folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ahmet KAYA"Mı Osman ÖZTUNÇ"Mu?

Ahmet KAYA"Mı Osman ÖZTUNÇ"Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bilindiği gibi Ahmet kaya ve osman öztunç un sesleri tipleri yorumları şarkı tarzları aynı sayılacak gibi bende bu konuyu anket gibi yapmak istedim sizce hangisi???

(siyaseti fazla karıstırmadan olursa daha güzel olur)

BAN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

Ahmet kaya kim?

Osman öztunç kim?

ikisinide pekte umrumda olmadığı için ve şu açtığın formunda pekte inasanları ilgilendirmediği için bi yorum yapmicam!!!!

Not= Ayrıca bunun pekte bi derin konu olduğunu sanmıyorum..!!! 

Fuck this world if they cant understand me!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    her ikisinin stilleri farkli aslinda sadece sesleri benziyor
    ahmet kayayi sevmem bazi sarkilari güzel .

osman öztunc un tüm sarkilarini dinlerim.

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    ikisde sanatçı olduklarına göre ikiside başarılıdır keşke bu konuyu müzik bölümüne açsaydın.ahmet kayayı bende sevmem ama sanatçı olrak elle gösterilecek sanatçılardan.

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2sininde a.k özellikle ahmet kayanın

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

adam siyaset olmasın dedi siz hala siyaset yapıyorsunuz!

osman öztunç u dinlemedim ama ahmet kaya için yorum yapmam gerekirse değerli ve özgün bir müziği var. bu kanaatteyim.

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

Kreston bunu yazdı:

2sininde a.k özellikle ahmet kayanın

BAK SEVGİLİ KARDEŞİM BEN AHMET KAYAYIDA TANIMAM ÖDÜR ADAMIDA İKİSİNİDE NE SEVERİM NE SEVMEM VE MÜZİKLERİNİDE DİNLEMEM AMA KÜFÜR DE ETMEM KESİNLİKLE

BENİM KIZDIĞIM OLAY NE BİLİYORMUSUNUZ YANİ BU ADAM BU FORMA TAŞINCAK KADAR ÖNEMLİ Mİ YANİ ARTIK KURTULUN ŞU AHMET KAYA MUHABBETİNDEN, NE KADAR ÖNEMLİ VE DEĞERLİ YAZARLARIMIZ ÖĞRETMENLERİMİZ VE BİLİMLE İLGİLENEN DOKTOR VE UZMAN HOCALARIMIZ VAR BİRAZDA ONLARLA İLGİLİ KONUŞSAK HAKSIZ MIYIM?

Fuck this world if they cant understand me!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

abi anlamıyorum siyaset olmasın diyosunuz orda burda akp ampul bilmemne tartışınca biz sesimizi çıkarıyomuyuz ???!!

o herifi nası dinlersiniz ya adam abdullah öcalan yanlısı kürt pkklı pezevengin teki anlamıyorum sizi düşmanınızın yanındamısınız karşısındamısınız sanatını da müziğinide s... onun hırbonun kronun teki ya kalkmış adam hangisi diye soruyo 2side değil kardeşim vatanına ihanet eden adam babam olsa karşıma alırım !

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

o zaman yeni albümünü yayinlamakta destek olmak anlaminami geliyo yoksa köstek mi

alin yeni albümü
    Ahmet Kaya - Kalsın Benim Davam [ 2005 ]

http://rapidshare.de/files/9083467/Ahmet_Kaya_-_Kals_n_Benim_Davam_2005.rar.html

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktor
    hacktor's avatar
    Erkek
    ülkesini satan bir insanda ne bekleyebilirsinki ??? ama osman öztunç gercekten güzel
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Çok sevdiğim bir abim ülkücü ocaklarında yetkili birisi Adanada...haftada bir yanına giderim...akşamları 7 den sonra...müzik setinde Ahmet Kaya(Ağladıkça) elde rakılar biralar içerler :))...Osman Öztunç ve Ahmet Kaya diye ayrım yapmak yanlış olur...Mesela Ahmet Kaya sanatı Türkiyede bir çığır aşmıştır nasıl dünyada rock ve pop çılgınlığının önünü İNTİLLİMANİ pat diye kestiyse AhmetKayada Türkiyede protez müzik adına bir çığır aştı...O kadar büyük etkisi oldu ki A.Kayaya tamamen zıt olan sanatçılar(Osman Öztunç) bile onun yorumundan faydalandı yeri geldi sanatı bir harika ama siyasi görüşüne kökten karşıyım dedi...Sonuç olarak ikisinin de güzel şarkıları var...ikiside yerine göre karşı düşünceye küfür ediyor...ya işte geçinip gidin ....işi siyasete dökerseniz içinden çıkamazsınız...Yani özgün müzik sevipte ülkücü olduğu için Osman Öztunç u dinlememezlik yapmasın :))...

VE ELBETTEKİ SEVGİLİM ELBET DOLAŞACAKTIR ELİNİ KOLUNU SALLAYA SALLAYA DOLAŞACAKTIR EN ŞANLI ELBİSESİYLE İŞÇİ TULUMUYLA BU GÜZELİM MEMLEKETTE HÜRRİYET!.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 18391 Toplam Mesaj: 58