Wifi Şifre Kırılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DesertSun bunu yazdı

Nasıl oluyor söyle turktelekom crm inde zaten bu modemler için managed port acık merkez istedigi ayarıyla oynayabiliyor ve gorebiliyor bunuda ayar yapmayı bilmeyen insanlar yüzünden yaptılar adama anlatmak yerine uzaktan müdahale için bu arkadasta ya kendisi calısıyor yada iceride baska birisi var modem name inde ki unique ssid den içeriden alıyor şifreyi size veriyor bu kadar basit öyle algoritma vs yok

kisaca tr-069

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    DesertSun bunu yazdı

Nasıl oluyor söyle turktelekom crm inde zaten bu modemler için managed port acık merkez istedigi ayarıyla oynayabiliyor ve gorebiliyor bunuda ayar yapmayı bilmeyen insanlar yüzünden yaptılar adama anlatmak yerine uzaktan müdahale için bu arkadasta ya kendisi calısıyor yada iceride baska birisi var modem name inde ki unique ssid den içeriden alıyor şifreyi size veriyor bu kadar basit öyle algoritma vs yok

kisaca tr-069

Bize de öğretin hacım tarikat bu işin merkezi olmalı pazaryeri değil... 

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Sadece telekomdada değil superonline dahil tüm isp lerde var bu olay.

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    DesertSun bunu yazdı

kisaca tr-069

Bize de öğretin hacım tarikat bu işin merkezi olmalı pazaryeri değil... 

bu senin benim yapabileceğimiz bir sey degil. modem'in firmware'ine gomulen birrsey.

en fazla bu duruma dusmemek icin modemki tr-069 ozelligini kapatirsin

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DesertSun bunu yazdı

Sadece telekomdada değil superonline dahil tüm isp lerde var bu olay.

O dediğini Kablonet'te deneyimledim. Sorun için aramıştım kadın tuttu telefonda Speedtest.net'ten sanırım şuanda hız testi yapıyorsunuz testi tekrarlayabilir misiniz demişti. Önümde açık olan sayfaları görebiliyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Olum siz manyak mısınız?

Adama wifi mac adresini atacaksınız üstelik yazılı olarak bile değil görsel olarak.

5dk geçmeden size şifresini yollayacak?

AHAHAHAHHAHAAHA KOMİK OLMAYIN 

GERÇEKTEN YOLLADI AMK

Ee nasıl oluyor bu mac adresimden modemin default wifi şifresi m ?

Yani default şifreyi değiştirmiş olsa giremicek miydik?

Ellerine sağlık hocam mükemmelsin

Sorun yok değil mi :)

Her ağ kırılabilir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 2 kişiye ücretsiz referans amaçlı hizmet verdim.

Konuya gönderdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Her ağ kırılabilir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    ironhazee bunu yazdı
    e2 bunu yazdı

Hocam sana neden ve nasıl güvenelim?

Öncelikle sayısız ödeme kanıtı ve Whatsapp ekran görüntüsü paylaşabilirim.
    2 senedir yayındayız. Güven amaçlı bu siteden referans oldunlar diye birkaç kişiye ücretsiz hizmet vereceğim.

hocam banada yardımcı olsan olurmu ? bende sana hemen eve geçicem şimdi işten ekran görüntüsü haştek ne istersen yollarım yeterki kır ref olurum sana hemen üst katımdaki komşuyu kırsan yeter,

Ekleme: wifi warden ss leri attım şimdi kendisine PM den bakalım sonucu buradan yazacagım sizlere tabi yardım isteğimi kabul ederse :)

bana bi dönüş olmadı nedendir anlamadım,

ücretsiz referans desteğim doldu yazdı birisine cevap olarak ama bana ne PM den nede buradan ücretli yapalım bile yazmadı,

dolduysa ücretlide destek almak istiyorum en azından önce şifre sonra ücret konusunda yardımcı olun (enpara hemen anında yollarım diğer bankalar yarın 9dan sonra hesabınızda ücret)

bu aralar kafamada takılıyor arkadaş hangi konuya mesaj yazsam kimse iplemiyor yazdıklarımı forumda attığım mesajlar kimse tarafından görülmüyormu forumda bi hatamı var diye paranoya yapmaya başladım iyice :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı
    ironhazee bunu yazdı
    e2 bunu yazdı

Hocam sana neden ve nasıl güvenelim?

Öncelikle sayısız ödeme kanıtı ve Whatsapp ekran görüntüsü paylaşabilirim.
    2 senedir yayındayız. Güven amaçlı bu siteden referans oldunlar diye birkaç kişiye ücretsiz hizmet vereceğim.

hocam banada yardımcı olsan olurmu ? bende sana hemen eve geçicem şimdi işten ekran görüntüsü haştek ne istersen yollarım yeterki kır ref olurum sana hemen üst katımdaki komşuyu kırsan yeter,

Ekleme: wifi warden ss leri attım şimdi kendisine PM den bakalım sonucu buradan yazacagım sizlere tabi yardım isteğimi kabul ederse :)

bana bi dönüş olmadı nedendir anlamadım,

ücretsiz referans desteğim doldu yazdı birisine cevap olarak ama bana ne PM den nede buradan ücretli yapalım bile yazmadı,

dolduysa ücretlide destek almak istiyorum en azından önce şifre sonra ücret konusunda yardımcı olun (enpara hemen anında yollarım diğer bankalar yarın 9dan sonra hesabınızda ücret)

bu aralar kafamada takılıyor arkadaş hangi konuya mesaj yazsam kimse iplemiyor yazdıklarımı forumda attığım mesajlar kimse tarafından görülmüyormu forumda bi hatamı var diye paranoya yapmaya başladım iyice :D

hocam sen premium uyelik almamissin ki tbtde :(

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Olm tamam hacker forumuyuzda kırarsın işini görür çıkarsın.50 tl verip adamın netini sömürmek ayıp.

Toplam Hit: 116350 Toplam Mesaj: 284
wifi şifre kırıcı wifi şifre kırma