folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yahudi Kardeşimden Özür Diliyorum

Yahudi Kardeşimden Özür Diliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Yahudi Kardeşimden Özür Diliyorum güzeL yazı oLmuş hocam teşekkürLer ek oLarakta dayanamadım diLe getiricem :|

Facebook'da şu tür grupLardan miLyon tane vardır heraLde gına geLdi davetLerden istekLerden..

Hepimiz FiListiniz(FiListin bir insan sanki)..İsraiLi Kınıyoruz..KatiL İsraiL...Allahın Laneti Üzerine Olsun İsrail..FiListinden Özür diLeyeceksin!!...Kerem Ayşeye Kaydı özür diLiyor..DarbeLi Matkaba Hayır..

BazıLarı işin espri yanı ama bi ara "İsraiLe Hayır'ı gördüm ya ozaman dedim miLLet beynini yemiş artık özür diLeyip kınayacak birşeyLer arıyor,İsraiLe Hayır ne demek yahu İsraiL mi yiyorsun İsraiL'mi içiyorsun İsraiLmi kuLLanıyorsun :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    -----------------------------

ToRuN bunu yazdı:
    Allah a küfr eden ALLAH ın evini bombalıyan o.çocuğunu elime verseler diri diri yakarım
    maddem allaha ve evine inanıyorsun o allahın kitabındada insan yakmı diyor hoşgörümü istiyor?

bilmeden okumadan mantıksızca konuşmayın.

allah islam  yolunda  islama karşı  olanlarla  savaş diyor hocam bu cihad helaldır yahudiler lanetli bir ırktır onlar  için müslümanları öldürmek ilahi  bişeydir emin olmamakla beraber tevratta  bu sekılde  yazdığını duydum ...yani yahudi askerlerinin yaptığı soykırım  zulüm onlara  göre dinin gereğidir 

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Ben bunu yapanın bayrağını yakmam...

Bayrağını sikerim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    I lave you hayvan

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    boyle konulara msj atmayi sevmem ..coca colaya laf atmis .. merak ediyorum ve kendisine soruyorum .. ? bir insanin coca cola icmesi baska bir insannin neresine batabilir?  boyle sacma sapan dusuncelerle kendinizi suruklemeyin .. 

Mesajlarınızı hayretler içinde okurken bu salak ve saçma mesajına cevap yazmadan duramayacağım :|

Arkadaşım sen Coca-Cola aldığında Amerika'ya dolayısıyla İsrail'e para kazandırmış oluyorsun ve bu caniler Müslüman kardeşilerimize eziyet ediyorlar... Senin yaşın kaç? Dünya'ya yeni mi geldin ? Hiçbir olaydan haberin yok gliba?.... Ne demek : "bir insanin coca cola icmesi baska bir insannin neresine batabilir?  boyle sacma sapan dusuncelerle kendinizi suruklemeyin .. " ??? Ne kadar yanlış bir düşünce? 

Biraz empati yap ve şöyle düşün. Sen şuan Filistindeki Müslümanlardan olabilirdin ve "diğer müslümanlar Coca-Cola içmese ölecekler mi ? Biz burada çocuklarımızla can çekişiyoruz onların umurlarında değil" dicektin...

Ne kadar saçma bir düşünce bu.. Ayrıca başka bir nedeni olsa, kime ve niye batsın bir insanın Coca-Cola içmesi? BOYKOT kardeşim BOYKOT :)

Yahudilere para kazandırmaya çok meraklısın galiba? Yarın öbür gün iyi bir iş adamı olduğunda sen gayrimüzlimlere yardım eder misin? Lütfen işine geldiği gibi konuşma? Coca-Cola içmesen nolur yani ? .. Daha söyleyecek çok şey var fakat söylemeye gerek duymuyorum...

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

RhiFaT bunu yazdı:

ya bırakın boş boş konusmayın

israilli kardeşlerimizden özür diliyoruz  diyosun da burda türkiyedeki israil vatandası ile ne alakası var

burada israil ve siyonizm e lanet ediyoruz yoksa yahudi bir vatandaşla benim ne sorunum olabilir

bir adam yahudi diye ona hakaret etmek en büyük yanlıştır.

Biz türkler müslümanlar insana insan olduğu için değer veririz

çünkü bizde "yaradılanı severiz yaradan dan ötürü" anlayışı vardır.

hala söylüyorum israil yönetimi ve siyonizm e lanet olsun elbet bunların hesabı sorulacak. 

hoca Allah razı olsun, döktürmüşsün...

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

her ne kadar bayrak yakılmasına karsı cıksamda

hiç bir yahudiye kardeşim demem vede özür dilemem o dünyaya verdiği zarardan dolayı özür diledi mi ki biz dileyelim.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:

Bayrağını sikerim.

Bunu yapan Orrrospu Çocuklarını kardeş kabul ederek, kendimide bunlar gibi o.ç yerine koyamam, kusuruma bakma,

Dileyen dilesin,

BEN ÖZÜR DİLEMİYORUM...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:

Bayrağını sikerim.

hemen sana bir israil bayrağı vermek istedim.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

s3rs3ri bunu yazdı:

dile dile;

alistik zaten ermenilerden ozur dileyenler,

herkesi ermeni yapanlar,

zaten sadece sizin gibi kaypak adamlar hayatta bir yerlere geliyor..

alistik alistik..

Yakında Hepimiz İsrailiz de Demeye Başlarız Bu Gidişle. :( O Bebek Yüreğimi Yaktı yahu Göstermeyin Öyle Resimleri. :((

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 11577 Toplam Mesaj: 94