folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 46 Yok Olan Dizisi - Erdal Beşikçioğlu - Berkan Şal - Melis Birkan

46 Yok Olan Dizisi - Erdal Beşikçioğlu - Berkan Şal - Melis Birkan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @mkyb, kaymakamlıkta, yada devlet memurluğunda, zaman kısıtlaması var mi bilmiyorum.

belki özel memuriyet diye bir durum vardır. ^^)/

birde Hayal`Et, kamu yönetimi okuyormuş +_+@_@^_^

RitmFarbRacourci tarafından 28/Mar/16 17:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Dizinin finalini twit olarak da attım burada da yazayım; Aslında bitkisel hayatta olan kardeşi değil murat, ve bu yaşanan olaylar da onun rüyasından ibaret.

Bitkisel hayata girme olayı da kaza sırasında gerçekleşiyor. 

Kaza anında murat'a dikkatle bakarsak kardeşi seslenmesine rağmen, babasının öldürülmesine rağmen bir şey yapamıyor. Çünkü o esna da aslında baygın ve sedye de yatıyor. (Baygınlık sırasında kardeşinin sözleri onun kafasında o anı görüntülü senaryo olarak oluşturuyor. Dikkat ederseniz bi sahne de babasının ölmediğini, öldürüldüğünü söylemişti) 

-Arabanın kapısını açması olayı; hastanedeki ameliyathane kapısını açılması
    -Görüntünün özellikle kapıdaki ışığa odaklanması olayı; ameliyathanede ki tepe lambasının ışığıdır.
    -Şu an izlediğimiz olaylar ise; hastane de onu ziyarete gelen insanların aralarındaki konuşmaları duyduğu için rüyasında senaryo kurup kendi için de oynamasıdır.

Hocam sen ne içiyorsun? diye soran olursa; çay :D sdasdasdas

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @coLin :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Ben Tuttum Diziyi Bu Adam İzlenir.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

bende sevdim. güzel olmuş. ama breaking bad den esinlenmeler var :)

ne gibi çok konuşmayı sevmemesi gibi mi :)

ta ilk başta introda resmen bb açılıyormuş gibi periyodik tablo koymuşlar.. sonrasında evde lab var..(bunlar zaten çok anımsatma yaptı).. acaba dedim yoksa kötü bir şey mi yapıyor içerde. nitekim kısmi olarak kötü bir şey yaptı, o kamera karşısında dönen olay(spoiler olmasın diye açık konuşmuyorum). benim aklımda şöyle bir bilmece canlandı .D

sevdiği için kötülük yapan ama bunu iyi niyetli olarak yasadışı yoldan yapan, ayrıca bir öğretmen olan, kimya ile uğraşan, lab ı olan ve burda yasadışı şeyler yapmaya çalışan kişi.. bilin bakalım kim =)

kötü bir şey değil esinlenmesi hatta güzel bile olmuş, umarım tutar da devamını izleriz :)

hacı bu kadar detay ararsan ben sünger boba bile benzetirim yani :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Dizinin finalini twit olarak da attım burada da yazayım; Aslında bitkisel hayatta olan kardeşi değil murat, ve bu yaşanan olaylar da onun rüyasından ibaret.

Kaza anında murat'a dikkatle bakarsak kardeşi seslenmesine rağmen, babasının öldürülmesine rağmen bir şey yapamıyor. Çünkü o esna da aslında baygın ve sedye de yatıyor. (Baygınlık sırasında kardeşinin sözleri onun kafasında o anı görüntülü senaryo olarak oluşturuyor. Dikkat ederseniz bi sahne de babasının ölmediğini, öldürüldüğünü söylemişti) 

-Görüntünün özellikle kapıdaki ışığa odaklanması olayı; ameliyathanede ki tepe lambasının ışığıdır.
    -Şu an izlediğimiz olaylar ise; hastane de onu ziyarete gelen insanların aralarındaki konuşmaları duyduğu için rüyasında senaryo kurup kendi için de oynamasıdır.

2. Leyla ile Mecnun vakası olmaz hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Yok daha neler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

2. Leyla ile Mecnun vakası olmaz hocam.

O diziyi izlemişliğim yok. Sonunun benim bahsettiğim olaya benzer olduğunu bile bilmiyordum. Ben sadece yabancı dizi izleyen biriyim. Türk dizisinde tek istisnam bu adamın dizileri olduğu için tek bir bölüm de kafamda bu senaryo canlandı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Bu gece son bölümü yayınlandı. Birkaç mantık hatası dışında seyri oldukça iyi gidiyor.

SPOILER ALERT

Yalnız benim hala aklımın ermediği bi nokta var. Ulan ameliyat 2005 yılında. Biz 2016dayız. 11 sene geçmiş. Adamı dizi içerisinde tarif edenler 40-45 yaşında diyorlar. Salim ile de 30-35 yıllık tanışıklığı var. Şimdi nasıl oluyo da 10 sene önce bizim esas oğlanımız ergen olmuş oluyor?

SPOILER ALERT

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Bu gece son bölümü yayınlandı. Birkaç mantık hatası dışında seyri oldukça iyi gidiyor.

SPOILER ALERT

Yalnız benim hala aklımın ermediği bi nokta var. Ulan ameliyat 2005 yılında. Biz 2016dayız. 11 sene geçmiş. Adamı dizi içerisinde tarif edenler 40-45 yaşında diyorlar. Salim ile de 30-35 yıllık tanışıklığı var. Şimdi nasıl oluyo da 10 sene önce bizim esas oğlanımız ergen olmuş oluyor?

SPOILER ALERT

Onu bende.farkettim

Toplam Hit: 10333 Toplam Mesaj: 73
erdal beşikçioğlu