50 Lik Motorlar Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Ehliyet istemiyor derken hocam b ehliyeti istemiyor mu bunlar?

A, A1, A2 ehliyeti istemeyeni kastediyor.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Bergama dan yardımcı oluruz 50 lik kuba işini fazlası ile görür.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bana ikinci el elektrikli triportör lazım. Makul fiyatlı. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

Merhaba Hocam, uzun zamandır bir motor kullanıcısı olarak 50 CC bandında SYM markasını öneririm. Kafanız ve içiniz çok rahat eder. KUBA ve RKS belli bir kullanımdan sonra üzmeye başlayabiliyor. 

Orbit 2'ler harikadır. İlk başladığımda ben de orbitten başlamıştım. Harika kalitedeler. Aynı şekilde 80'lik de yaptırabiliyorsunuz. Limitorü kaldırabiliyorlar. Fiyat için uygun mudur bilmiyorum ama 50cc için önerebileceğim tek marka ve model. 

Motor tamirhanesi olan arkadaşımın dükkanında çok sık gelip gidiyor Kuba ve rks markaları. Masraf olarak belki üzmezler ama sıksıklıkla servise/tamire götürmek gerekebilir. 

Alacağınız nolursa olsun şimdiden keyifli sürüşler olsun.

Sym parçalarında sıkıntılar var Doğan Trend Mobilite Kymco getiriyo. Like 50 modelini söyleyebilirim bende. Aslında Yamaha BWS100 lerde sigorta istemiyor ama iki zamanlı bi tık çılgın kalır torklu makinelerdir. Yada Honda Activa100 lerde sigorta zorunluluğu olmayan iyi makinelerdendir. Tek sıkıntı 2006 dan sonra üretilmemeleri. Fiyatları çinli ve koreli muadillerine yakın olmaları diyebilirim.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
Toplam Hit: 4644 Toplam Mesaj: 45
kuba rks 50cc