş kaldırığımda halıalrı yumrukluyorum :D adamın dişini kırim barim .  
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dişlik yaptırılır aslında kolay diş teknisyeni tanıdığın varsa ağzının kalıbını alırlar sonra o prezervatiflerin falan yapıldığı madde neydi latex mi ne ondan döktürürsün bişeyi yok yani :D:D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drwtsn32
    Drwtsn32's avatar
    Erkek
    Bence de uzakdoğu sporları sokak kavgalarında bi işe yaramaz sizde bnm gibi vücut geliştirmeye ve boksa gidin kardeşler bayadır yapıom hem hayvan gibi vücut oluo.boksta bütün hassas noktaları öğrenion hemde mesela ben şu anda 1,kusur ton basıncında yumruk atıom tabi çalıştıkca artıo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheoSsSlave
    TheoSsSlave's avatar
    Erkek
    banlanmış üye olarak benimde bi yormum olacak ensenin biraz üstüne omurilik soğanının olduğu yere sağlam vurursanız eğer soğan patlarsa adam ölür en hassas yerlerden biridir.  :p

Hiçbir şey için ölmeyecek biri, yaşamayı hak etmemiştir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

aslında yapılması gereken seyler nerdeyse hepsı yazılmıs...ve ben de uzak dogu sporlarından yanayım...bunu ancxak gidip yapan veya goren bilir... dısardan bakmak farklıdır tabıı...

Çünkü bende bır ara gitmştim ve baya şey ogrendım gercı benım eskıdende merakım vardır uzakdogu sporlarına  ve gıtmeden oncede duz ters yan taklalar felan atıyodum :D... ama gıttıkten sonra baya bı gızlı gelıstım ve artık karsımdakı usta bırı olmadıkca benı dovebilecegını hıc zannetmıyorum...ve haftada en az 2 defa musabakjalar olurdu tabı bızde genelde adam yastakılerde gelırdı 20-25 yas arası

bı defasında bırıyle musabak yaparken adam hem benden iri hemde buyuktu...neyse ben teknık gırıyordum o ıse dedııgnız gıbı sokak dovüşü olarak gelıyordu baldıra dize felan vurdu 1-2 tane baktım adam kuralları siklemıyo bende girdim olaya..:D bı kac tane guzel sert ama hala kuralları ve teknıklı bı sekılde dovusuyordum neyse gecırdım adam baktım adam kızdı ustume dogru geldı gelırken adamın gogus kafesıne bı tekme kodum adam 3 adım gerı tepıp yere düstü.. bıze bakanlar guldu adama :D

adamın zoruna gıttı tabı bende gaza geldım...baktım adam ucan tekme atmaya kalktı bıkac adım kosup havaya uctu ucan tekmeyle geldi...bende yana cekildim ve adamın tam çenesine bı döner tekme vurdum adamın ımanı gevşedi oldugu gıbı yere cakıldı bızım hoca hemen kestı musabakyı herkes toplandı a.q :D:D

neyse adam kalktı agzından baya bı kan akıyordu...hoca ac agzını bı bakalım dedı adam actı ...waaayyy anasını adamın dılnının nerdeyse yarısı keilmişti a.q :D:D tabı boyle olacagını bılmıyordum bılseydım oturtmazdım tekmeyi...

ama sonucta uzak dogu sporu baya bı ıse yarıyor ve bazı arkadasların dedıgı gıbı artık zamanla refleks halıne gelıyor bırı yumruk vs ne yaptıgı anda senın refleksler ole gelısıyorkı sen onun atacagı darbeyı hemen gporup daha hızlı cakılıyorsun ve adam savunması bosta artık sen vurursun bı tane...

bıde gırtlaga vurma cok pistir...nefesı kesıyor..

uzak dogu sporlarında ılerlemıs bırı için: gogus kafesıne nasıl vuracagını bılen bı tekme yada yumruk bıle adamın 3-4 metre tepmesıne neden olabılır

bıde ben en cok topugu dıklemesıne kafaya .yuze veya o tekme atarken onun tekmesıne karsılık olarak cvp vermeyı sevıyorum :D

sokak stili yakın dovuste ıyıdır ama karsındakı uzak dogu sporlarından bırınden bıraz anlıyosa ıse yaramaz..

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
Toplam Hit: 43630 Toplam Mesaj: 70