folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 420 Ytl Ceza Kestiler Yırttım Noolacak Bu Rüşvetin Hali

420 Ytl Ceza Kestiler Yırttım Noolacak Bu Rüşvetin Hali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    arkadaşlar az önce otobanda seyrediyorum aracımda da abarth egsozt var camlarda koyu renk camlı 3 te bira çakmışım sabah sabah adam abarthdan çevirdi beni ohoo camı açtımki bira kokuyorum üflettirdi 55 promil 5 promil fazla ardından camlarda filmli ondanda taktı kafayı bi güzel 420 ceza yazdı zar zor yalvar yakar 25 lira rüşvetle yırttım a.q hadi alkolü anladım haklıda bu egsozt, cam filmi felan ne lan adammı öldürdük işe bak ya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

bu kafayla daha kaç 420 yersin sen.

hem rüşvet veriyon hem yakınıyon? 

abarth tabir edilen aşırı abartılı egsozlar yasak. cam filmleri de belli bir koyulukta olup ruhsata işli olursa kullanlabilir.

alkole diyecek laf yok zaten. haz etmem hiç bu alkollü araba kullanma işinden.

inşallah bi dahakine yazarlar cezayı da aklın başına gelir.

başkalarının başına kötü şeyler gelmesine sebep olmadan

İZLE

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    yahu bu ilk alkollü araba kullanmam zaten sınırlamışım kendimi farkındaysan 3 bira normalde bir bira insanda 50 promile yakın yapar bende 4 biraz felan yapıyor alkol konusunda haklısında cam filmi egsozt ne ayak ya kimse zararı var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Ruhsatsız ehliyetsiz yakalandığım halde 20 mılyonla yırttım

amellenin verdiği videoyu izle çok faydası olacaktır. Ben onu izledikten sonra artık adam gibi kullanıyorum. (İlk kaza acayip koydu )Belki üç birayla sarhoş olmuyorsundur. Ama illaki dıkkat kaybı olur. Kendini düşünmüyosan başkalarını düşün.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

cam filmi dışardan görüşü engelliyor. senin hoşuna gidebilir ancak kolluk kuvvetlerinin! istemediği bi durumdur.

açık egsoz da kafa siker. ayrıca atmosfere daha fazla zehirli gaz salar. emisyonu düşüktür.

32. madde şöyle der

araç üzerinde yapılan teknik değişiklik ile adres değişikliğini 30 gün içerisinde tescil yapan trafik kuruluşlarına bildirmemek." 55 ytl para cezası, 1 ceza puanı ve değişiklikler tescil edilene kadar trafikten men edilir

ayrıca hangi marka biraymış bu 3 tane içmene rağmen 55 promil çıkan.

benim bildiğim 1 bira 40-50 promil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    eh haklısın ya alkoldan geçin abi eğer dikkat kaybım olsaydı açıkça soylerim dobrayımdır zaten sınırın 5 promil üstü 49 olunca ne olacak 6 promilden normalmi neyse zaten bizim gibi 15-20 bin ytl lik araçları olanlar camlardan egsozlardan bi ton sorun yaşar 100.000 ytl lik aracımız yokki polis çevirmesin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

1- Cezayı Ödemeyi seçsen (ki çok zor bi karar herkes için)  rüşvet vermemiş olurdun.

2- Rüşvetin halinin n olucağını düşündüğünü sanmıyorum.

3- Hadi Alkolunü içiyosun da güzel kardeşim niye alkollü araç kullanıyosun. Kendini düşünmüyosun belli ama yazık diğer insanlara. Biraz daha bilinç lütfen..

4- Tamam sen rüşveti verdin de alanın hiç mi suçu mu yok var tabi. Seni alkollü halde trafiğe bırakan polis içinde sadece Allah ıslah etsin diycem.

Aklıma geldi şimdi umarım doğru hatırlıyorumdur, zamanında Fuzuli'nin Kanuni Sultan Süleyman'a yazdığı "Şikayetname" den :

"Selam verdim rüşvet değil diye almadılar."    

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    amele_2 nin videosunu izledimde.. içimi tuhaf duygular sardı... 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

bir de benim bildiğim o alkolmetreler log tutuyor.

üfleyip alkol çıktımı kösmeleri gerekiyor.. :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    rüşvet veriyosun nolacak bu rüşvetin hali diyorsun
    sen 3 tane içtiğine eminmisin?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    keşke sana 400 ytl kesselerdide susup otursaydın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4307 Toplam Mesaj: 39