folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 420 Ytl Ceza Kestiler Yırttım Noolacak Bu Rüşvetin Hali

420 Ytl Ceza Kestiler Yırttım Noolacak Bu Rüşvetin Hali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

alanında a.k

vereninde a.k 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

bende senin a.q adama bak ya küfrediyor

lan görende sevgi.net sitesindesiniz sanıcak tahribat lan bura 

diğer arkadaşlar haklısın ya herkeste aynı şeyi tekrarlıyor ne olcak bu rüşvetin hali demesi zaten param yok abi yazma dedim cezayı adamda kalktı ozan at 3-5 bişiler diye oyle yani a.q 420 ytl diyoz insan o an kabul ediyor 420 ytl çoğu kimsenin maaşı 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    rüşvet alanda verende rüşvete aracılık edende büyük bir günah işlemiş olur.beni bu güne kadar polis çevirmedi uygulamalar hariç onlarda da zaten ruhsata bakıp yolladılar herşey kurallara uyarsa manevi kuralları çignemene gerek kalmaz

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    allah katında görücem seni :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    XmV bunu yazdı:
    -----------------------------

bende senin a.q adama bak ya küfrediyor

lan görende sevgi.net sitesindesiniz sanıcak tahribat lan bura 

diğer arkadaşlar haklısın ya herkeste aynı şeyi tekrarlıyor ne olcak bu rüşvetin hali demesi zaten param yok abi yazma dedim cezayı adamda kalktı ozan at 3-5 bişiler diye oyle yani a.q 420 ytl diyoz insan o an kabul ediyor 420 ytl çoğu kimsenin maaşı 

arkadaşım verde suçlu sende suçlusun burda tutup adama yalvarıyorsun rüşvet veriyorsun birde tutup burda ne olacak bu ülkenin hali diyorsun adam gırtlağınamı yapıştı ver diye verme senin gibiler verdiği için adamlar rüşvete alışıyo git şikayet et benden rüşvet alıyo diyo ama yokk  verip tbt ye konu açmak daha iyi dimi

doğru diyo vereninde a.q alanında a.q

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    trafik kuralını kurandanmı geldide onumu çinedim bi yürügidin ya a.q bi konuyada din muhabetini sokmayın ne adamsınız a.q
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

arkadaşım verde suçlu sende suçlusun burda tutup adama yalvarıyorsun rüşvet veriyorsun birde tutup burda ne olacak bu ülkenin hali diyorsun adam gırtlağınamı yapıştı ver diye verme senin gibiler verdiği için adamlar rüşvete alışıyo git şikayet et benden rüşvet alıyo diyo ama yokk  verip tbt ye konu açmak daha iyi dimi

soylediğin istanbulda çok basit değilmi elinde kanıt varda konuşuyorsun herkesin icraatı lafta yapın görelim ha bu arada bana a.q diyenin bende a.q
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    XmV bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

soylediğin istanbulda çok basit değilmi elinde kanıt varda konuşuyorsun herkesin icraatı lafta yapın görelim ha bu arada bana a.q diyenin bende a.q

kardeşim benim ehliyetim var rahsatım var her bi haltım var araba a dan Z ye kadar tam uygun ona ramen hiç bir polis çevirmedi beni çevirse tam olacak sende tamamla kardeşim herkes keriz senmi akıllısın. 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    iyide arabamın bir eksiği yokki cam filmi ile egsozt fazlalığı var vergileri takım taklavatı emisyon pulu da bu egsozt ile alınmıştır ve normal değerler içindedir yani ne birileri keriz nede ben çok akıllıyım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

XmV bunu yazdı:
    iyide arabamın bir eksiği yokki cam filmi ile egsozt fazlalığı var vergileri takım taklavatı emisyon pulu da bu egsozt ile alınmıştır ve normal değerler içindedir yani ne birileri keriz nede ben çok akıllıyım

arkadaşım ben araç işleri yapıyorum camları filmli aracın trafiğe çıkması yasaktır eğer camlar orjinalden siyah ve camda tse damgası varsa serbesttir. ve bu araç vizeler özelleştikden sonra hiç bir yerde vize vermezler araç ağır kusurlu olarak çıkar..

eksoz arabanın orjinileyini bızmaktadır ama bundan bişi demezler ama şu vardır çevreyi rahatsız edecek kadar yüksekse ondan cezai işlem uygulanmış olabilir.

Eğer yolun düşerse şöförler odasından ceza kitapçığı al ücretsizdir bunların hepsi orda yazar

Toplam Hit: 4306 Toplam Mesaj: 39