folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Eyvallah hocalar,hepinizden ozur diliyorum yaptigim aciklamalardan dolayi, iyi olmus guzel olmus, vatana millete hayirli ugurlu olsun !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    card_zede
    card_zede's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Eyvallah hocalar,hepinizden ozur diliyorum yaptigim aciklamalardan dolayi, iyi olmus guzel olmus, vatana millete hayirli ugurlu olsun !

buna deilde ilk söylediğine katılıyorum bunca yıldır bu topraklara girmek için her haltı yediler şimdide dinimizi kullanıyolar bence....ama yine de allahla kul arasına girilmez..

sitem etme allaha günahkar olursun;gönül verme kuluna isyankar olursun.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

cOMPÜNÜN Sözlerinde haklılık payı var, lakin olayı büyütmenize anlam veremiyorum.

200.000 bin kadar rus kadın türk erkeği ile evlenmiş ve kocasının baskısı yada kocasına olan sevgisi veyahutta

hakikaten benimsediği için dinini değiştirmiş. Bunda aman aman bir hadise yok.

Gelelim orospuluk olayına. 

Namus heryerde namustur. Sanmayın ki namus türklerin tekelindedir. Bugün dışarı çıktığınızda rusununda bulgarınında arasında son derece

namuslu yaşayanını bulursunuz. 

Evlilik dışı ilişki hadisesine değinmiyorum. Zira kültürel farklılıklar dikkate alınmalıdır.

Bizde "siktim, koydum geçtim :D:D :)" hadisesi ile "sikildim :(:(" olayı vardır. Erkek egemen bir toplumdayız.

Dışarıda "siktim :D:)" ve "bende siktim:D:)" hadisesi egemendir. Zira anlayış o yönde gelişmiştir. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

rusyadaki turistler için kötü bi haber :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Evet abi orospuluk yapmak icin seciyorlar bu kadar netim...Bizim uzaktan bir akrabanin karisida rus ,ama kadin hristiyan ve harbi kadin ,namuslu...din degistirmemis...geldi evlendi...bizim akrabada adam musluman cocuklari oldu musluman yazildi kimligine kadin,gayet hos karsiladi...kusadasinda yasiyorlar.....Simdi mantikli dusunun...Elbette herkesi zan altinda birakmiyoruz ama ,sizde belirtmissiniz namusuyla calisanlarda var ama yasadiginiz cevrede varsa boyle ruslar,orospular guzellikleriyle geliyorlar bizim salak Turk erkeklerini kandiriyorlar tr ye giris yapiolar...%99'u orospuluk yapiyor...kendimizi kandirmayalim....Muslumanligi secmisler diye hemen niye yumsuyoruz ? ...simdi bana isvicre vatandaslik hakki firsati verse ben isvicre vatandasligina gecsem bide hristiyan olsam...sizce hristiyanligi ve isvicreyi sevdigim icinmi yaparim ? ...21.yuzyildayiz hacilar coksey cikar iliskisine dayali...emin olun 200.000 'in %99'u muslumanligi kendi kisisel cikarlari icin tercih ediyor nedenide ortada...ha kimisi gelir tr de faiselik yapar...kimisi gelir namusuyla calisir ona lafimiz yok ama...musluman oldular diye goklere cikarmayada grek yok !

Bu mesajında da önyargı apaçık belli. Dikkat edersen burada bir kişi dahi çıkıp onları yüceltmedi sadece memnuniyetimizi belirttik ama senin 200.000 kişi içerisinden %99 unun orospu olduğunu iddia ediyorsunda acaba o 200.000 kişi içerisinden kaç kişiyi tanıyorsun kimseyi tanımadığın halde bu kanıya varıyorsan burada apaçık bir artniyet ve önyargı vardır.

Ayrıca atladığın bişey var bu ülke rus müslüman oldu diye bağrını açıp gel demiyor hristiyanda istediği gibi giriyor müslüman olanda gerçekten tam olarak neye dayanarak bunları söylüyorsun tam açıklasan ama işte açıklamıyorsun açıklayamazsan net olamazsın kardeşim.

işte öyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

compü açıklamasının sonunda ö. diledi saten nie uzatıosunuz !!! hem birden ne tepki koydunuz sokakta TÜRKİYEDE KAPALI OLUPTA ona buna veren 1000 tane karı tanıyom onlara nie ses çıkmıo abicimde elin rusuna hemen kalkıp itiraz edionuz. yada genelevde çalışan kadınlar müslüman değilmi ?

öö. dilerim ama türk kızlarının artık çoğunun yapısı belli avrupadiki kızlar bile bizimkiler kadar gaddar ve  şerefsiz değildir herhalde...

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    rusların a.k ya.bunların erkekleri çok geniş insanlar.
    bodrumda geçen yaz arkadaşlarım resmen sevgililerinin yanında iş atıyodu rus kızlara.bazılarını alıyolardı flan.
    he burdan ben yapamamışım gibi bi anlam çıkabilir ama tabiki öle deil.bende yapardım içlerinde en yakışıklı benim hatta alasınıda yapardımda benim sevgilim yanımdaydı.öptüm hadi :D

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

neyse birşey yazmıyorum.başlarım böyle işe.

ruslar hristiyanken orospu deyip müslüman olduğunda orospu diyenlere kızanlar yanlızca kendi kişiliksizliklerindendir.Adam müslüman ya laf söylettirmeyiz içi nedir bakmayın bile.Compu özür dilemene gerke yoktu hocam.Ne belli bunların para karşılığı evlennip Türk vatandaşı olur göz boyayıp alttan iş çevirmeyecekleri.

Fikrini söylemişsin.Ne demek ya saçmalık.Nataşaların %80 i rusyadan geliyor orospu diyorsunuz.Ruslar müslüman olduğunda orospu olmayacakmı.Yomu e5 te hayat kadını onlarında kimliklerinde dini müslüman değil mi saçmalık!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candas_seven
    candas_seven's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben gittim vallha yerinde gçörmek lazım inanılmaz mükemeler sonderece süper sıcak kanlı güzel karılar bizde alalım alıcaktım ordan ama erken hazırlıksız geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

abi şu karı kız geygını gıdın baska yerde yapın ya ..ne guzel bulmuslar hak dinini bncede sonradan musluman olanlar daha ii yaşıor muslumanlgını gunahlarını almamak lazım

edit:ulan bıde 200bin rus kadın bı anda musluman olmus gıbı anlasılmış sanki millet ole bi yazmışki:D  

http://twitter.com/#!/yasiinergul
Toplam Hit: 12417 Toplam Mesaj: 92