folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ben hala iddaa ediyorum %99'u orospuluk icin gelecek,islamiyet kac yuzyildir dunya uzerinde var ? 200.000 tane rus hangi tarihte gorulmus islamiyeti sectikleri ? yavuzun,kanuninin yapamadigini boktan bir turk-rus dernegimi yapacak ? ben mantigimla hareket ederim ,duygularimla degil.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    10ur bunu yazdı:
    -----------------------------

xtlan bunu yazdı:
    butun dunya musluman olsa ne olacak?

Sana sorup müslüman olacak değiller ya :)

benden izin aldilar mi demedim zaten :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ulkenin çivisi cıkmıs pamuk ipliginde duruyoruz hala konustugumuz olaylara bakın. 200bin rus musluman olsa nolur butun rusya musluman olsa nolur. bize ne faydası var. hepsi kendi adına hak yolunu bulmus olacak. hepsi iyiligi kendine etmis olacak. butun dunya musluman olsa ne olurki. herkez kendi bacagından asılacak boyle seylere sevinmenin bir mantıgı yok. ister istemez mutlu oluyor insan tabi ama anlamsız bi mutluluk bizdeki (:

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    önemli olan mutlu olmak, amk ister rus olsun ister yunan ister ukraynali :) ister litvanyali q: hepsinlen evlenirim amk eğer mutlu olacağıma inanıyor ve inandırıyosam, gerisi hikaye, dinmiş dilmiş ırkmış bi nevi ayrımcılığa girmez mi?...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Haberi yanlış anlamışsınız. 200 bin rus kadını Türk erkekleriyle evlenmiş ve müslüman olmuş.Yani toplamda birşey.Orada topluca müslüman olup buraya gelmeyecekler :)

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

arkadaşlar geneliniz saçmalamaya başladı isteye istediği dini secer 

bide yaw onlar türk  erkegi ile evlenmiş geneli bırakında kocası düşünsün yaw amma ters düşünceli olan arkadaşlar var kimseyi ilgilendirmez çok abartıyorsunuz unutmayınki zamanı gelince herkes müslüman olcak müslüman olan bir günahkar eninde sonunda cennete girecek unutmayın ve konuyu kapatın yaa çok abartan oldu artık hep buyüzden geriyiz anlarda türk erkeklerini sapık görüyor  

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ahhaha yaşasın...Hocalar görüyorsunuz 2 senedir rus hayranı oalrak yaşıyorum çalışmalarım başarıyla sonuçlanmaya başladı.Yakında rusya-Türkiye- Çin- İran - diğer Türk devletleri ittifakı gerçekleşirse şaşırmayınNEden çünkü bunu savunuyordum abdnin ve ab nin aqoyarız kral oluruz teknoloji, para, bor, askeri güç, asker herşey olur bu birlikte tey tey
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

olm karılar hakikatı bulmuş :

demekki ne anlıyoruz : rusların orospu olanıda var kendini bilenide  :D

bu durumda compu ve zumsuk un hayalleri suya düşmüş oluo :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    adı cıkmıs 9999 'a cıkmış inmez 9998 'e ruslarında bu hesap :) tabikide her rus aynı deildir.Rus gorunce saldırmayın cunku o rus  o rus olmaya bılır :D

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    compu eğer espri yaptıysan hiç hoş değil.gerçeklik payı olduğunu iddia ediyorsan da yanlış.ben ülkenin en büyük müzik/kitap marketlerinin deposunda çalışıyorum.ve son 1 yıldır inanılmaz sayıda rusça kuran'ı kerim'e talep olduğunu görüyorum
Toplam Hit: 12445 Toplam Mesaj: 92