folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 94/4 Kasım Ayı Askerleri

94/4 Kasım Ayı Askerleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

beyler burdur merkez ulaştırma acemilik, usta genelde nereye çıkar? bir arkadaş için soruyorum.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

beyler burdur merkez ulaştırma acemilik, usta genelde nereye çıkar? bir arkadaş için soruyorum.

Ben de oradayım ve araştırmalarıma göre büyük oranda Kıbrıs deniyor. Gerçi eşit oranda bir dağılım olduğunu söyleyenler de var.

Bir de TSK'nın acemilik yapılacak en rahat birliği deniliyor.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

amk banada çıkmış öğrenci olduğum halde nasıl bunu iptal edecez ? acil bilgi lazım.

Sulus cıktıktan sonra, hadi gecmiş olsun kardeş 

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bu nedir arkadaş her ay biri askere gidiyor. yaş ortalaması bu akdar düşükmüymüş ki :S

ben naziyi 30 yaşında adam sanıyordum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

92 liyim daha diplomayı almadım durumum ne bilmiyorum en kısa zamanda ki gidip edevlet şifresi alıp bakayım amk,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

amk banada çıkmış öğrenci olduğum halde nasıl bunu iptal edecez ? acil bilgi lazım.

aktif öğrenciyim ? öğrenci durumum aktif , ve derslerim filan seçili görünüyor. şubeyi aradım gel hallederiz dedi ?

bilgin varmı hocam bu sülüs konusunda ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

aktif öğrenciyim ? öğrenci durumum aktif , ve derslerim filan seçili görünüyor. şubeyi aradım gel hallederiz dedi ?

Ne okuyorsun hocam ? normal üni ise tecil işlemlerin otamatik yapılıyor acıköğretim ise kendin yapman gerek 

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

Ne okuyorsun hocam ? normal üni ise tecil işlemlerin otamatik yapılıyor acıköğretim ise kendin yapman gerek 

işletme 4. sınıf aöf. bu seneye kadar kendim yapmadım otomatik tecil oldu bu sefer niyeyse böyle oldu.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bu nedir arkadaş her ay biri askere gidiyor. yaş ortalaması bu akdar düşükmüymüş ki :S

ben naziyi 30 yaşında adam sanıyordum 

Aslında epeyce geciktim hocam ben 91 liyim. Ufak sayılmam ama yani 30 yaşında da değilim. :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

işletme 4. sınıf aöf. bu seneye kadar kendim yapmadım otomatik tecil oldu bu sefer niyeyse böyle oldu.

Evet okulun otamatik yapmasıl lazımdı en kısa zamanda subeye git memur gerekeni söyler merak etme itiraz hakkın hala var 

طדṮ
Toplam Hit: 9997 Toplam Mesaj: 77