Wifi Şifre Kırılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

çizik

bide söylemeden geçemedim; artık böyle şeyler için konunu en sağ altındaki favori butonuna tıklayıp favorilere ekliyoz, nickimizin üstüne çıkan menüde "favorilerim" var oraya ekliyor konu linkini (;

Söylemen iyi oldu, öğrenmiş oldum. Tşk.

Hiç mi merak etmedin o buton ne işe yarıyor diye. Tıklayınca patlar diye mi korktun :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    EnableTurk bunu yazdı

ahahaha @yolbulucu o gün bu gündür ben de böyleyim biliyomusun :D 

fişsiz ekmek almıyorum :P o derece

https://m.youtube.com/watch?v=bg6PsKqWQbw

Naptılar la size , yoksa götürdüler merkeze modu mu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ComputerWolf bunu yazdı

Beyler, sorularlaislamiyet sitesinde değilsiniz. Bu tür konularda ahlaki-dini bir yargılama yapmak komik oluyor. Geçen birisi yolda bir iphone bulmuş, önce git sahibini bulmaya çalış diye yönlendiriyoruz olmadı kendin için değerlendir diyoruz adama. Bazı konuların yerini iyi ayarlamak gerek.

Ben de bunu anlamıyorum. Ya o(itiraz) da olsun. meselâ senin itirazın olduğu gibi ya da @AbduLLahAzad'ın ki gibi yorumlar da olsun. 

Her ikisinin(yada daha fazlasının da) de(^^`) olması, bu kadar tepki çekiyor, anlamıyorum. Zaten olacak olan, yine olacak. 

En azından, eyleme((gerçi bu da saçma oldu)fiziki şiddet) dökülmeden yazınca, bi rahatlama gelir. 

~@~

bu tür konularda en çok hoşuma giden, şu @Torpedo_XL , @NoktaliVirgul , @UnderZero vb cevaplar ,ve @RadReS'inki gibi sorular oluyor.

Hocam olay gayet açık. Her konunun altında olayı ahlaki ve dini yönden inceleyip eleştirmenin bir mantığı yok. Oldu olacak şeyhülislam atayalım siteye, konu açmadan ona danışılsın. Sadece kafanda canlandır, bu tip konularınd altında olayı teknik açıdan değil günah mı değil mi diye tartışıyoruz. Hayır birilerinin, inancı gereği "uyarma" görevi gibi bir sevap-günah notkası varsa ve buna bağlı olarak sürekli her konunun altında ben uyarıp müslümanlık görevimi yerine getireyim gibi bir yaklaşımı olacaksa...kusura bakmayın ama onları sorularlaislamiyet forumlarına alalım. 

ComputerWolf tarafından 02/Nis/20 15:51 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

Evet bir konuda daha olduğu gibi yine pic edilmiş konu 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Hocam sana neden ve nasıl güvenelim?

Öncelikle sayısız ödeme kanıtı ve Whatsapp ekran görüntüsü paylaşabilirim.
    2 senedir yayındayız. Güven amaçlı bu siteden referans oldunlar diye birkaç kişiye ücretsiz hizmet vereceğim.

Her ağ kırılabilir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Ev icin mac filter yapmis olsam onu asamaz (asilamaz demiyorum)

amca senin ev adresi neydi bi çevresel ziyaret edelim aaa pardon bende varmış zaten :D 

TBT ye de karantina uygulasak aslında Holi dede ve Under dede TBT den çıkmaz geliştirme yaparlar ?

Ne diyonuz ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

beta test yapalım referans olayım sana?

benim modemin şifresini kırabilir misin mesela?

yoksa default şifrede mi olması gerekiyor?

Yapmanız gereken çevrenizdeki kablosuz ağların ekran görüntülerini göndermek!

1-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Android cep telefonunuzdan veya tabletinizden taratıp bize gönderebilmek için Google Play marketteki WiFi Warden uygulamasını kullanınız.

2-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Bilgisayarınızdan taratıp bize gönderebilmek Acrylic WiFi masaüstü programını kullanınız.

Wifi şifre kırılır sayfasından görüntüleri gönderirken açıklama not kısmına tahribat ve tahribat nikinizi yazabilirsiniz.

Her ağ kırılabilir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

hayırlı işler

gizli ağları kırabiliyon mu?

Kırılabilir ama o bilgisayara bağlanmam gerekli buda oldukça meşakatli oluyor.
    Çünkü sadece şifre değil aynı zamanda Modem Wifi isminide çözmek gerekir.

Pek tercih edilen bir yol değil.

Her ağ kırılabilir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Referans olabilirim benim gibi odada evin wifi çekmiyor karşı surilerin şifresini kırarım dersen ref olayım sana

Yapmanız gereken çevrenizdeki kablosuz ağların ekran görüntülerini göndermek!

1-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Android cep telefonunuzdan veya tabletinizden taratıp bize gönderebilmek için Google Play marketteki WiFi Warden uygulamasını kullanınız.

2-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Bilgisayarınızdan taratıp bize gönderebilmek Acrylic WiFi masaüstü programını kullanınız.

Wifi şifre kırılır sayfasından görüntüleri gönderirken açıklama not kısmına tahribat ve tahribat nikinizi yazabilirsiniz.

Her ağ kırılabilir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Noname ve SaviorAngel  isimli arkadaşlara yardımcı olacağım.

Direk şifre verme durumu oluşursa şifrelerini vereceğim.
    Handshake hizmeti konusundada destek olacağım

Teşekkür ederim.

ironhazee tarafından 02/Nis/20 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

Her ağ kırılabilir!
Toplam Hit: 116354 Toplam Mesaj: 284
wifi şifre kırıcı wifi şifre kırma