folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?

Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı

Uzun süredir iyi değilim. Yıllardır mide ağrıları çekiyorum sürekli. Hayat çok boktan ilerliyor benim için. İyi günlerim oluyor kendimi muhteşem hissettiğim günler. Fakat bu 1 haftadır kafam da sadece intihar düşünceleri doluşuyor. Bu her zaman oluyor ama ne kadar süredir böyle bir kafadayım onu da hatırlamıyorum artık keşke böyle günler de kafamdaki düşünceleri durdurabilsem.  Bir kızdan hoşlanıyordum onu da kendime karşı nefret ettirdim,insanlardan uzaklaşma düşüncelerim yüzünden.Üniyi hala bitiremedim. Okulda hep tek takılıyorum ve bu kendim için bazen çok iyi olsa da dışarıdan bakınca çok ezikçe geliyor. Psikiyatriye gittim. Bipolardan şüpheleniyorum dedi korktum gitmeyi bıraktım. Bir kaç ilaç vermişti onları arada bir kullandım ama kötü hissettiğim zamanlar da kafam rahat olsun diye. 

Çok büyük isteksizlik var her şeye karşı. Ya da bir şey yapmak istesem çok çabuk vazgeçiyorum. Farklı farklı şeyler deniyorum. 

Yaşadığımı hissediyor muyum bilmiyorum açıkcası. Belki de annem ve kardeşlerim üzülmesin diye yaşıyorumdur. 

midende sıkıntı varsa hemen git doktora endoskopi yapsınlar. ben 2 yıl sorun yaşadım mideyle ilgili 2 hafta önce endoskopi oldum yara varmış midemde 2 yerde. 6 ay ilaç tedavisi yaptırıyor doktor şimdi. korkutmak için söylemiyorum sorun varsa çözümü basit olur erkenden

9 yıl önce gitmiştim endoskopi yapılmıştı. Bir kaç ilaç verildi kullanmama rağmen geçmedi. Bu zamanlar da gittim doktora bir çok kez. Fakat son 1 2 yıldır bıraktım artık ne olursa olsun modundayım. Belki de genetiktir. Zor da olsa alıştım yani.

yaramı vardı hocam seninde midende. ben mesela eskiden süt felan içebiliyordum şimdi sütlü, domatesli şeyler yiyince acayip oluyor midem

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı

Uzun süredir iyi değilim. Yıllardır mide ağrıları çekiyorum sürekli. Hayat çok boktan ilerliyor benim için. İyi günlerim oluyor kendimi muhteşem hissettiğim günler. Fakat bu 1 haftadır kafam da sadece intihar düşünceleri doluşuyor. Bu her zaman oluyor ama ne kadar süredir böyle bir kafadayım onu da hatırlamıyorum artık keşke böyle günler de kafamdaki düşünceleri durdurabilsem.  Bir kızdan hoşlanıyordum onu da kendime karşı nefret ettirdim,insanlardan uzaklaşma düşüncelerim yüzünden.Üniyi hala bitiremedim. Okulda hep tek takılıyorum ve bu kendim için bazen çok iyi olsa da dışarıdan bakınca çok ezikçe geliyor. Psikiyatriye gittim. Bipolardan şüpheleniyorum dedi korktum gitmeyi bıraktım. Bir kaç ilaç vermişti onları arada bir kullandım ama kötü hissettiğim zamanlar da kafam rahat olsun diye. 

Çok büyük isteksizlik var her şeye karşı. Ya da bir şey yapmak istesem çok çabuk vazgeçiyorum. Farklı farklı şeyler deniyorum. 

Yaşadığımı hissediyor muyum bilmiyorum açıkcası. Belki de annem ve kardeşlerim üzülmesin diye yaşıyorumdur. 

midende sıkıntı varsa hemen git doktora endoskopi yapsınlar. ben 2 yıl sorun yaşadım mideyle ilgili 2 hafta önce endoskopi oldum yara varmış midemde 2 yerde. 6 ay ilaç tedavisi yaptırıyor doktor şimdi. korkutmak için söylemiyorum sorun varsa çözümü basit olur erkenden

9 yıl önce gitmiştim endoskopi yapılmıştı. Bir kaç ilaç verildi kullanmama rağmen geçmedi. Bu zamanlar da gittim doktora bir çok kez. Fakat son 1 2 yıldır bıraktım artık ne olursa olsun modundayım. Belki de genetiktir. Zor da olsa alıştım yani.

yaramı vardı hocam seninde midende. ben mesela eskiden süt felan içebiliyordum şimdi sütlü, domatesli şeyler yiyince acayip oluyor midem

yara yoktu gastrit demişlerdi o zaman. Ben de süt içemiyorum mahvediyor beni. Gitmem gerek aslında belki de ilerlemiş olabilir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı

sen depresyon hastalığına girmişsin.bir şey bir olay tetiklemiş sanırım.depresyondan kurtulabilirsin ama biraz uzun zaman alır ve depresyonu atlattıktan sonra maddi yönden yaşantında da sıkıntı olmazsa depresyon yeniden tetiklenmez.

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı

yara yoktu gastrit demişlerdi o zaman. Ben de süt içemiyorum mahvediyor beni. Gitmem gerek aslında belki de ilerlemiş olabilir. 

Gecmis olsun hocam. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    istnbullu
    istnbullu's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı
    istnbullu bunu yazdı
    eengineer bunu yazdı

b vitamini eksikliği olabilir

O bende var ama onunla alakası olduğunu sanmıyorum.

halsizliğe yol açar b12 iğnesi olmakta fayda var en basit çözüm bana iyi geliyor

Ben ilaç kullanıyorum onunda faydası oluyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

@asi_mali bilemiyorum hocam ama yoruldum artık belki yakın zamanda son verebilirim hayatıma 27 yaş çok ideal geliyor. 3 senem var o zamana kadar ya iyi olurum ya da son bulur her şey.

@do_som sağolasın hocam.

edit: bir parça bırakmak istiyorum.

I< ="//www.youtube.com//_58AnhnbIgI" width="560" height="314" allowfullscreen="allowfullscreen">

huzi123 tarafından 31/Eki/19 00:48 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Uyusam yeter ya gerisi bir sekilde cebellesirim ama uyumam lazim kafa durmuyor bana hizmet etmiyor beynim nasil isterse oyle calisiyor 

isime yaramicak canimi sıkcak her seyi düşünüyor uyuyunca kabus gormezsen sabaha kadar rahatsin ya lan sabah 6 da kalkcam uyu iste bea

uykum var uyuyamıyorum uyuyamıyorum yeter bıktım kendimden harbiden lan uyusana iste uyu lan uyuuu 

yine psikiyatri yollari gözüktü bana 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Çalışıyorsun mutlusun/veya değilsin işin evin çocukların ailen ama hangi çevrede hangi ülkede tımarhaneye dönmüşse ülken kafan rahat olmaz birader Londra da yaşıyor konuşuyoruz bakıyorum millet rahat sitressiz renksiz kalpsiz makineler gibi bizde onlar gibi öyleyiz diyor ama alayı kırık conta yakmış paranoyak insanlar normal değiller diyor öyle bişey.gelecek kaygısı beni rahatsız ediyor kafamı aşırı meşgul ediyor odaklanma sorunu yaşatıyor neredeyse geçenlerde eve dönüş yolunda tampon tampona trafikte kafam balon olmuş paket siparişerimi aldım yola çıkacağım 2 metre yürüdüm zank polis önümde eline megafonla plakamı okuyarak bana sana ceza yazıyorum trafiği bozmaktan dedi aşağı indim siz polis değilsiniz yazacaksınız vicdanınıza ve ahlaksızlığınıza yazın dedim  basıp  gitti 1000 lira yazmış iplemedim labunyaları hemen alkol alıyorum anlık sorunlar çözülüyor ama bakıyorsun yaşadığın yer hayat çevre aynı arada dağ tepe arazi aileaile z ayırdığım zaman rahatlıyosun ama yarın kaygısı rahat bırakmıyor mutlu olmasını engelleyici nedenlerle dolu çevre insana karşı.

https://m.youtube.com/watch?v=LUOMQtVXzpY

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Uyusam yeter ya gerisi bir sekilde cebellesirim ama uyumam lazim kafa durmuyor bana hizmet etmiyor beynim nasil isterse oyle calisiyor 

isime yaramicak canimi sıkcak her seyi düşünüyor uyuyunca kabus gormezsen sabaha kadar rahatsin ya lan sabah 6 da kalkcam uyu iste bea

uykum var uyuyamıyorum uyuyamıyorum yeter bıktım kendimden harbiden lan uyusana iste uyu lan uyuuu 

Uykusuzluğun en temel problemi kendin için yaşayamamış olmaktır. O gün kendin için bişey yapamamışsındır. Huzursuzsundur ve tüm o problemler , olaylar , hayaller kafanda döner durur , stress stress... Ve tabi çatışma... 

Sabah 6da kalkıyorsam gece 3te bi kere uyanıyorum. 4te bi kere uyanıyorum. 5te bi kere uyanıyorum. Garip huzursuz , haftasonu olduğunda mışıl mışıl.... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

Uykusuzluğun en temel problemi kendin için yaşayamamış olmaktır. O gün kendin için bişey yapamamışsındır. Huzursuzsundur ve tüm o problemler , olaylar , hayaller kafanda döner durur , stress stress... Ve tabi çatışma... 

Sabah 6da kalkıyorsam gece 3te bi kere uyanıyorum. 4te bi kere uyanıyorum. 5te bi kere uyanıyorum. Garip huzursuz , haftasonu olduğunda mışıl mışıl.... 

“Fortes Fortuna Adiuvat”
Toplam Hit: 8459 Toplam Mesaj: 87
haftasonu planları mutlu olmak yaşamak