folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Affetmek.. Affeder Miydin?

Affetmek.. Affeder Miydin?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sevgiline bir mesaj göndersen , bir soru.. Cevabını duymak isteyip istemediğinden emin olmadığın bir soru..

Sonra vaz geçsen , pardon yanlış attım , başkasına gönderecektim desen. Sevgilin de aldatıldığını düşünse ve o sinirle bir başka erkeğin koynuna girse , evet evet düzülse !

Gerçeği öğrenince , hayal edilemeyecek kadar pişman olsa , ama gerçekten pişman olsa , sana gerçekten sırılsıklam aşıksa.. Ve sen de ona!

Bir bakıma bunun suçlusu sayılırsın ! Ama son mesajından sonra telefonunu kapattığı için ulaşamamış , açıklayamamışsındır da işin aslını..

Affeder misin ? yoksa affetmek Allah'a mahsustur diyip normdan eksik etek şarkısını gönderip hayatından siler misin onu?

Soru tamamen hayali ancak cevaplar gerçek olsun lütfen. Teşekkürler..

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

ne demiş üstad sagopa kajmer ; affetmek en asil intikam.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Güzel cevap.. Teşekkürler :)

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

ben affetmezdim. çünkü sevgiyle öfke birbirine tamamen zıt düşmanlardır. öfkesi bana olan sevgisine ağır basmıssa birkere...

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Asla affetmezdim Böyle Bir şeyin Affı olmaz 

Anlayıp dinlemeden hemen tutup seni aldatıyorsa yada sırf aldattım diye intikam amacıyla oda aladatıyorsa o zaman onun benden ne farkı olacak ayrıca onun bu işe ne kadar meilli olduğunu gösterir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

aldatmak oldu diyelim hatadır ama, kızınca gidip aldatmak.. bu affedilemez bence..

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

ben affederdim..

onu o kadar severken niye affetmeyeyim ki..

sonucta o da benım sucum

affedilmeyecek birisi varsa o da ben olurdum..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Affetmek en asil intikam da, affettikten sonra da tekrar baş tacı edecek misin?

Yani bir hatada seni unutup hemen intikam almaya çalışan birisi ne kadar sadıktır ki? ne kadar güvenebilirsin ki ona?

Hiçbirşey eskisi gibi olmaz gibi geliyo...

Affedip yol göstermek en mantıklısı bence...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

o yukarıda yazmış olduğum sagoca bakış açımdı birde kendi açımdan olayı yorumlayayım. götte giren şemsiye açılmaz eğer benim penisimden başka penisi tüneline aldıysa ben bir daha o caddede arabamı sürmem. yani o kız her kuşkuya kapıldığı zaman başkasının koynuna girecekse eğer ona bir vibratör alırım paket yaparım eline veririm al bununla oyna bundan sonra ben yokum.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Affettik de ne oldu ?

Yine başkaları tarafından düzülüyor beyhude hanımlar..

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

ZoktriP bunu yazdı:
    -----------------------------

Affetmek en asil intikam da, affettikten sonra da tekrar baş tacı edecek misin?

Yani bir hatada seni unutup hemen intikam almaya çalışan birisi ne kadar sadıktır ki? ne kadar güvenebilirsin ki ona?

Hiçbirşey eskisi gibi olmaz gibi geliyo...

Affedip yol göstermek en mantıklısı bence...

-----------------------------

kusra kalma hocam ama aynı b.kun laciverti işte. ha affetmemişin ha affedip yolvermişin. yanlısmıyım.?

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
Toplam Hit: 10388 Toplam Mesaj: 73