folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

demek sen kur'an biliyorsun banada öğretsene :)))

ters niyetli olanlara bende karşıyım elbette hindu olsunlar daha iyi ama içlerinde iyi olanlarda vardır kurunun yanında yaşda yanmasın bunu diyoruz

anlıyorum seni 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Türk kızlarını öne çıkartan namus kavramı ve ailelerine olan bağlılıklarıdır.Fakat günümüzde öyle bir zihniyet hakim oldu ki bakireliğin hiçbir önemi yokmuş gibi insanlara aşılanmaya çalışılıyor.Gerçekten seviyorsan bakire olmasının önemi yoktur deniliyor.Doğrudur.Fakat burada bir hata var.Bu evlenip boşanmış daha sonra tekrar aşık olan bir kişi için geçerlidir.Evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmek doğru değildir.

Bunu kullanmak isteyen erkekler ve her çıktıklarıyla yatan kızlar bu zihniyetlerini başka insanlarada vermekte.Toplumumuzun ahlakı televizyon ve batı özentisi şeylerle günden güne düşüyor.Avrupa,Amerika ülkelerine baktığımızda bu namus,aile kavramlarının yıprandığını görüyoruz.Sevdiğin kişiyi öpersin,sarılırsın o ayrı.Fakat evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmek doğru değil.Çevremde gördüğüm ve duyduğum kadarıyla artık bu söylediklerimin anlamı kalmamış."Vur mala geç" sözü Türkçemize yerleşmiş.Kızların çoğunluğu için bakireliğin anlamı kalmamış.

Madem namus,aile kavramımız günden güne yıpranıyor.Türk kızları artık bunları vaadetmiyorsa kimse gelip başka milletlere bok atıp savunmaya geçmesin.Herkes böyle değil.Fakat bu zihniyet yayılmaya ve yaydırılmaya devam ediyor.Sonumuz hayır olsun.

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Türk kızlarını öne çıkartan namus kavramı ve ailelerine olan bağlılıklarıdır.Fakat günümüzde öyle bir zihniyet hakim oldu ki bakireliğin hiçbir önemi yokmuş gibi insanlara aşılanmaya çalışılıyor.Gerçekten seviyorsan bakire olmasının önemi yoktur deniliyor.Doğrudur.Fakat burada bir hata var.Bu evlenip boşanmış daha sonra tekrar aşık olan bir kişi için geçerlidir.Evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmek doğru değildir.

Bunu kullanmak isteyen erkekler ve her çıktıklarıyla yatan kızlar bu zihniyetlerini başka insanlarada vermekte.Toplumumuzun ahlakı televizyon ve batı özentisi şeylerle günden güne düşüyor.Avrupa,Amerika ülkelerine baktığımızda bu namus,aile kavramlarının yıprandığını görüyoruz.Sevdiğin kişiyi öpersin,sarılırsın o ayrı.Fakat evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmek doğru değil.Çevremde gördüğüm ve duyduğum kadarıyla artık bu söylediklerimin anlamı kalmamış."Vur mala geç" sözü Türkçemize yerleşmiş.Kızların çoğunluğu için bakireliğin anlamı kalmamış.

Madem namus,aile kavramımız günden güne yıpranıyor.Türk kızları artık bunları vaadetmiyorsa kimse gelip başka milletlere bok atıp savunmaya geçmesin.Herkes böyle değil.Fakat bu zihniyet yayılmaya ve yaydırılmaya devam ediyor.Sonumuz hayır olsun.
    Ne güzel yazmışsın..Ucuzluk diz boyu..Gözünüzün önüne şöyle bir görüntü getirin,kızlara sadece becermek için yaklaşan erkekler ve çıktığı insanın altına yatan kızlar...Aşk falan yalan olmaya başladı,doğru ile yanlış ayırt edilememeye başladı..Ama akıllıca bir plan tebrik etmek gerekir, genç nüfuzu çok fazla olan bir ülkenin gençlerinin beynlerini bu tür ucuz fikirlerle doldurup,çok normalmiş gibi uygulatıp,değer kavramını ortadan kaldırmak...Başarılması zor gibi görünen bir plan ama sonuç ortada...

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    NrDemir bunu yazdı:

bide şöel düşün ;

sen müslümansın ama namazını falan kılmıon :) hiçbir müslüman mı kılmıor ?

computerwolf istediğin kadar düşün boş düşünüon :)

müslümanların %80 i namaz kılıyorsa %20 si gidip hristiyan olmuışsa rusların bütünlüğüne müslüman denir dimi?

aynı burdaki gibi Türkiyed ki %80 hayat kadını russa ruslara bu yüzden bu deniyorsa, müslüman olanlar varsa Türkiyedeki bir çok hayat kadınının  rus nolduğunu (özellikle samsunda) değiştirmez.Yani 3-5 i müslüman olması hiç bir şeyi değiştirmez.

Ne amaçla müslüman oldular ne için müslüman oldular bilinmez.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:

bu zihniyet ancak erkek yaptığında afferim oğluma denmezse yok edilir.Sonucta bu bi tecavuz değil çift taraflı.Hadi kız önemsemedi erkek önemserse yapmazsa bu iş biter.Abicim yoksa her gün bi kızla yatıp ondna sonra gelip abi ben kız değilse evlenmem derse ben siktiri çekerim direk.

Erkeke yapar afferim oğluma erkek oldun.Ama diğer taraftan kız yapsa öldürür bitti.Şunuda düşün 18 yaşına kadar erkeklerin ihtiyaçları oluyor 14 te falan başlıyor bu.Özellikle 16-17 de kızlarla birlikte olabiliyor.Tamam olmadı dayanamadı, genel evede gitmek yasak napacak abicim ?

Yanis adece namus namus diye düşünmeyeceksin.Bu bi ihtiyaçsa bu olayları engellediğin gibi diğer tarafı düşünüp onlarada çözüm bulacaksın(erkeklerden bahsediyorum)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ganimet bunu yazdı:

cagatay09 rusların geçmişteki orusbluklarını anlatmayla neyi elde ediyosun

herkes biliyor orusbu olanları para için satıldıklarını sattıklarını bende gördüm istanbulda gizli bölgelerde yalan değil !!!

yalnız müslüman olanlara bu tepkiyle mantığı aynı diyorsan yanlış düşünüyosun bence onlar seçimişlerse bize laf düşmez

kendileri daha iyi bilirler orusbuluğu müslümanlıkta orusbuluğun olmadığınıda biliyolardır bizim türklerden de orusbu çok değilmi kızlarımız ne acı

bırakın onlar seçsinler yolunu bi korku havası oluşturmamalı asya müslüman olsa tüm dünya işte o zaman korkacağını bilmek lazım

edit : mevlananın sözüyle Gel ne olursan ol yine gel//yeterki gel diyor yani ister rus ister arap ister xx gel ama nolursan ol gel :: 

ne gecmisi hocam yapmam allasen ya:) müslüman olmus olabilirler. ama müslümanim diye gecinip hayatini ona buna vererek geciren türk kızlari yok mu? var.. eee demekki bunlarin müslümanliga gecip yada gecmemesi hicbirseyi degistirmez. bunlar ufakliklarindan beri böyledirler amac belli türkiyedeki abazalarin fazla para verdiklerini cok iyi biliyorlar. tabi haklisin yollarini kendi belirlerler ama unutma cogunluk herzaman baskındır:) bunlarin alayi böyle hocam. kusurabakma ama gercek bu:) müslüman olup olmamasi beni ilgilendirmiyor yani.. icraatlarina vuku buluyorsa zaten benim anlattiklarimin ille hepside böyle olacak diye bir kaide dogurmaz zaten ama cogu böyle en azindan %90 u bulur:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    Şimdi bende bu konuya iyiniyetle bakmıyorum çünkü arkdaşların dediği gibi türkiyede daha rahat o.rospuluk yapmak için geliyorlar bunlar.Ha eğerki gerçekten dinimize geçen varsa da ayrı yeten kutlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

neyse birşey yazmıyorum.başlarım böyle işe.

ruslar hristiyanken orospu deyip müslüman olduğunda orospu diyenlere kızanlar yanlızca kendi kişiliksizliklerindendir.Adam müslüman ya laf söylettirmeyiz içi nedir bakmayın bile.Compu özür dilemene gerke yoktu hocam.Ne belli bunların para karşılığı evlennip Türk vatandaşı olur göz boyayıp alttan iş çevirmeyecekleri.

Fikrini söylemişsin.Ne demek ya saçmalık.Nataşaların %80 i rusyadan geliyor orospu diyorsunuz.Ruslar müslüman olduğunda orospu olmayacakmı.Yomu e5 te hayat kadını onlarında kimliklerinde dini müslüman değil mi saçmalık!!

Yani varya zümsük laf çarpıtmada yemin ederim üstüne adam tanımıyorum.,

diyosun ki içi nedir bakmayın bile yaw kardeşim sen kahinmisin içini nerden bileceksin 200.000 kişiye orospu damgasını vurmak bu kadar basitmi biri sana gelip dese sen ibnesin sen gay sın bu nasıl bir iftira oluyorsa seninkide aynı çirkinlikte bir iftiradır bunu böyle bil kişilikte böyle bişey işte.Kendi kişiliğini ele vermiş oldun. 

Bir kişi dedimi hristiyanken bunlar orospuda müslümanken orospu değil .içinde orospuluk varsa müslümansa da orospu olur ama burda biz çok önemli bir konudan bahsediyoruz.iki üc istisna görmüşsünüz sokakta rus nataşa onların üzerinden laf ebeliği yapıyorsunuz biraz gerçekci olun.

Niye kardeşim islamdan bu kadar nefret ediyorsunuz birazcık saygınız olsun yahu emin ol ki o kadar belliki islam karşıtı olduğun bari lafı dolandırarak söyleyeceğine açıkca söyle kardeşim!!!

zumsuk bunu yazdı:
    Ne belli bunların para karşılığı evlennip Türk vatandaşı olur göz boyayıp alttan iş çevirmeyecekleri.

Komplo teorileriyle uğraşa uğraşa benyniniz sulanmış ya bi kere mantıklı düşünmeyi öğren?Ben hayatımda ilk defa bukadar saçma ve önyargılı cevaplar görüyorum sanki o 200.000 müslümanın hepsi de orospu olmak için Müslüman olmuş gibi yaw orospuluk yapan hristiyanda olsa yapar türkle evlenir hem bakın evlenmiş diyorsunuz evli olup orospuluk yapan yabancılar bence çok azdır istisnadır istisnalarda kaideyi bozmaz.

Ama siz o iki istisna ile bile İslama laf atıyorsunuz onların hak yolunu bulmasını kendinize yediremiyorsunuz.

işte öyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    ganimet bunu yazdı:

asırlar öncesini bi merak ederseniz eğer göreceksiniz ki bi anda müslümanlığa karar vermiş insanları göreceksiniz

bi anda da müslüman olunur neden olunmasın ki herkesin bildiği avrupada müslüman olan bi sanatçı var ismini demiyim biliyorsunuz

tekrar diyorum MEVLANA derki: Gel ne olursan ol yine gel//bu sözden artık ne anlıyorsunuz size kalmış Allah indinde tek din islamdır bunu herkes biliyor değilmiiiii

herkes müslüman olsun derim :)

ganimet ozlu sozlu dostum bak sever sayarım

benımde profılımdede yazar kı mevlana degılım ben ''ne olursan ol gel '' demem adam ol öyle gel ;)

rus hatunun ıslama dönmesıne bısey demedım ıcınde art nıyetlı ıslama donenlere dedım

gercekden ıslamı benımsemıs gelmısse hosgelmıs kur ' anı bızzat bende ogretırım !

ama bu aralar sıkı bır sıyaset ve gırıs cıkısların sorunlu olması konusundan sonraaa rus kadınların ıslama bırden donusu acayıp şasşrttıı ! bılmem anlatabıldım mı :)

Aslında kutlamak istediğim birşey var

içinizde en mantıklıyı söyleyen ruhkanseri arkadaşımızdır çünkü o ne demiş"rus hatunun ıslama dönmesıne bısey demedım ıcınde art nıyetlı ıslama donenlere dedım"

bizde böyle düşünüyoruz ama biri gelipte bana bunların %99 başka amaçlar için dönmüşse ona dur derim arkadaş.

Ayrıca bir anda 200.000 kişinin müslüman olduğunu sanmıyorum bence bu uzun bir süreç ama basına 200.000 kişi müslüman oldu denildiğinde bence yanlış bir anlaşılma oldu 200.000 kişinin bir anda müslüman olması mümkün değil bence 

işte öyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

bravo hemşerim

güzel tespitlerin var

rus kızlarını çekemeyenlar utansın

yerli kızlar biraz ayaklarını denk alsın

yarın cem uzan iktidara gelirse işiniz zor 

Toplam Hit: 12444 Toplam Mesaj: 92