folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Ahmet Kaya - Şu Dağlarda Kar Olsaydım

Ahmet Kaya - Şu Dağlarda Kar Olsaydım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

sözleri yusuf hayaloğlu'na ait , ahmet kaya'nında çok güzel yorumladığı bi türkü

bu aralar sıkça dinlediklerim arasında... siz müridlerlede paylaşmak istedim...

sözleri:

şu dağlarda kar olsaydım olsaydım
    bir asi rüzgar olsaydım olsaydım
    arar bulur muydun beni beni
    sahipsiz mezar olsaydım olsaydım.

şu yangında har olsaydım olsaydım
    ağlayıp bizar olsaydım olsaydım
    belki yaslanırdın bana bana
    mahpusta duvar olsaydım olsaydım.

şu bozkırda han olsaydım olsaydım
    yıkık perişan olsaydım olsaydım
    yine sever miydin beni beni
    simsiyah duman olsaydım olsaydım.

şu yarada kan olsaydım olsaydım
    dökülüp ziyan olsaydım olsaydım
    bu dünyada yerim yokmuş yokmuş
    keşke bir yalan olsaydım olsaydım.

download : http://rapidshare.com/files/103575886/Ahmet_Kaya_-___350_u_Da__287_larda_Kar_Olsayd__305_m.mp3 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Cok güzel türkü...

her ne kadar her seferinde ibo ve ahmet kayayı dinlerken bassamda küfürü, süper söylüyorlar.. 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakusta
    manyakusta's avatar
    Erkek

Müslüm Gürsesinkinide ben ekliyeyim

Ekledim:http://rapidshare.com/files/103587664/Muesluem_Guerses_-_Da__287_l.mp3.html

İmza . . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Şerefsizin tekidir kendisi..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amet
    Amet's avatar
    Erkek

Lord-Nespace bunu yazdı:
    -----------------------------
    Şerefsizin tekidir kendisi..

Aksini iddia eden yok adam türküyü paylaşmış.. ahmet kaya nasıl biridir diye sormamış.. sorsa sonuna kadar haklısın.

Edit: ya türküdeki olsaydım kelimesindeki baskı bana Yıldırım Akbulutun sabile isteğini anımsatır :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakusta
    manyakusta's avatar
    Erkek
    sizde müslüm fatherınkini dinleyin :D

İmza . . .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

adam sadece aslını söyledi... bu kadar tepki göstermenin anlamı nedir? Siz tepkinizi yıkılsın camiiler diyen müslüm gürsese gösterin.Ahmet Kaya o kadar kötü bir insansa neden 80 li yıllarda bile kaseti yasaklanmadı! Tek bi yasaklı kaseti yok. ya müslüm gürsesin?

Sizin şerefsiz diyeceğiniz serdar ortaç var.. milliyetçi arkadaşımız serdar ortaç,  ahmet kayaya çatal fırlatmayı biliyor ama yaşı 40 a gelince asker kaçağı olduğu ortaya çıkıyor.. işte sizin şerefli insanlarınız.. Ahmet kaya en azından bu ülke için askerlik yapmıştır! Siz onların kafasının içindekilerini anlayamamışsınız! Bölücülük ile aslı karıştırmayın. Hala bugün bile kürtleri kabul etmeyen binlerce insan var.Onlar tarih özürlü insanlar maalesef.kör cehaletin arkasına geçmiş, at gözlükleriyle bakıyorlar dünyaya.... inşallah bi gün düşmezler yere...

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

adam sadece aslını söyledi... bu kadar tepki göstermenin anlamı nedir? Siz tepkinizi yıkılsın camiiler diyen müslüm gürsese gösterin.Ahmet Kaya o kadar kötü bir insansa neden 80 li yıllarda bile kaseti yasaklanmadı! Tek bi yasaklı kaseti yok. ya müslüm gürsesin?

Sizin şerefsiz diyeceğiniz serdar ortaç var.. milliyetçi arkadaşımız serdar ortaç,  ahmet kayaya çatal fırlatmayı biliyor ama yaşı 40 a gelince asker kaçağı olduğu ortaya çıkıyor.. işte sizin şerefli insanlarınız.. Ahmet kaya en azından bu ülke için askerlik yapmıştır! Siz onların kafasının içindekilerini anlayamamışsınız! Bölücülük ile aslı karıştırmayın. Hala bugün bile kürtleri kabul etmeyen binlerce insan var.Onlar tarih özürlü insanlar maalesef.kör cehaletin arkasına geçmiş, at gözlükleriyle bakıyorlar dünyaya.... inşallah bi gün düşmezler yere...

yerden göğe kadar haklısın ertan hoca.serdar ortaç efendi karılarla kızlarla gününü gün etsin,asker kaçağı olduğu ortaya çıksın,sonra insanlara sen bölücüsün diyip çatal fırlatsın,serdar ortaçada popüler kültür budalaları inansın,destek çıksın.çok yazık.

neyse ne laannn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    doğru dion ertan hatta ona nobel barış ödülü falan vermeliler demi ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

+ milli sanatçı olarak takdim edilen tarkan (türklerin kahramanı ulra bilmem mega star) tarkan bey, askerliğe gitmemek için türk vatandaşlığından çıkmayı göze aldı! ecevit döneminde mali destek amaçlı paralı askerlik çıkasaydı şuan tarkan bey abd vatandaşı olarak hayatına devam edecekti ve vatandaşlıktan çıkarıldığı için bildiğim kadarıyla bir daha türkiyeye giremeyecekti.Ama tarkan yurdışından yurda gelince havaalanında türk bayraklarıyla karşılanıyor?

Adalet bu mu ya.. Herşey medyanın elinde, ve yazık ki çoğu insan kukla durumuda.Uyanın artık.. öyle oyunlar dönüyor ki.. %7 lik bi grup herkesi yönetiyor.. Bu böyle gitmez.. Siz de bunun parçası olmayın.. Ülkede kaos çıkarmak için bölücülüğü de yayan onlar.. türkler ve kürtler et ve kemik olmuştur..Kimsenin bölmeye gücü yetmez..Bunu akıllırınıza sokun

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

ben yıllardır bu adamı neden bu kadar çok kötülediklerini bir türlü anlayabilmiş değilim.. bu aadamın yaptıklarını hepimiz biliyoruz.. eyvallah.. ama neden bunun yaptıklarını yapan diğer sanatçıları böyle kötülemiyorlar ?? onca kişi var ülkeyi dini kötüleyen.. pkkyı öven şarkılarıyla... bunlara bir şey demeyip bu kişilere göz yumup neden sadece ahmet kayaya yüklendiler.. ?? ahmet kayayı savunduğumu sanmayın sakın.. ben haksızlık var diye böyle konuşuyorum.. neyse türküye geleyim.. bu kadar güzel yorumlanamazdı.. (: teşekkürler..

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 11208 Toplam Mesaj: 77