folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 1. Tahribat Tikky Harekatı

1. Tahribat Tikky Harekatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende emoyum tokio hotel hastasıyım. benide dövün.
    benide benide...

3-5 sayfa öncede dediğim gibi, " hepimiz emoyuz :| "

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lütfen şu aptal konuya msj atmayında kaybolup gitsin.

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Harbiden siktir edin şu konuyu kapansın

Pragmatism&Realism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLubb3R
    cLubb3R's avatar
    Erkek

arkadaşlar neden böle kasıyosunuz ki kendinizi her ülkede tarzlar var ama kimse bizim ülkemizdeki kadar takmıyor tikky emo rocker punk vs... herkez istediği stillde takılabilir kro olmak mı daha iyi ?

sokakta modayı takip eden bakımlı iyi giyinen yakışıklı adamları gordugunuzde aha bu tikky dövmeliyiz diye bi kavram mı var veya sokakta emo gordugumuzde aha o.ç diyorsunuzdur hepiniz bazen abartılmış durumlarda bende dahil diyorum fakat onu yapan adam mutlu oluyorsa bize laf düşmez bence bırakalımda herkez serbestçe yaşasın bende bursalıyım tikky lerin coğu haplı demiş bi arkadaş haklı hepsi clublarda discolarda takılıyor atmayan veya ot çekmeyen yoktur aralarında ama nie herkez böle tikky karşıtı onu anlayamadım yani bakımlı olmak iyi giyinmek modaya uymak ve yanındada bir kaç kız taşımak suç mu ?

Dj,cLubb3R in da House Gimme The Music...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    cLubb3R bunu yazdı:

arkadaşlar neden böle kasıyosunuz ki kendinizi her ülkede tarzlar var ama kimse bizim ülkemizdeki kadar takmıyor tikky emo rocker punk vs... herkez istediği stillde takılabilir kro olmak mı daha iyi ?

sokakta modayı takip eden bakımlı iyi giyinen yakışıklı adamları gordugunuzde aha bu tikky dövmeliyiz diye bi kavram mı var veya sokakta emo gordugumuzde aha o.ç diyorsunuzdur hepiniz bazen abartılmış durumlarda bende dahil diyorum fakat onu yapan adam mutlu oluyorsa bize laf düşmez bence bırakalımda herkez serbestçe yaşasın bende bursalıyım tikky lerin coğu haplı demiş bi arkadaş haklı hepsi clublarda discolarda takılıyor atmayan veya ot çekmeyen yoktur aralarında ama nie herkez böle tikky karşıtı onu anlayamadım yani bakımlı olmak iyi giyinmek modaya uymak ve yanındada bir kaç kız taşımak suç mu ?

Emo olmak yerine kroluğu tercih ederim hiç olmazsa krolar eroin almıyo.(tüm emolar eroincidir demiyom müridler yanlıs anlamayın)

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    TORN bunu yazdı:
    cLubb3R bunu yazdı:

Emo olmak yerine kroluğu tercih ederim hiç olmazsa krolar eroin almıyo.(tüm emolar eroincidir demiyom müridler yanlıs anlamayın)

parantez icindeki kısım ile ilk cümle celi$iyo. yazdıklarına dikkat et. emoları savunmuyorum ama her eroin alan tikkydir veya her ta$ icen trance dinliodur gibi hic bi $ekilde genelleme yapamazsın ki dedigim gibi kendinle celi$ki icerisindesin. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bir ara bende destekledim ama şu anda düşünüyorumda saçmalıyoruz... İnsanlar istedği gibi hareket edebilir giyinebilir... size zarar vermedği sürece... emo topluluğu 30kişi geldi birinizi sıkıştırdı veya herhangi bir topluluk geldi tek başınıza veya 2 3kişyken size saldırdı 20 30kişi o zaman kavga etmenin belki bir amacı olur şimdi bu konu biraz saçma isteyen istediği gibi takılır başkasına zarar vermdği sürece özgür...

dışarda çok ses var içerde uzay.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    saint_of_rock bunu yazdı:
    Arkadaşlar bir ara bende destekledim ama şu anda düşünüyorumda saçmalıyoruz... İnsanlar istedği gibi hareket edebilir giyinebilir... size zarar vermedği sürece... emo topluluğu 30kişi geldi birinizi sıkıştırdı veya herhangi bir topluluk geldi tek başınıza veya 2 3kişyken size saldırdı 20 30kişi o zaman kavga etmenin belki bir amacı olur şimdi bu konu biraz saçma isteyen istediği gibi takılır başkasına zarar vermdği sürece özgür...
    sen bence dayak yedin hoca emolardan yazılarını  okudumda çokmusler heralde sana :D

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Manisa ve izmirden bende varım.Biri temizlendi zaten:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    kingoftheangel bunu yazdı:
    saint_of_rock bunu yazdı:
    sen bence dayak yedin hoca emolardan yazılarını  okudumda çokmusler heralde sana :D
    Len emoysa gelsinler 100 kişi kır azını burnunu
Toplam Hit: 17592 Toplam Mesaj: 143