folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 16 Yasindaki Kedi (Akil Verin Lutfen)

16 Yasindaki Kedi (Akil Verin Lutfen)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

Ben 6 yıldır kedi besliyorum, kaç tane de sokak kedisini gittiği yere kadar yaşattım.

Kedinin iç paraziti, karması, ense damlası bunlar bazen gerekli. Bunun dışında gimpetin bir sürü ek gıda ürünü var. Probiyotik felan da..

hocam ic organlar artik kaldiramiyor yasamayi dun terliklerin arasini eselerken yakaladim sicacekken. tabi sadece terlikleri uzaklastirabildim oraya etti edecegini daha sonra temizlerken dikkat ettim diskisinda benek benek kan lekeleri vardi. ve iltihap devam ediyor halbusem antibiotigini verdik. bakalim takip etmeye devam bilemiyorum ne yapmak lazim artik odalara salmiyorum hayvani koridorda takiliyor. hali klim ne varsa kaldirdik. tualete gitmek yerine baska yerlere pisliyor.

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata
    patata's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

Ben 6 yıldır kedi besliyorum, kaç tane de sokak kedisini gittiği yere kadar yaşattım.

Kedinin iç paraziti, karması, ense damlası bunlar bazen gerekli. Bunun dışında gimpetin bir sürü ek gıda ürünü var. Probiyotik felan da..

Ne anlatıyorsun anlamiyorum ki.. 

16 yaşında diyor kedi 16?

Bitmis yani ömrü, bu kdr sene yaşaması bile mucize. 100 yaşındaki adamin tekrar koşmasıni fln beklemek senin yazdıkların. 

Uyutun hayvanı, abartmayin bu kadar da. 

Tahtam eksik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

16 yasindaki cocugunuzun ayda 160 liralik ILAC masrafi fazla geldi ve oldurmeyi mi dusunuyorsunuz? 

Hem de minnetkar degil? Auv. Yemek verdiginizde reverans yapip yerlere kapanmayarak cok ayip etmis onun adina ben ozur dilerim. 

Kedi size 16 sene iyi dayanmis.

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 8637 Toplam Mesaj: 73
kedi kedi uyutma