folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yahudi Kardeşimden Özür Diliyorum

Yahudi Kardeşimden Özür Diliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    CommunisT bunu yazdı:
    -----------------------------
    patates bunu yazdı:

bak işte olay burda bitiyo zaten ezilen neden özürdiliyor diyorsun? biz eziliyormuyuz? burda ezen ve ezilen var biz ezilenlerle aynı taraftayız sadece. burda karşı çıkılan şey bayrak yakma olayı.ve yapılan genellemelerle türkiyede bir kaç kuşaktır yaşayan yahudi insanlar hepsi bu diğer konulardada zaten seninle herkes hemfikirdir bence?

dostum bir üstteki mesajinda biz siz yok diyordun. simdi biz olduk.
    yakilan bir bez parcasinin önemi yok. mevzu simgeledigi sey.
    kanla zulümle olusmus israil bayragi yakildimi kimseye zarar gelmez.
    eger dedigin gibi ezilenin yanindaysak, ezene karsi bütün bir tutum olur. dolayisiyla hem ezilenin yaninda olup , hemde ezenden özür dilemek baslibasina bir celiski olur.....
    siz biz olay ı yok derken verdiğim örnekte yok yapılan yanlış var yoksa ben birilerinin yanındayken biz onların yanındayız derken türk olarak değil elbetteki insan olarak ezilenin yanında olan karakteirmle orda olan bizden bahsedyorum.

bayrak bnasıl olmuşsa olmuş bez parçası oalrak bakamzsın çünkü bizimde bayrağımız var! ikisini kıyaslamam bile ama ikiside bayrak!

yunanlılarında bizden nasıl ayrıldığı malum ama atatürk o bayrağa basmadı arkadşım.

ve biz ezen ezilen muhabetinde hala kaçırıyorsun özür dilemeyiz dileriz bilmemne yapıyorsun olay burdakiler burdakilerin suçu ne?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı:
    CommunisT bunu yazdı:
    patates bunu yazdı:

bak işte olay burda bitiyo zaten ezilen neden özürdiliyor diyorsun? biz eziliyormuyuz? burda ezen ve ezilen var biz ezilenlerle aynı taraftayız sadece. burda karşı çıkılan şey bayrak yakma olayı.ve yapılan genellemelerle türkiyede bir kaç kuşaktır yaşayan yahudi insanlar hepsi bu diğer konulardada zaten seninle herkes hemfikirdir bence?

dostum bir üstteki mesajinda biz siz yok diyordun. simdi biz olduk.
    yakilan bir bez parcasinin önemi yok. mevzu simgeledigi sey.
    kanla zulümle olusmus israil bayragi yakildimi kimseye zarar gelmez.
    eger dedigin gibi ezilenin yanindaysak, ezene karsi bütün bir tutum olur. dolayisiyla hem ezilenin yaninda olup , hemde ezenden özür dilemek baslibasina bir celiski olur.....
    siz biz olay ı yok derken verdiğim örnekte yok yapılan yanlış var yoksa ben birilerinin yanındayken biz onların yanındayız derken türk olarak değil elbetteki insan olarak ezilenin yanında olan karakteirmle orda olan bizden bahsedyorum.

bayrak bnasıl olmuşsa olmuş bez parçası oalrak bakamzsın çünkü bizimde bayrağımız var! ikisini kıyaslamam bile ama ikiside bayrak!

yunanlılarında bizden nasıl ayrıldığı malum ama atatürk o bayrağa basmadı arkadşım.

ve biz ezen ezilen muhabetinde hala kaçırıyorsun özür dilemeyiz dileriz bilmemne yapıyorsun olay burdakiler burdakilerin suçu ne?

o zaman bayrak yakilirken , türkiyedeki yahudiler kusura bakmayin, ama biz israildeki yahudilerden dolayi bu bayragi yakiyoruzmu desinler? olayin temel mantigindan disari cikiyorsunuz. o bayraklar yakilirken insanlar türkiyedeki yada ordaki burdaki yahudiler diye ayirmiyor. israil diye ayiriyor. yanlisi direterek savununca dogru olmuyor.
    neyse senin kisisel düsüncen. buyrun siz özür dileyin.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    ewt valla öyle desinler bence hiç yakmasınlarda başka türlü göstersinler tepkilerini ama bence tabikide

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Buda yeni moda otdan boktan özür dilemek.

Zoraki faşizan duygular besleteceksiniz bana.

o bayrak ve felsefesi ile dünyanın anasını sikiyorsan ben o bayrakla götümü bile silerim.

Dünyadaki her felaketlerde neredeyse siyonistlerin parmağı var.

İsrail bürokrasisi de bu siyonist felsefenin arkasında olduğuna göre skerim böyle aşkın ızdırabını.

Çocuk çocuk duygusallaşmayın. Yarin daha farklı bir boyutda İsrail Türkiye savaşı olacak olsa kimden özür dilersin merak ediyorum.

Bugün Türkiye'de Pkk terörünün arkasında siyonist piçlerin olmadığını ispat edin ben tüm dünyadan özür diliyeyim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı:

o bayrak ve felsefesi ile dünyanın anasını sikiyorsan ben o bayrakla götümü bile silerim.

İsrail bürokrasisi de bu siyonist felsefenin arkasında olduğuna göre skerim böyle aşkın ızdırabını.

Çocuk çocuk duygusallaşmayın. Yarin daha farklı bir boyutda İsrail Türkiye savaşı olacak olsa kimden özür dilersin merak ediyorum.

Bugün Türkiye'de Pkk terörünün arkasında siyonist piçlerin olmadığını ispat edin ben tüm dünyadan özür diliyeyim.

cevap vericektim vazgeçtim :) profil resminden anladım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    necroshine bunu yazdı:

cevap vericektim vazgeçtim :) profil resminden anladım

ver kasma ya :)

o benim grubumun demo kapağı, korkma :P

http://www.necroshine.com/the_band.html

burayı okursan neden o resmin var olduğunu anlarsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

http://www.privatesozluk.com/show.asp?m=bayrak%20yakmak

sende bir zahmet şunu oku allah aşkına:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:

http://www.privatesozluk.com/show.asp?m=bayrak%20yakmak

sende bir zahmet şunu oku allah aşkına:)

Bırak Allah'ın aşkını , söyle bana hangisi senin tanımlaman.

Gelişmiş toplumların bayrak yakmaması gerektiğini  söylemiş elemanın birisi.

O zaman bana söyle 100 sene ingiliz sömürgesinde kalmış bir Hindistanın nasıl gelişmiş bir toplum olmasını bekliyorsun ?

Veya Cezayir'in Fransız sömürgesinden sonra, Fransızlara ve bayrağına nasıl bir saygı göstermesini bekliyorsun.

Filistinde sadece çocukları öldüren bir milletin bayrağına nasıl bir saygı bekliyorsun ?

(Adamlar Filistinde direk soykırım yapıyor savaş değil. Sadece çocukları katlemenin tek bir anlamı vardır #üreyemesinler#)

Bunlardan gelişmişlik bekliyemezsin.

Sözlükte yazan : Mesela  İngiltere'de Irak bayrağı yakılmaz oraya asker gönderilir, kafasına kafasına vurulur.bu saygısızlık değildir. bayrağa saygı göstermek gereklidir.

Abicim nasıl bir zihniyetdir. Bir milletin toprağına girmek medeniyet, bayrağını yakmak gelişmişsizlik ?

Benim profil resmimden tüm insanlık korkmalı.

Yaptıkları Orta Doğu'daki tüm soykırımlar ile birlikte bayrakları götlerine girsin.

hazımsılık yaratır gelecek yüzyıllarda.

Bunlar Amerikalı tribal enfeksiyonlar.

edüt : Emperyalizme medeniyet diyen toplumlar yüzyıllar boyu sömürülmüştür

Necroshine

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    necroshine gercekten cok hos yazmissin, birebir katiliyorum dostum.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek
    Bayrak yakma Konusuna bende karşıyım ama.Bizim bayrağın yakılması olayında bence yanlış düşünüyorsun.Biz kimsi kendi yurdunda bombalamadık masum insanları Yeni doğmuş çocukları öldürmedik.Habu bayrak yakma meselesini haklı göstermez ama Bir Yahudiden (Yukarıdaki belirttiğim zihniyettekilerden)Kesinlikle Özür dilemem ve dilenmesini hoş karşılamam.Ki zaten İsrail halkının büyük kısmı da  yukaridaki zihniyette bunu bir kaç gün önce Tv lerde verdiler hakl oylamasında Özür dilenilmeyecek kadar şerefsiz insanlar var malesef bu dünyada. Şimdi Hitleri daha iyi anlıyorum onunda bir bildiği varmış demekki.
Toplam Hit: 11578 Toplam Mesaj: 94