folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 94/4 Kasım Ayı Askerleri

94/4 Kasım Ayı Askerleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

ankara cankaya edok egitim doktrin komutanligi nasil bir yer bilen var mi burayi 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı
    csr288 bunu yazdı

Kisa dönem bartin esas birlikte bartin

Moruk ben bartında okudum.Takılırsın fena yer değil.

Iyi oldu en kida zamanda hayirli Bitirmeye 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

hadi bismillah

Acemilk de ayni yerdeyiz.. :) benim usta birligi konya 

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

bi link verin la benim sınıflandırma sonucu bulunamadı diyor yanlış yerden mi bakıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

2 sene önce bende açmıştım böyle bir konu sizlerde inşallah gidip gelinsiniz şimdiden hayırlı tezkereler 

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı
    csr288 bunu yazdı

Kisa dönem bartin esas birlikte bartin

Moruk ben bartında okudum.Takılırsın fena yer değil.

Iyi oldu en kida zamanda hayirli Bitirmeye 

Eyvallah haci cümleten =)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar ayın 28 i itibari ile acemi birliğimi tamamladım. Ayın 5 i gibi de usta birliğine teslim olacağım.

Eğer acemiliği yiyen varsa bahsetsin, bilelim.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Arkadaşlar ayın 28 i itibari ile acemi birliğimi tamamladım. Ayın 5 i gibi de usta birliğine teslim olacağım.

Eğer acemiliği yiyen varsa bahsetsin, bilelim.

nasıl gecti acemilik bn de 17 aralıkta teslim olcgm

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Burdur'da olacaksan haber et.

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Burdur'da olacaksan haber et.

28'i gecesi Burdur'dan ayrıldım hocam. Burdur hikayem sonlandı yani ama yine de teşekkür ederim.

@Salihgs, hocam uzunca anlatmayayım da sana kısaca zordu diyeyim. Açıkçası ben komando olmak için defalarca şubeye gittim. Buna rağmen beni Burdur'da ulaştırma er yaptılar. Alay'da da komando olmak için çok çabaladım fakat, gelgelelim seçmeler bir sonraki tertipte yapılacak dediler. Demem o ki; bu zihniyette bir adam için Burdur'daki eğitim çok basit oluyor. Kar yağarken koşuyor olmasına küfür eden de var, işte eğitim böyle olur diyen de var. Yalnız daha önceki senelerden akıllara yerleşmiş bir izlenime göre 58. Piyade birliğinde askerlik çok kolaymış. Öyle bir şey olmadı. Bir Isparta / Eğirdir gibi olmasa da piyade birliği için zorlu bir eğitimdi. Tek tesellin sürenin kısa olması. Ayrıca 5000 tane askerin %80 i doğuya gitti. Doğuya gidenlerin %50 si gibi bir oranı da sınır hattında görevlendirildi. Durumlar karışık gibi.

Söylemeden edemeyeceğim; o nasıl bir soğuktur ! 5000 tane adamın 5000 i de hasta oldu. Ben hayatımda böyle soğuk görmedim.

Sırada İzmir Menteş var. Yalnız hiçbir bilgi bulamıyorum. Bilen var mıdır ?

KHO (Kara Harp Okulu) Atış ve Tatb. Blg. Brl. olarak geçiyor. Ayrıca Nitelikli Birlik diye bir de not var. Bilen var mıdır ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 9999 Toplam Mesaj: 77