folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2023 İstanbul Metro Haritası

2023 İstanbul Metro Haritası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

eskiden metro hattının istanbul trafiğine çözüm olacağını düşünmüştüm ama sonra iyice baktım ki problem nüfusun fazlalığı. aşırı birikme var ve il nüfusu dengeli şekilde dağılmıyor. Bunun önüne geçilmedikçe istediğin kadar metro yap yine çözüm olmaz. 2 dk da bir de gelse bir sürü insan var...

Bu belediyenin başka bir yanlışı da metrobüs gibi saçma bir şey almak. Metrobüse tahsis ettiğin yolu raylı sisteme tahsis etseydin en basitinden tramvaylara, daha kullanışlı olurdu. 3-5 kez bindim metrobüse çekilir çile değil (kalabalığı kast ediyorum), alışmışız balık gibi istiflenmeye.. böyle halk olduğu müddetçe umarım daha kötülerini yaşatırlar.. belki bir gün akıllarına gelir, "aaa biz insanmışız.." diye..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Hayaldi, hayal olarak kalacak...

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Anadolu yakası bildiğin üvey evlat

der die das
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

eskiden metro hattının istanbul trafiğine çözüm olacağını düşünmüştüm ama sonra iyice baktım ki problem nüfusun fazlalığı. aşırı birikme var ve il nüfusu dengeli şekilde dağılmıyor. Bunun önüne geçilmedikçe istediğin kadar metro yap yine çözüm olmaz. 2 dk da bir de gelse bir sürü insan var...

Bu belediyenin başka bir yanlışı da metrobüs gibi saçma bir şey almak. Metrobüse tahsis ettiğin yolu raylı sisteme tahsis etseydin en basitinden tramvaylara, daha kullanışlı olurdu. 3-5 kez bindim metrobüse çekilir çile değil (kalabalığı kast ediyorum), alışmışız balık gibi istiflenmeye.. böyle halk olduğu müddetçe umarım daha kötülerini yaşatırlar.. belki bir gün akıllarına gelir, "aaa biz insanmışız.." diye..

yıl 2009 mu 2010 mu ne tam net hatırlamıyorum konunun linkini bulursam paylaşırım. Metrobüs yeni başlamıi seferlere tbt de tartışmaları çıktı biz diyoruz metrobüs nedir arkadaş Atatürk yüz yıl önce görmüş raylı sistemin en iyi ulaşım şekli olduğunu o yoklukta ülkeyi sarmış demirraylarla diyoruz. ak it lerden bi kaçı da çıkmış siz bu ülkeyi yönetenlerden daha mı iyi biliyorsunuz neyin iyi olduğunu gibi salak saçma yorumlar yazmıştı.

Biliyormuşuz demi aq :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    ArduouS bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Buda izmir metro :)

Hocam öyle dionda izmirdeki ulaşımın yanına yaklaşamaz istanbuldaki ulaşım... çok rahat bir şekilde izmirin bi ucundan bi ucuna 1 liraya gidebiliyorsun öğrenci isen...

hocam ayni sey istanbuldada gecerli. Metrobus'e bindin mi bir uctan bir uca gidiyorsun deniz asiri yerlere hemde ulasiyorsun :) 45 kurus fark verirsen metro ile de aktarma ile devam edersin. Beylikduzunden sogutlu cesmeye kadar.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

harita çok saçma hocam. nerden buldun ?

planlar bu yönde idi en son

http://www.istanbulunmetrosu.com/

http://www.istanbulunmetrosu.com/assets/img/maps/big/2014-2019.png

SyspioniC tarafından 14/Nis/14 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Buda izmir metro :)

Hocam öyle dionda izmirdeki ulaşımın yanına yaklaşamaz istanbuldaki ulaşım... çok rahat bir şekilde izmirin bi ucundan bi ucuna 1 liraya gidebiliyorsun öğrenci isen...

hocam ayni sey istanbuldada gecerli. Metrobus'e bindin mi bir uctan bir uca gidiyorsun deniz asiri yerlere hemde ulasiyorsun :) 45 kurus fark verirsen metro ile de aktarma ile devam edersin. Beylikduzunden sogutlu cesmeye kadar.

Valla abi izmirin bir ucundan bir ucuna işim düştü gittim. Nerede resmi daire varsa önünden otobüs metro izban vapur illa bir şey geçiyor. 

Şu zamana kadar eleştirebilenide çok görmedim. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

BUDA BAŞKENT ANKARA

başkan minimalist çalışıyo :) 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Vay arkadaş.. Bizim burada da olsa da ben de paylaşıp hava atsam :(

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

İzmir o bakımdan candır ya toplu ulaşım bakımından. Ha otobüsler sinir eder adamı arada ama topu topu iki ana hat var ama o da gayet iyi idare ediyor burayı yani ben idare ediyorum. 1,10 TL ile bir uçtan bir uca gidiyorum ayrıca ekstradan ödeme filan yapmaksızın. Ne bileyim işte 45 kuruş fark öde bu fikfikli fırfırlar da senin olsun gibisinden saçmalıklar yok ne basarsan o. :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 22257 Toplam Mesaj: 77