folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 1. Tahribat Tikky Harekatı

1. Tahribat Tikky Harekatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mersinde olursa seveseve varım

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

zumsuk yorumların gerçekten çok doğru ve etkileyici.
    ve bende burdan emo\tikky dövmek isteyen arkadaşlara söylüyorum.madem çok dövmek istiyosunuz toplaşmaya ne gerek var?
    çık dışarı tek başına yap yapıcağını
    yanlış düşüncelere kapılmayın arkadaşlar.sizi birisi giydiğiniz elbiseden,dinlediğiniz şarkıdan,saçınızın şeklinden dolayı dövmeye kalksa hoşunuza gider mi ?
    şu an onlar nasıl size acayip gözüküyorsa , sizde onlara acayip gözüküyosunuz.
    sakin olun beyler

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

sevmiyonuz diye toplaşıp dövmeniz mi lazım?

zumsuk ne dediyse altına imzamı atıyorum. hepimiz emoyuz :|

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tikky mi Emo 'mu dövceksinis bilmem ama biras daha uzarsa birbirinisi dövceksiniz gibi gözüküyor.
    1. Siz kimsinis ? Hangi hakla insanların tipini beğenmediğinis için döveceksinis.
    - Tikky olup manitaları tavladıkları için. Sizin birlikte olmak istediğinis kısların onları seçmesinden dolayı gıcık oluyorsunus ve bunun için dövmek istiyorsunuz.
    2. Madem ki tipine göre adam dövülcek ; dayak yiyenler sadece tikky/emolar olmas emin olun ki onların eli armut toplamaz.
    - Tipini göre dövülcekse Türkiye'de insanların kavga etmeden yaşaması için herkesin tek tip giyinmesi gerekir.
    3. Herkes istediğini gibi yaşar herkes istediği gibi giyinir kimseye zarar vermedikleri sürece herkes ösgürdür.
    - Sadece sizin ösgürlüğünüs yok herkesin ösgürlüğü var.

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

sevmiyonuz diye toplaşıp dövmeniz mi lazım?

zumsuk ne dediyse altına imzamı atıyorum. hepimiz emoyuz :|

----------------------------

zuhahuuahauhhuaua :D

travestileri falan öldürmüşlerdi bi programda çıkartıp pankartı biri hepimiz travestiyiz demişti bende yerlere yatmıştım onun gibi oldu ama ::D:D: neysem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ozgurluk = baskasinin ozgurlugunu kisitlamadan ozgurce yasamak

ozgurluk = ben her istedigimi yaparim (tabi tabi...)

ilginc edit: simdi arkadaslar oyun ekonomisi yillardir insanlari kotu seylere ozendiriyor diye suclanir, GTA 4 ozellikle su gunlerde cok konusuluyor... su karsilastigimiz olayi bir dusunun. bence tikkyhunter 18+ olsun :D mauhauh... tahribat, ahh tahribat...

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir örnek vereyim ;
    Küpe takmaya başladığım zamanlarda çoğunluk ters karşılmaştı cins cins şeyler söylemişti erkeğe yakışmas falan demişti.
    Aradan zaman geçti bana öyle diyenlerin hepsi küpe takmaya başladı ve gelip benden özür diledi söylediği sözler için.
    Kıssadan hisse : İnsanlar içinde olan birşeyi toplum tarafından iyi karşılanmayacağı düşündükleri için vazgeçiyor ve nefret etmeye çalışıyor oysa onlarda yapmak istiyor ama korkuyor. Şimdi burda emo/tikky dövmek isteyenlere soruyorum çoğunusun içinde tikky/emo olma istediği yok mu ? Toplum tarafından bastırılmış duygular yüsünden onlara kıl olmuyormusunus. Sis ya olmas isteyip, deneyip başaramadınıs yada korkudan denemeye cesaret edemedinis. . .

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    3. sayfa ve son sayfadaki under_king nikli şahsiyetin yazdıklarını okumanız bu anlamsız başlıktan çıkmanız için yeterli olacaktır :|

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:

Tikky mi Emo 'mu dövceksinis bilmem ama biras daha uzarsa birbirinisi dövceksiniz gibi gözüküyor.
    1. Siz kimsinis ? Hangi hakla insanların tipini beğenmediğinis için döveceksinis.
    - Tikky olup manitaları tavladıkları için. Sizin birlikte olmak istediğinis kısların onları seçmesinden dolayı gıcık oluyorsunus ve bunun için dövmek istiyorsunuz.
    2. Madem ki tipine göre adam dövülcek ; dayak yiyenler sadece tikky/emolar olmas emin olun ki onların eli armut toplamaz.
    - Tipini göre dövülcekse Türkiye'de insanların kavga etmeden yaşaması için herkesin tek tip giyinmesi gerekir.
    3. Herkes istediğini gibi yaşar herkes istediği gibi giyinir kimseye zarar vermedikleri sürece herkes ösgürdür.
    - Sadece sizin ösgürlüğünüs yok herkesin ösgürlüğü var.

aynen katılmakla birlikte zumsuk'un de tüm yazdıklarına katılıyorum.

lemar ın dedigi gibi, özgürlük başkalarının özgürlüğünü kısıtlamadıgı şekilde özgür yaşamak.

anlamak istediğim, siz neye dayanarak onları dövmeye gidiyosunuz ? tipini sevmedim hadi dövelim, dal. bu mudur amk?

edit: yesterfox+1 :D 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    kızlara dokunmayalım nolur ya :S ama erkek ipnelere varım bütün kızlar o kırık ıpnelerın nerelerınden hoşlanıyorlar anlamıyorumki arkadş ya :D

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
Toplam Hit: 17586 Toplam Mesaj: 143