folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder QNET - Questnet [ Katılmadan Önce Okuyun ]

QNET - Questnet [ Katılmadan Önce Okuyun ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Tahribat'ta qnet ile ilgili konu olmamasına çok şaşırdım açıkcası. Ayrıca qnetnedir.com'u da aldım. Bu dolandırıcılığa engel olmamız gerekiyor. Aq çocukları malezya, monaco da tatil yaparken, ülkemizde milyonlarca saf ordusu onlara para topluyor.

Göt kadar memlekette yaşıyorum (rize), en az 10 kişi anlattı bana sen katıl sen yapsan güzel para kazanırsın falan.

Olay şöyle gelişiyor,

Size haftalık, aylık 80 milyarlardan 150 milyarlardan bahsediyorlar, sizi kandırıp 1300 tl civarında paranızı alıp sizi zincire dahil ediyolar. Diğer ortaklık sistemlerinden biraz farklı ama fazla uzatmayayım. Çok disiplinli ve gösterişli şekilde çalışıyolar, yüksek miktarlardan bahsedip, insanların aklını çeliyolar. Ürünleri de saçma sapan. Aramızda qnetci varsa, zaten konuya sert bi şekilde  tepkisini gösterecektir. Acayip acayip havalarda insanlar, kaç lira kazandığını ağzına versen öğrenemezsin o.ç.larından. Daha dün yattığım karı qnet'ciydi. Hergün tartışıyorum kavga ediyorum onlarla. Amk bebeleri para hırsı yüzünden ülkemiz ve milletimiz maddi yönden çok ciddi kayıp veriyor.

Size basit gelebilir ama dünya genelinde 9 milyar üyesi var bu sistemin ! Türkiye'de de bilmem kaç milyonmuş !^%'^&'^'

400 lira maaşla çalışan arkadaşı dahil ettiler sisteme, 3 aylık maaşını aldılar çocuğun bi kolye taktılar boynuna ÜÇGEN ! 

Benim lafımı dinlemedi beyinsiz, dedim al önce cebindeki parayı alırlar, sonra da simgelerini boynuna takarlar. 

Çok arkadaşımı vazgeçirdim, ama karınca gibi çalışıyo amkoduklarım. 

Buraya da bakın : https://www.google.com.tr/search?q=qnet+doland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1%C4%9F%C4%B1&oq=qnet+doland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1%C4%9F%C4%B1&aqs=chrome.0.69i57j0l3.2710j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Zamanı olanlar için : http://zaferugur.net/ilgimi-cekenler/questnet-nedir-ne-degildir/

ModX gereksiz yere küfürleşenler forumdan uzaklaştırılacaktır.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ve : http://www.sanayi.gov.tr/PressReleases.aspx?dataID=240

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

bir vakit bende üyesiydim paramı çıkardım sonra sikerim böyle işi dedim bırakdım, kesinlikle bulaşmayın benden söylemesi yapılacak iş değil, hatta iş bile değil...

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opeth644
    opeth644's avatar
    Erkek

yanlış anlama ben qnetci falan değilim yazdıklarını okudum sonuna kadarda katılıyorum,yalnız dünya nüfusundan haberin yok galiba yada yanlışlıkla yazdın o 9 milyarı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

benim bir sürü zengin piçi salak arkadaşımlarım da kaptırdılar paralarını. 

ama 9 milyar üyesi nası oluyor lan.

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Hocam dediklerinin aynısını mega holdings falan da yapıyor o network marketing hatta forumda da tartışıyoruz ben hiç duymamıştım bunu çok var galiba bu firmalardan.

Eskisi gibi değildir belki!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

tamam milyon olsun bağırmayın :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek

qnet

tipe bak çay demle

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yil olmus 2013 hala questnet yapiyor adam

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Dünya genelinde 9 milyar kullancısı mı var? Dünyada 9 milyar insan yok ki hacı :D

Toplam Hit: 17959 Toplam Mesaj: 74