Wifi Şifre Kırılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada ufak bir taktik vereyim. Şifresini bildiğiniz modemin arayüzüne girip WPS pinini not alın. Yarın öbür gün şifreyi değişse bile pin ile tekrardan girebilirsiniz. Çoğu kişi zaten modem arayüzünün şifresini değişmiyor admin-admin olarak bırakıyor.

mkyb tarafından 03/Nis/20 01:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Arz talep meselesi  fakat

Fiyatları az daha makul yapman dileğiyle

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada ufak bir taktik vereyim. Şifresini bildiğiniz modemin arayüzüne girip WPS pinini not alın. Yarın öbür gün şifreyi değişse bile pin ile tekrardan girebilirsiniz. Çoğu kişi zaten modem arayüzünün şifresini değişmiyor admin-admin olarak bırakıyor.

Bunun dezavantajı şu.

Bu kez telefonunda wps pin tester, aurodumpper veya wifi warden olan biri direk o modemi wps pin ile kırar.

Yani dışarıdaki kişilere o modeme bağlanmasını açık hale geitriyorsun. Cihaz savunmasız kalıyor.

Birgün bakmısın modeme 10 kişi bağlanıyor.

Kalabalık yerlerde asla önermem.

Şifreyi alınca wps pin kapatın derim.

Bu benim şahsi görüşüm.

Avantajı var evet şifre değişirse alabiliyorsun ama dezavantajı ise modeme çok kişi bağlanırsada sonuç iyi olmaz.

Bunun kararını kullanan verecektir tabiki.

Her ağ kırılabilir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

Arz talep meselesi  fakat

Fiyatları az daha makul yapman dileğiyle

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Her ağ kırılabilir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Özelden WhatsApp no atar mısın hocam? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ironhazee bunu yazdı
    ironhazee bunu yazdı
    ironhazee bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Şimdi diyelim sana wifi listesi attım ve oradan atıyorum 5 tanesini kırabiliyorsun. 5x50 TL mi alıyorsun yoksa sadece 50 TL mi ?

Hocam 1 wifi 50 tl 

Zaten 1-2 şifreniz olsa senelerce ücretsiz kullanacaksınız. 

Bugün 2 gb paket alıyorsunuz 40 lira para ödüyorsunuz

Bu bakımdan fiyat oldukça cazip.

Senelerce ve Ücretsiz ifâdesi saçma gibi. 

Şâyet adam Evi taşırsa, yada şifreyi değiştirirse ne olacak? yada,,

Eve yeni taşınanınkini kırarız

Yada

Şifre değiştirirse onu kırarız.

Evimde 22 tane internetim var 3 senedir 1 tane şifre değişimine şahit olmadım.

Sitemde hizmet verdiğim kişilerden 1 tanesi şifre değişti diye de gelmedi.

Böyle bir olasılık vardır, ama çözüm "de" var.

2-3 netin olu 1 zaiyat verirsin ama yoluna devam edebilirsin

Hmm, mahrumiyet bölgesinden biri olursa ve etrafta da sadece 1adet WiFi varsa, o da aboneliğinin son ayında ise(ki biz bilmiyorduk, ve aboneliğine devam da etmedi ise), bu durumda,

ne olacak?

Hocam Dış ortam Access Point'ler var

7210n var, bende mesela 5210g var, bunlar 2. el 100-150Lira arasıdır.

Para sorununuz yoksa Amerikan marka sağlam cihazlar,antenler  var.

Mikrotek,Ubuquiti gibi...

Sadece benim ilk bahsettiğim ucuz basit access pointler ile bile, 5-10 km uzaktan bile, ağlara bağlanabilirsiniz.

Benim karşımda ada var, adadan nete giriyorum.

Kısacası ağların, yanı başında olması bile gerekmiyor.

eBunları anladım. Lâkin, bu şartlar altında dahi, bi dağ evinde kalıyorum, etrafta da "Dağlar gibi" doğal engeller var, en yakında biri var ve onda da bir önceki mesajımda belirttiğim abonelik durumu var ise,

ne olacak?

nasıl bir cevap bekliyosun ?

Eğer öyleyse sana suri sakso çektiriyo 

Eminönünde balık ekmek yedirip yolluyo helalleşiyosunuz

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Oha parasıyla hırsızlık olayı çok iyi fikir valla :d

Bunun başka versiyonları da yapılabilir aslında şöyle Bi app yapsak mesela mahalledeki dövmek istediğimiz ama uğraşmak istemediğimiz (ya da tırstığımız) elemanın fotosunu atsak ücreti yazsak bizim yerimize gelip dövseler?

Evet böyle çeşitlendirilebilir var mı böyle hizmetler veren Bi uygulama ya da tanıdığınız

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Bunun başka versiyonları da yapılabilir aslında şöyle Bi app yapsak mesela mahalledeki dövmek istediğimiz ama uğraşmak istemediğimiz (ya da tırstığımız) elemanın fotosunu atsak ücreti yazsak bizim yerimize gelip dövseler?

Evet böyle çeşitlendirilebilir var mı böyle hizmetler veren Bi uygulama ya da tanıdığınız

Beğendiğiniz ama paranızın yetmediği tekstil ürünlerini %50 fiyatına çalabilirim 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Beğendiğiniz ama paranızın yetmediği tekstil ürünlerini %50 fiyatına çalabilirim 

Mahsun Express ?

https://www.youtube.com/watch?v=EnzEGZBbBWk

Toplam Hit: 116658 Toplam Mesaj: 284
wifi şifre kırıcı wifi şifre kırma