folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 420 Ytl Ceza Kestiler Yırttım Noolacak Bu Rüşvetin Hali

420 Ytl Ceza Kestiler Yırttım Noolacak Bu Rüşvetin Hali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu konuyu açmanın nedenini anlayamadım yasakları ihlal etmişsin üstüne rüşvet vermişsin burda yakarıyosun kendine gel hoca

DOM..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------
    XmV bunu yazdı:

bende senin a.q adama bak ya küfrediyor

lan görende sevgi.net sitesindesiniz sanıcak tahribat lan bura

ne alakası var lan.

birine bi zarar versen çok mu mutlu olcan ?

hem suçlu hem güçlü aq

Foxx bari sen sövme.Sonra sanada aq der :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

420 ytl biraz fazla, Memurlar da bazen rüşvete ikna etmek için abartıyorlar fiyatı. 

Allah bilir cam filmini ve egsostu sökmemişsindir sen hala :)

şeyhim aşağı bile alkolden almamış alsaymış daha yukarı olurdı alkollü araç kuıllanma 2008 yılına göre aracı kullanana 600 kullandırana 220 Ytl para cezası var

Emniyet kendi sivil araçlarında bile filmleri söktürdü. 

Herzaman diyorum cezayı felan sallayın ilk öncelikle can taşıyorsunuz kendinize olsama bile karşı tarafa zarar verebilirsiniz. Evraklarım benim hepsi tam 2004 den beri ehliyetim var 1 kere yemedim ceza durdurmadılarki zaten hiç. para çok para şirketin arabasıymış keşke o memuru şikayet etseydinde o parayı ödeseydin şimdi senin gibi kaç kişiye aynı şeyi yapacak belki bir yakınımız o salak yüzünden hayata gözlerini yumacak

rüşvet veren de alanda suçlu bu suça alet olan herkes suçlu o yüzden a.q diyoruz senin şahsına değil genelle söylüyoruz hoca

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

bir de benim bildiğim o alkolmetreler log tutuyor.

üfleyip alkol çıktımı kösmeleri gerekiyor.. :|

2 3 ay sonra 450 ytl ceza yı postayla gönderirlerse hiç saşma benzer  bi olayda benim başıma geldi üç kuruş verip o an için paçayı yırtım ama aradan 3 ay gemesine rağmen 

cezayı postayla göndermişler 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Lan alkollu çıkıyosunuz çarpıcaksın birisine öldürecen mazallah seni sktr ettim bozucan birinini kafayı insaları katil edeceksin

Konumu silenlere inat kürdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    goldfinger bunu yazdı:
    amele_2 bunu yazdı:

bir de benim bildiğim o alkolmetreler log tutuyor.

üfleyip alkol çıktımı kösmeleri gerekiyor.. :|

2 3 ay sonra 450 ytl ceza yı postayla gönderirlerse hiç saşma benzer  bi olayda benim başıma geldi üç kuruş verip o an için paçayı yırtım ama aradan 3 ay gemesine rağmen 

cezayı postayla göndermişler 

yazdıkları cezaya imza attırmıyorlarmı benim bildiğim o imza attıysan ne diye rüşvet verdin rüşvet verdiysen ne diye cezaya imza attın

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:
    amele_2 nin videosunu izledimde.. içimi tuhaf duygular sardı... 

ben geberdim oturdum ağlıyordum  :S:S:S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

XmV bunu yazdı:
    yahu bu ilk alkollü araba kullanmam zaten sınırlamışım kendimi farkındaysan 3 bira normalde bir bira insanda 50 promile yakın yapar bende 4 biraz felan yapıyor alkol konusunda haklısında cam filmi egsozt ne ayak ya kimse zararı var

odamda ders yaparken o egzosla geçen ve evin her tarafını titretip başımı şişiren biri geçince diyorum ki kendi kendime bak ne güzel de bağırıyor "ben ..............çocuyum diye" milletin hastası var, milletin  çocuğu var millet evinde dinlenmek istiyor. abartı egzostan zevk alan acaba başka nelerden zevk alır merak ediyorum. egzosa ağzını (!) dayayıp gazı kökleyesim geliyor bu tiplere.

camların ne halin var sa gör en azından kimseye zararı yok ama asayis için polis araba içini görmeli.

alkole gelince.......

en kötüsü bu. masum insanların canını yakmak ne zamandar beri savunulabilir olduda ben şu kadar içtim bu kadar içtim denilebiliyor. git kendini boğazdan at kendine zarar ver ama kimseyi otobanda riske atma. herkesin canı senin gibi ucuz değil. arkasında baba, ana bekleyençocuklar. bakılmaya muhtaç insanlar bırakırsan nasıl başını yastığa koyup yatacaksın. 

son olarak,

Bakara(*) Sûresinin 188 . Ayetinde
    Aranızda birbirinizin mallarını haksız yere yemeyin. İnsanların mallarından bir kısmını bile bile günaha girerek yemek için onları hakimlere (rüşvet olarak) vermeyin.

kendim hakkında daha fazla bilgi de
Toplam Hit: 4302 Toplam Mesaj: 39