folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 1. Tahribat Tikky Harekatı

1. Tahribat Tikky Harekatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    heh tam zamanıydı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Ne dövmesi yav. Protesto edecekseniz gidin etnik yollardan edin, sitelerini falan hackleyin :D Bilişim forumundaki adamların toplanıp adam dövmesi ilginç bir durum :|

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

End0t0ksiN bunu yazdı:
    -----------------------------
    kızlara dokunmayalım nolur ya :S ama erkek ipnelere varım bütün kızlar o kırık ıpnelerın nerelerınden hoşlanıyorlar anlamıyorumki arkadş ya :D

Farkındamısın senden başka kimse küfür etmemiş adam gibi tartışmayı bilmiyorsan girme bu tür konulara.
    Bir önceki sayfada açıkladığım tikky/emo'dan nefret sebeblerinden birisi ;

" bütün kızlar o kırık ıpnelerın nerelerınden hoşlanıyorlar anlamıyorumki arkadş ya :D "
    Ben böyle zihniyetin . . .
    Ulaşamıyorsan taktir edeceksin bunu kafana sok

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    neden dövüyosunuz ? dövmek isteyen varsa çıkın karşısına teketek kapışın siz nası ağır abi takılıyosunuz tikky ler emolar gıcık geliyor emin olun onlarada siz gıcık geliosunuz .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    emo ne yaa ? Lan ne zamandır görüyorum emo,emo anti-emo falan sitedeki müritten bahsediyorlar sanıyordum :) cidden ne ayak bu emo ? Yine hangi nesil insanlar türedi de isim takıldı ?

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    emo ne yaa ? Lan ne zamandır görüyorum emo,emo anti-emo falan sitedeki müritten bahsediyorlar sanıyordum :) cidden ne ayak bu emo ? Yine hangi nesil insanlar türedi de isim takıldı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tiky veya emoalrı dövmeye  gerek yok , döveceksinizde ne olacak kan kırmızısı ve morluk ,

zaten her renk mevcut kılık kıyafetlerinde  :))

Bu gidişle forumda birbirinize gireceksiniz , bırakın bunlar boş işler , ilal birilerini dövmek istiyorsanız , pkk lı lar eylem yaparken onlara dalalım   , bi işe yaramış oluruz , vatanı sadece asker , polis değil, vatandaşda koruyor kafalarında yer eder , 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:
    under_king bunu yazdı:
    Tikky ve emoları neden dövmek istiyorsun ki ? Sen nasıl ağır abi takılıyorsan tarzın oysa onunda tarzı o dur. 3-5 tikky yada emo seni bi köşede sıkıştırıp dövse hoşuna gider mi ? Şimdi bana dövemes deme tikky yada emo dediğinde aklına çelimsiz, korkak, bi vuruşta aşşağıya alacağın tipler geliyor eminim ama istersen çık bi dolaş bak bakalım bütün tikky ve emolar ufak tefek bi vursan yarısı boşa gidecek tipler mi ? Şimdi bu yazımdan bana kıl olacaklara söylüyorum çokta s2mde. Bu ülkede özgürlük varsa herkes istediği gibi dolaşır. Ahlak sınırlarını vs zorlamadıkları sürece . . .
    özgürlük de bu nasıl özgürlük ag?
    tiplerine baksan öldüresin geliyo bunların özgür olmasını istemem benim ülkemde.
    Bunların nefes alması suç benim için.
    Çoğaltmadan skeceksin, azaltacaksın. Ülkemde türemesin böyle şeyler. Hiç değilse kendi bölgemde.
    Öldüresiye vuracaksın bunlara. insan mı lan bunlar !?

nesin sen? bu ülkenin adli makamımısın? savunucu bir gücü müsün? yoksa bilinçli bir vatandaşı mısın? tiplerine bakarsan öldüresin mi geliyor? aynı şeyide onlar senin içini düşünüyor mudur? hangisi ile oturup bir arada kaldın? hangisi ile bir kaç gün takılıp nedir ne değildir diye konuştun? benim tanıdığımı bir kaç adet var hepside bir çok konuda seni ezebilecek kapasiteye sahip insanlar, karşılarında koyun gibi me lemekten başka bir şey yapamayacağın adamlar. insanları dış görünüşüne ya da yaşam tarzlarına göre mi yargılayacaksın? nerede bu ülkenin özgürlüğü? nerede bu ülkenin adaleti? yasalar karşısında sen ne kadar hakka sahipsen o da o kadar hakka sahiptir. istediği gibi giyinebilir istediği gibi davranabilir.

kendi profil resmine bir bak, bende senin gibi takılanları sevmiyorum ama tutupda seni dövmek yada öldürmek istemiyorum. çünkü bu senin yaşam stilin. buraya takılan herkesi kendiniz gibi saçma sapan düşüncelere sahip insanlar zannetmeyin.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:

Nikoteen bunu yazdı:

Tipe bak tipini *iktiğimin kızı. Ne biçim nesil geliyor anlamıyorum.Acayip yozlaşmış.Bunları döve döve asimile etmek gerekiyor.Yada öldüre öldüre.40 yıl sonra bu beyinsiz, yozlaşmış emolar bu ülkeyi yonetecekler.Konuşmaları,davranışları,tipleri,giyim tarzları tamamen saçmalık.Batı kültürünün etkisinde  kalmıslar.Bunlara seçenek verseler dakkasında amerikan vatandaşı olur bu hainler. Ne demişler eski bir sözdeki gibi  ''Önce Onlar gibi yaşamaya başlarsın,sonra onlar gibi giyinirsin,sonra onlar gibi konuşursun ve bir bakmışsın onlardan olmussun'' ve atamızın dediği gibi  ''Millî benliğini yitiren milletler, diğer milletlere yem olurlar'' emoları asimile konusunda hertürlü desteğe varım...Yeterki temizlensin şu ülke.

Long Live Turkey..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:

Nikoteen bunu yazdı:

Emoları dövemeye kalkıcak delikanlı varsa önce benden başlasın tüm varlığımla bu şah eserleri korumaya hazırım :)

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 17548 Toplam Mesaj: 143