folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

böyle giderse herkes birbirine gircek ben en iyisi bağlayım konuyu ben zekeriye beyaz hocayla konuştum size anlatayım:d şimdi avrupa ve vs. kıtalardaki genc kısımlar müslümanlıga doğru yöneliyor neden derseniz kendi dinlerindeki ve geçmişlerindeki saçmalıgı anlamaya başladılar sözüm meclisten dışarı papa ve diğer din adamları bunu engellemek için elinden geleni yapıyor

şimdi rus kızlarında sıra benim çalıştıgım yerdede rus bir tercüman var kız numuslu bir şekilde çalışıyor

2 veya 3 eglence olsun veyapara için ilişki yasadıgı diye bizim tabirimizle orupu...   yaptıysa geneli öğle deyildir biz türk milleti direk ön yargilıyız  gemen mührü vurduk kızı oo yaptık yanlışşş: karadeniz bölgesinde ve köylerinde rus kadınlar çay topluyor ve köy haytı yasıyorlar demkki her rus bir deyildir (konu dışı: ruskızları çok güzel ve alımlı) devam edelim

türk kızlarında sıra türk kızlarının bağzıları kopyacıdır yani kendilerini başkasına benzetmeye çalışır  açılır saçılık lar ama türk kızı bir özelliği ile çok güzeldir bakışlar (konu dısı :  bir avrupada güzellik yarışmasında diğer kızlardangüzel olmayan bir türk kızına ödül verilir jiriye sorarlar neden bu kızı sectiniz diye jirideki adam derki güzel olmaya bilir ama bir bir osmanlı torununu soyduk  türk kızı namusu ve şerefi önplandadır ) 

türk veya yabancı fark etmez yemek yapmnasını ve ve daima güler yüzlü olmasını ve iyi huy iyi geçinsi yeter

türk alman japon fark etmez türk erkekgi affetmez

nasıl olmuşmu

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

rus erkekleri türk erkekleri kadar bayanlara değer vermiyolar sahiplenmiyolar Bizim erkeklerimizde tam erkek moduna uydugu için hemen hemen tüm dünyadaki bayanlar bizim erkeklere hasta oldugunu düşünüyorum...

Gelelim türk kızlarına genelleme yapmıyorum ama bazıları varki normal slm versen bile bi havalara giriyolar kendilerinden geçiyolar bi kaç öküzde bunlara yakınlaşmaya çalışırsa aaboooowwwwww!!!! yandık kız 5sene kendini tescilli güzel sanıyo ama bazı kızlarımız da yok değil erkeği anlından öptüğünde yüreği ferah olan eşinin ve ailesinin göğsünü kabartan kızlarımzda var...

Allah herkezin gönlüne göre verir inşallah

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Üzülüyorum Rusya'dan buraya gelen kadınlara...Zevk alemi için ordaki tüm hayatlarını,eğitimlerini bırakıyolar....Burda 'Üfff yavrum,hepsi seninmi? ' deyip asıldığımız kadınlar,kendi ülkelerinde ya mimar,ya öğretmen,ya avukat...Gerçekden yüksek eğitimliler,hemde amelenin altına yatmayı haketmicek kadar yüksek..Ama işte buda kaderin cilvesi,parası olan düdüğü değil borazanı nı öttürüyo...Zevk işide olsa,insan üzülüyor onda yılın bilgi birikimi 100-150 dolar için kendini pazarlıyor diye!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Türk kızlarının gtü son derece kaldırılmış.En bktan kız bile kendini birşey sanıyor.Hepsi kendini birbirinden üstün görüyor.
    şiddetle katılırım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

o rus bu :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Valla islamiyete pek sıcak değilseniz her konu gibi bunuda çekersiniz istediğiniz gibi istediğiniz çekin yere helal olsun.

Computerwolf bu lafın dayanaksız bir laf ne alaka yani o 200 bin rusun islamiyeti seçme nedeni orospuluk yapmak için mi ?

düşünebilen ve mantıklı diye havalı bi laf etmişsin ama düşünürken şunu atlamışsın 200 bin insan hak yolunu gördüğü için müslüman oldu orospuluk yapan her türlü gelir yapar merak etme.

Bence önyargılarınızdan kurtulsanız çok iyi olur. 

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    dediklerine katılıyoryum

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:

compuye laf yok !

adam haklı dogru soze ne denır ...

buraya gelıp de her haltı yemek ıcın yapmadıkları kalmıyo

hatta bızım aklı eksık cok kızlarımızda onlara ımrenıyo

kulturumuze uymayacak baska kulturlere sahıp ınsanları zorla korumanında anlamı yok

compu cok muslumandan da muslumandır emın ol !

ya anlamadığım nokta neden olayları genelliyosunuz bende namusuyla çalışan çok rus biliyorum ve dedikleri laf şu : "Türklerin hepsi bizi orospu zannediyor".Suç bizim abazan toplumda değilde rusta mı oluyor ? Yahu biraz kendimizi düzeltelim diye sormuyoruz.

Kimsenin kimseyi burda koruduğu yok fakat şunu merak ediyorum Türkiyenin yarısı batı özentisi olmuş batı gibi yaşayış tarzı var hayatındaki herşey batıdaki gibi sadece isimde müslüman bunlara hiç laf yok. Ama rus müslüman olduğu zaman ortalık ayağa kalkıyor valla açık açık niyetiniz neyse söyleyin arkadaşlar.

Off herneyse tartışılacak mevzu dahi değil

işte öyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laugh
    Laugh's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Turkiyeye gelip Orospuluk yapmak icin yeni bir yasal yol bulmuslar :D
    Aynen benim düşüncelerimi yazmışsın .)

Bundan boyle herkez ederi kadar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Turkiyeye gelip Orospuluk yapmak icin yeni bir yasal yol bulmuslar :D
    Evet Bi KısımLarı ÖyLe Bir pLan İçerisinde Yer aLıyor oLabiLir, Ancak Hepsi DeiL ;)

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
Toplam Hit: 12442 Toplam Mesaj: 92