5 Ayda 30 Kilo Nasıl Zayıfladım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

düzenli cardio ve diyet bu işin kuralıdır.hiit e de içim hiç ısınmamıştır nedense.ek olarak sürekli vs interval koşu hakkında bilimsel bilgi için dergiler.ankara.edu.tr/dergiler/17/890/11181.pdf 

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bende yaza masörlük yapacam o yüzden hamama gir saunaya gir derken çok fena kilo verecem eğer verirsem size de tavsiye ederim xD

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1 ocak 1 haziran arası işi sıkı tutucam bakalim ne olcak (:

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Çözüm: Ketojen(ketosis) diyeti.

Uyarı: nanemolla kişiler uygulamasın.

Uygulanışı:0 karbonhidrat 150-yağ 200-250 gr protein.Karbonhidart almayan vücut ketojen duruma geçer ve enerji ihtiyacını yağlardan karşılamaya başlar.

haftada 6 gün yap.7.gün karbonhidrat yüklemesi.Sonra tekrar 6 gün.Tekrar karbonhidat.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek

slm,

ben bu tur olaylara katilmiyorum.bilgisayar basinda fazla oturmayip asosyal olmazsan abicim hareketli bir insan olursan hiçbirşey olmaz bu tür diyet hikayeleri biz türk neslini güçsüz tam bir mal inek haline getirmeyi planlayan senaryolardir hakkinda bir videoda izledigim olmustu.erkek adam bir kere oturdugumu ekmegi az yer ama köy sofrasinda koca bir kuzuyu bitirir yemişim diyetini 48 saat otuursan pc başında şişkoda olursun herşeyde olursun arladaşım fazla yemekle falan alakası yok bunlarin kimse sana git koca margarinin yarısıyla yumrta pişir demiyor  

Ey TÜRK!Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer yarılmadıkça,senin ilini ve töreni kim bozabilir.Titre ve özüne dön.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/photo.php?v=209772489102312

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ortaokuldaykene bi 6 ayda 20 kilo verdiydim ama diyet felan yoktu :) küçükkene it gibi top oynadığımız için ne kadar yesekte bi kilo almıyoduk, mecburi sbeplerden ötürü 5-6 ay spor felan yapamayınca, evde oturmak zorunda kalınca bi anda davul olduydum 5-6 ayda :) 
    sonra tekrar spora başlayıonca vücut o zamanlar alışkınmış demek ki ki aynen geri verdiydim kiloları gayet it igibi yediğim halde :)

he son durum ne derseniz şu dakka gene tosunum :d 

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

3 ayda nasıl 15 kilo verdim

sabah: bir haşlanmış yumurta, 4 dilim çavdar ekmeği,bal,kaymak,şokella,reçel,zeytin,bol peynir,bi bardak süt ve bol çay

öğle: okulun iğrenç 4 çeşit yemeği (ekmeksiz)

akşam:haftada 3 gün sebze -4gün et,tavuk,balık(yarım kilo kadar:)) --ekmek yok

her sabah 20-30 dakika koşu veya tempolu yürüyüş (2 ay boyunca) hava soğuduktan sonra haftada 3 gün spor salonunda çalışma

çay-kahve vb zaten şekersiz içerim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konu yanlış yerde ?

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek

Hocam Befor After die fotonu koysaydın Bari :D

Toplam Hit: 52864 Toplam Mesaj: 48