Wifi Şifre Kırılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Çizik

Aganta Burina Burinata
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    ironhazee bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Referans olabilirim benim gibi odada evin wifi çekmiyor karşı surilerin şifresini kırarım dersen ref olayım sana

Yapmanız gereken çevrenizdeki kablosuz ağların ekran görüntülerini göndermek!

1-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Android cep telefonunuzdan veya tabletinizden taratıp bize gönderebilmek için Google Play marketteki WiFi Warden uygulamasını kullanınız.

2-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Bilgisayarınızdan taratıp bize gönderebilmek Acrylic WiFi masaüstü programını kullanınız.

Wifi şifre kırılır sayfasından görüntüleri gönderirken açıklama not kısmına tahribat ve tahribat nikinizi yazabilirsiniz.

hem buradan hem de siteden gönderdim dönüş bekliyorum 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı
    ...

Olay gayet açık. Her konunun altında olayı Ahlaki ve Dini yönden inceleyip eleştirmenin, bir Mantığı yok. Oldu olacak Şeyhülislam(^^`) atayalım siteye, konu açmadan( ) ona danışılsın{en istemediğim şey, bu.}. Sadece kafanda canlandır, bu tip konuların altında olayı Teknik açıdan değil de, günah mı değil mi diye tartışıyoruz. Hayır birilerinin, inancı gereği "uyarma" görevi gibi bir sevap-günah notkası varsa, ve buna bağlı olarak ,sürekli her konunun altında ben uyarıp müslümanlık görevimi yerine getireyim gibi bir yaklaşımı olacaksa...kusura bakmayın ama onları sorularlaislamiyet forumlarına alalım. 

Ya işte, ben de başka bir Site'ye bakmak istemeyip, bu sitedeki kullanıcıların da fikirlerini, merâk ediyorum(yada -yorsam). 

Teknik,Mantık,Ahlakî,Dini yönlerini de merâk ediyorum. Doğru yada Yanlış ya da Eğri, fark etmez. 

Bir de mesela, bu insanların da farklı bi kol olduğunu düşünüyorum. 

En Azından, cevap vermek isteyenler de verir, vermek istemeyenler de vermez. Bu, Zamanla da azalmayacak, bu da kesin. Geçmişte de olmuş, Şimdi de oluyor, İleride~gelecekte de olacak. 

Burada kendini y........(bad word yazmadım ^^`) insanlar da olacak. sıkıntı yok. Endişeni anlıyorum, ama olacak, en azından yeteneklerini yada -lilerini görelim,okuyalım (her ortamda,) Gnrl. Dostum.

RitmFarbRacourci tarafından 02/Nis/20 19:22 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

arkadaşa ssleri ilettim 2 wifi için şifre verdi biri bağlandı şu an 18 mbit hızla bağlanıyorum :D

evin hızı 8 di iyi oldu 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

çizik

bide söylemeden geçemedim; artık böyle şeyler için konunu en sağ altındaki favori butonuna tıklayıp favorilere ekliyoz, nickimizin üstüne çıkan menüde "favorilerim" var oraya ekliyor konu linkini (;

Söylemen iyi oldu, öğrenmiş oldum. Tşk.

Hiç mi merak etmedin o buton ne işe yarıyor diye. Tıklayınca patlar diye mi korktun :)

Yok hocam ilginç olan şu ki, Tahribat benim bilgisayarda sürekli açıktır, hiç kapanmaz, ve ben o butonu fark etmemiştim. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

arkadaşa ssleri ilettim 2 wifi için şifre verdi biri bağlandı şu an 18 mbit hızla bağlanıyorum :D

evin hızı 8 di iyi oldu 

rica ederim çok mutlu oldum bende.

Her ağ kırılabilir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

https://ibb.co/HB82wkc

burdan bişi çıkar mı hocam? Mac olduğu için başka scanner ile tarattım. En üstte ki benim internetsiz modem. Altındakilerden olabilirse para gönderirim

Edit: turknetin de belasını versin 20 gündür bağlayamadılar. Bağladılar çalışmıyor vs günlerdir

Cosmic tarafından 02/Nis/20 17:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bittik biz bittik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

O değilde biri aynı başlıkta, "ben bu wifileri nasıl kırarım" diye sorsa bu kadar yol gösterilmezdi sanırım :)

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

O değilde biri aynı başlıkta, "ben bu wifileri nasıl kırarım" diye sorsa bu kadar yol gösterilmezdi sanırım :)

Harika

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    ironhazee bunu yazdı
    e2 bunu yazdı

Hocam sana neden ve nasıl güvenelim?

Öncelikle sayısız ödeme kanıtı ve Whatsapp ekran görüntüsü paylaşabilirim.
    2 senedir yayındayız. Güven amaçlı bu siteden referans oldunlar diye birkaç kişiye ücretsiz hizmet vereceğim.

hocam banada yardımcı olsan olurmu ? bende sana hemen eve geçicem şimdi işten ekran görüntüsü haştek ne istersen yollarım yeterki kır ref olurum sana hemen üst katımdaki komşuyu kırsan yeter,

Ekleme: wifi warden ss leri attım şimdi kendisine PM den bakalım sonucu buradan yazacagım sizlere tabi yardım isteğimi kabul ederse :)

emnimax tarafından 02/Nis/20 19:12 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 116937 Toplam Mesaj: 284
wifi şifre kırıcı wifi şifre kırma