folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yahudi Kardeşimden Özür Diliyorum

Yahudi Kardeşimden Özür Diliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRuN
    ToRuN's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı:
    -----------------------------
    ToRuN bunu yazdı:
    patates bunu yazdı:

maddem allaha ve evine inanıyorsun o allahın kitabındada insan yakmı diyor hoşgörümü istiyor?

bilmeden okumadan mantıksızca konuşmayın.

Sana fetva vermek bana düşmez : ) Git  HADİS-İ ŞERİF   Oku

sen bana zaten hiç birşey veremezsinde allah sana akıl fikir versin.

saftiriğin en önde koşanısın sen.çünkü o yazıda yakmak filan yok.bu arda eline bir israiili geçsede sen onu gerçekten yalkacak dötü bulamazsın çünkü bunlar sinir ile söylenmiş şeyler.

kaldıki savaşı günüüzde milletler değil devletler yapıyor onuda bilmek lazım. bak sen bana birşey veremzsin ama ben sana beleşten ilim öğretebilirim yavrucum.

Sana bişey demiyorum . bana kefil olan enes kardeşimin hatrına . Ben adamım diyosan torun@linuxmail.org ekle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Vah vah ne kadar gücüne gitmiştir şimdi bu katillerin bayraklarını yaktık diye Yahudilerin.

Gösteriş için özür dileyeceğime hiç dilemem.Kaldı ki biz bütün Yahudilere falan soykırım halinde olsak,vursak öldürsek de özür dilesen engellemeye calıssan neyse dicem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    yaw kardeşim millet duygusal ben de duygusal girme be oralara..hem tarihte gösteriyork i yahudilerin %99,9  ibne şerefsiz bu adamlar nereye gitse bi ibnelik yapıyorlar..sonra hitler gibi biri çıktı mı da bizi öldürüyorlar..bakın tarihe bakın kurana bu şerefsizler ne zaman azsalar başlarına mutlaka bi bela geliyor...dilerim ki allahtan onların başına ikinci bir hitler geçsin ..

"evlatlarım adı gülen kendisi ağlayandan sakının"SHT "Vallahi evlatlarım kainatın en bahtiyar insanları sizlersiniz."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Hep klasik tartismalar ama suna baksaniza ben boyle dusunuyorum acikcasi ,

Ne zaman Mehmetcik icin saygi durusu oldu okullarda ? Sahsen ben hatirlamiyorum hic :S . Biz Osmanliyken zor durumdayken sirtimizdan vurmadilar mi bizi araplar . Ustelik bunca savas neden ?  Topragini sattiktan sonra hala ne bu kavga kiyamet . Elbette olen cocuklara , analara , masumlara bende uzuluyorum ama zamaninda bizi destekleselerdi belki bu durumda olmayacaklardi . Ha isin aslina gelince ATA 'mi ornek alarak bayraga dokunmak yanlis geliyor bana da . Fakat bunun icinde ozur dilemem amk mun pisliklerinden . Kardesim falan degil olamazlarda .

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Saygı duruşu hamas militanlarına yada ölen israil askerlerine yapılmadı.

ortada  kafası ,bacağı kopmuş çocuk cesetleri var.

bu bir protestodur .

bayrakta yakarım!

Hayvanın dediğinide yaparım!

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    Allahım ne şanslıyım ki bu kadar humanist insanla aynı siteye takılıyorum.(!)

kafanızı boş şeylere yormayın.yakılan israil bayrağından ziyade, filistin için ne yapabilirim diye düşünün.çok daha yararlı olur.

bide araplar bizi arkamızdan vurmuştucular var.bunlarda bi acayip.sanki kendisi hayattaydı.bugün ölen masumların hangisi o zaman hayattaydı ? ve hangimiz o zaman hayattaydık ?

dediğim gibi bırakın bu boş muhabbetleri.Türkiye filistin için adeta seferberlik ilan etti.yurdun dört bir yanından yardım akıyor.bunlarla uğraşın.

israil Allah belanı versin !

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    arkadaşım israilli olanın içinde her zaman fesatlık vardır...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

A.K bugun okula getırmısler GAZZE ye yardım için bahış parası..

Nerde mısır,nerde kuveyt,nerde ırak,nerde iran,nerde lubnan,nerde suriye..

Bizemi düştü ota boka yardım etmek NEDEN TÜRKİYE diye soruyorum size..

Asla Asla Deme. . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

break bunu yazdı:

Hep klasik tartismalar ama suna baksaniza ben boyle dusunuyorum acikcasi ,

Ne zaman Mehmetcik icin saygi durusu oldu okullarda ? Sahsen ben hatirlamiyorum hic :S . Biz Osmanliyken zor durumdayken sirtimizdan vurmadilar mi bizi araplar . Ustelik bunca savas neden ?  Topragini sattiktan sonra hala ne bu kavga kiyamet . Elbette olen cocuklara , analara , masumlara bende uzuluyorum ama zamaninda bizi destekleselerdi belki bu durumda olmayacaklardi . Ha isin aslina gelince ATA 'mi ornek alarak bayraga dokunmak yanlis geliyor bana da . Fakat bunun icinde ozur dilemem amk mun pisliklerinden . Kardesim falan degil olamazlarda .

aynen katılıyorum arkadasın dedıklerıne. topragını satıp adamlara vatan verirken güzel hoş sonra sınırına girince aman kahrolsun israil, şöyle israil böyle israil.. araplar ingiliz amerikan sözü dinler seni satar ama yok işlerine geldimi arabulucuqu Türkiye yapsın türk askeri olursa ateşkese razıyız bilmem ne. ne güzel dünya be. Artık din kardeşliqini aşıp önümüze bakma zamanı ilkokul cocuklarının aklını filistinde ölen insanlarla doldurmak yerine o hale eger düşersen ne yapman gerekir düşmemen için ne yapman gerekir onu ögretseler bu hallerde olupta bunları tartışmayız.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    ToRuN bunu yazdı:
    patates bunu yazdı:
    ToRuN bunu yazdı:
    patates bunu yazdı:

maddem allaha ve evine inanıyorsun o allahın kitabındada insan yakmı diyor hoşgörümü istiyor?

bilmeden okumadan mantıksızca konuşmayın.

Sana fetva vermek bana düşmez : ) Git  HADİS-İ ŞERİF   Oku

sen bana zaten hiç birşey veremezsinde allah sana akıl fikir versin.

saftiriğin en önde koşanısın sen.çünkü o yazıda yakmak filan yok.bu arda eline bir israiili geçsede sen onu gerçekten yalkacak dötü bulamazsın çünkü bunlar sinir ile söylenmiş şeyler.

kaldıki savaşı günüüzde milletler değil devletler yapıyor onuda bilmek lazım. bak sen bana birşey veremzsin ama ben sana beleşten ilim öğretebilirim yavrucum.

Sana bişey demiyorum . bana kefil olan enes kardeşimin hatrına . Ben adamım diyosan torun@linuxmail.org ekle

ya senle işim olmaz ayrıca eklerdimde işte böyle adamsan ekle tarzı laflar söyleyince bebek gibi oluyor gaza gelip eklicemmi şimdii seni? zaten alenen faşist oludğunu söylemişsin gerek yok tartışmaya senle tartışmak bana ne keyif verir nede birşeyler öğretir kısır döngü

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 11575 Toplam Mesaj: 94