Ahhahh Animasyonu Elinde Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler oyun zor olduğu için bölüm atlayan direk karizma yaptığı için bazı arkadaşlar da bölüm atlayamadığı için diğer arkadaşları oyundan soğutmaya yönelik çeşitli komplolar yapıyor.

ama kasmayın sadece benden alacağınız tam çözümlerle aşabilirsiniz. 4 bölüme çıkardım tam çözümleri sadece 1 aylık rapid şifresine. bu fırsatı kaçırmayın. kendim 10a geldim devamı gelecek. pazarlıkla 10. bölüme kadar bile verebilirim. ahhahh.com kapanmasan online skorları da görebilirdiniz ama maalesef yeni kapanmış. 

hey yarabbim ya :D oyunla karizma olunuyor hea :D:D

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:
    Prometheus bunu yazdı:

beyler oyun zor olduğu için bölüm atlayan direk karizma yaptığı için bazı arkadaşlar da bölüm atlayamadığı için diğer arkadaşları oyundan soğutmaya yönelik çeşitli komplolar yapıyor.

ama kasmayın sadece benden alacağınız tam çözümlerle aşabilirsiniz. 4 bölüme çıkardım tam çözümleri sadece 1 aylık rapid şifresine. bu fırsatı kaçırmayın. kendim 10a geldim devamı gelecek. pazarlıkla 10. bölüme kadar bile verebilirim. ahhahh.com kapanmasan online skorları da görebilirdiniz ama maalesef yeni kapanmış. 

hey yarabbim ya :D oyunla karizma olunuyor hea :D:D

bi kere çok saçmalıyor kim ne yapsın bu oyunca geçmeyi mal mal baarıo çok ta bi tarafımızda geçmek onun için rapid i unut :) sen o kadar istiyorsunki ne yapcağını şaşırmışın ama bir konuda haklısın geçen (Bazı!!) arkadaşlar acaip hava bastı...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

aahaha zuhahaha puahaha :D online skorlar bile varmış ne cahilmişiz yaw

çizimin bitmedi mi :)

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkwood
    darkwood's avatar
    Erkek
    ahhhahh 25 agustosta kapanmış youtuden kapanmasından daha üzüldüm vallla

SEMPER PARATUS
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

pm attım sana bi ilgilensene bi kaç bölümlük tüyo istedim madem 10' a kadar gelmişsin. pazarlığı yaparız o kolay. ama bi cevap at pmden devam edelim ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

4 bölüme çıkardım tam çözümleri sadece 1 aylık rapid şifresine.

ya hacı bi git işine ya 4 bölüme 1 aylık rapid şifresi. değmez ki. ben zaten o ilk halini seviyorum AAAAHHHHAAAAAHHHH! Stres atıyorum, rahatlıyorum :D

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek
    Prometheus BSG!!!

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

th317 bunu yazdı:
    Prometheus BSG!!!

bs gitmicem çünkü senin yediğin her boku yapmak gibi bi hevesim yok!! sen bsg hatta 2-3 sg

özelden mesaj attım sana insan gibi siler misin şu mesajı diye. adam olmayandan adam gibi cevap gelmez tabi aq. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

madem idda ediyosun paylaş ozaman şifreyi

burası tahribat senin gibi rapid pre karşılığında iş yapan çıkarcıların yeri değil

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Madcrazy bunu yazdı:

madem idda ediyosun paylaş ozaman şifreyi

burası tahribat senin gibi rapid pre karşılığında iş yapan çıkarcıların yeri değil

çıkarcı olsam photoshop topsecrets dvd setini indirir parayla satmak için konu açardım, forumda linklerini vermezdim. bilen bilir ne kadar değerli bir set olduğunu. bu sadece 1 örnek. beni tanımıyosan konuşma. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 13189 Toplam Mesaj: 95