folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?

Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Belki ülke atmosferi belki geçmişte yaşadığım olaylar belki işgüç olayları ben yaşadığımı pek fazla hissedemiyorum arkadaşlar... 
    Her sabah 5:30da uyanıyorum. Biraz yürüyüş yapıyorum. Uykumu alabildiysem sabahın ilk saatleri mutlu oluyorum. Sonra iş güç. 5 gün çalışıyorum 2 gün tatil. Fakat o 5 günün yorgunluğu haftasonu çıkıyor. Haftasonları bi bok yapabildiğim yok. Daima bir güçsüzlük yorgunluk uykusuzluk mutsuzluk hali içerisindeyim. 

Aile maile bişeye sahip olmadığım için kafamda sürekli iş güç mevzuları var. Hafta içleri bazı geceler çok enerjik oluyorum , bazı geceler kafayı koyar koymaz yatıp uyuyorum.

Siz yaşadığınızı hissedebiliyor musunuz ? Nasıl deşarj oluyorsunuz ? Haftasonları neler yapıyorsunuz ? 
    Aşağıdaki şarkılar + klipleri beni mutlu ediyor. Tatile ihtiyacım var sanırım... Pazartesi yarım gün iş olmasaydı tatile çıkacaktım. Yalan oldu... Haftasonlarımı tatil tadında geçirmem lazım. Tavsiye , öneri ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız ? 

https://www.youtube.com/watch?v=JT7NNM-QE4k

https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

https://www.youtube.com/watch?v=ztg6gpqRDII

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz.

Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız.

Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.

Fight club

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

....., ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı......

Fight club

italyan tarafından 27/Eki/19 12:32 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Belki ülke atmosferi belki geçmişte yaşadığım olaylar belki işgüç olayları ben yaşadığımı pek fazla hissedemiyorum arkadaşlar... 
    Her sabah 5:30da uyanıyorum. Biraz yürüyüş yapıyorum. Uykumu alabildiysem sabahın ilk saatleri mutlu oluyorum. Sonra iş güç. 5 gün çalışıyorum 2 gün tatil. Fakat o 5 günün yorgunluğu haftasonu çıkıyor. Haftasonları bi bok yapabildiğim yok. Daima bir güçsüzlük yorgunluk uykusuzluk mutsuzluk hali içerisindeyim. 

Aile maile bişeye sahip olmadığım için kafamda sürekli iş güç mevzuları var. Hafta içleri bazı geceler çok enerjik oluyorum , bazı geceler kafayı koyar koymaz yatıp uyuyorum.

Siz yaşadığınızı hissedebiliyor musunuz ? Nasıl deşarj oluyorsunuz ? Haftasonları neler yapıyorsunuz ? 
    Aşağıdaki şarkılar + klipleri beni mutlu ediyor. Tatile ihtiyacım var sanırım... Pazartesi yarım gün iş olmasaydı tatile çıkacaktım. Yalan oldu... Haftasonlarımı tatil tadında geçirmem lazım. Tavsiye , öneri ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız ? 

https://www.youtube.com/watch?v=JT7NNM-QE4k

https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

https://www.youtube.com/watch?v=ztg6gpqRDII

hocam sosyal aktivite yapabilirsiniz. geçen yine bu forumda açan bir arkadaş vardı. 100 liraya rafting falan yapıyordun. arada böyle etkinlik yapın. fitness veya benim tavsiyem kick box, mya tai gibi vs sporla uğraşın.

enstrüman çalmayı deneyin. bu tarz aktiviteler sizi biraz daha enerjik ve mutlu edecektir diye umuyorum

Sadelik demek güzellik demektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Adrenalin salgılamanı sağlayan şeyler yaşadığını da hissettirir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz.

Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız.

Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.

Fight club

Gelmis gecmis en iyi flimlerden biri oldugunu bu sozlerle kanitliyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ya sen bide bana sor (: yaşadıklarımdan sonra tabiki yaşıyorum. senin bi amacın olmalı. yoksa herşey boş ve gereksizmiş gibi gelir. yaşı yazmamışın aile maile yok  demişin. en büyük sorun burda. ailen olsa yaşamak için bi sebebin olur. anne baba eş çoluk çocuk bunlardan biri bile olsa yeter. hadi anne baba vefat etti kendine manita yap, kız ayarla, evlen, yaptığın işte bi amacın olsun. sosyal altivite yap yani ; takım olarak GALATASARAYı tutabilirsin (: arkadaşlarınla kafeye falan git okey, batak, tavla oyna.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Kafamda sadece şu ülkeden siktir olup gitmek var. Buna tutunuyor olmasam kafayı yerdim. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Brolar siz hissediyor musunuz yaşadığınızı ? Haftasonları ne yapıyosunuz anlatın bi hele . Mutlu musunuz ? 
    @ajan1111 30 yaşındayım , manitam var , arkadaşlarla tavla,balık,borsa spekülasyonu gibi aktivitelerimiz oluyor , BEŞİKTAŞ'ı tutuyorum ama takip etmiyorum. Zevkte almıyorum. Bu ülkede mutluysanız nasıl mutlusunuz ? Nasıl bir amaç sizi hayata bağlıyor ? Rockstar olayım falanda düşünmüyorum. Şu waldendeki karı gibi inzivaya çekilmeyi , insanlardan insanlıktan komple uzaklaşmayı falan düşünüyorum. @RETRET hocanın hayatı biraz yaşanır geliyor. Sinirim bozulmasın diye haber - tv falan uzak duruyorum. Zaten yorumlarımı görenler biliyor. Genel olarak siyasal atmosfer boğuyor herhalde bilmiyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Özetle.

Bana yaşımı sormayın.! Çünkü; Ben yaşamadım.!

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ruh  halimi burada anlatmaya kalkasam deli diye içeir tıkarlar , mutlumuyum mutsuzmuyum varmıyım yokmuyum ben neyim neden varım neden canlıyım bilmiyorum aslında 

‘ne kadar harika bir gün. çay mı demlesem kendimi mi assam karar veremiyorum.’ olan çehov sözü.

benzer şekilde albert camus'un ''kendimi mi öldürsem, yoksa bir fincan kahve mi içsem?'' sözü. 

bu sözler benim içimdekileri biraz anlatıyor yataga yattığımda düşünmeye başlamaktan öteye geçip kendimle konuşmaya hatta ötesine kendimle tartışmaya başladıgım zamanlar oluyor...

ülkenin psikolojisi bozuk hiç kimse mutlu degil . 

böyle bir konuyu bende kaç zamandır açmayı planlıyordum iyi oldu.

KaptaN tarafından 27/Eki/19 14:12 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8455 Toplam Mesaj: 87
haftasonu planları mutlu olmak yaşamak