folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Aldatiliyorum Ve İspatlamam Lazim Yardim Lutfen

Aldatiliyorum Ve İspatlamam Lazim Yardim Lutfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar sorunum kiz arkadasimla.Adim gibi eminimki kiz arkadasim beni bir sekilde aldatiyor ama bunu bir turlu ispatlayamiyorum.Aynı anda msnden yazısırken baska birileriyle chat yapiyor ve bunu benden gizliyor.Su anda kullandığı msn adresinin sifresi elimde ama listesindeki herkezi silmis sadece normal arkadaslari var.Sizden istediğim bana öyle bir trojan söyleyinki eğer varsa tabi ekranındaki tum yazismalari saniye saniye gorup log haline getirip daha sonra printer den cıkarıp suratina carpayim bunlari.

Simdi elimizdekiler

1 Kiz arkadasim laptoptan bağlanti yapiyor.Diyelimki ben trojani yedirdim wirless bağlanti olduğu için bağlanabilecekmiyim bir problem yasarmıyım bu konuyla ilgili

2 Yazismalarini karsisindaki kisinin yazismalari dahil hepsini gorebilecekmiyim

3 Trojan veya herne ise bunun server exe sini yedirmek için bir resmin içine koyup ona yedirmem gerekiyor bana yardımcı program icin ne onerirsiniz.

Dusunce ve yardımlarınızı bekliyorum.Benim için cok önemli bu konu yardımcı olabilecek arkadaslar varsa lutfen yardimci olsunlar cunki ben bu kizla evlenmeyi dusunuyorum herseyden emin olmak istiyorum.

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    darki hacı at bi keylog pc sinde olay bitsin o yazsın sana mail gelsin :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    iyide buzul ben key attigimda karsisinda konustugu kisinin yazilarida benim elime gecmeli..Bunu yapabilecekse atayim dedigin gibi.Sen neyi onerirsin?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    darkii bunu yazdı:
    -----------------------------
    iyide buzul ben key attigimda karsisinda konustugu kisinin yazilarida benim elime gecmeli..Bunu yapabilecekse atayim dedigin gibi.Sen neyi onerirsin?
    hacı zaten adı üstünde keyloger :) karşıdakinin yazdıklarını kaydetip sana yollamasıdır amacı 3 yada 4 yıldır keylog kullanmadım o yüzden piyasada şuan hangisi iyi bilmiyorum önemli olan antivirüs proğramına yakalanmamasıdır.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

http://telefondinle.com/spyware.html

Kökten hallet...

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    peki bunu kiza yedirmek icin napjas?Yani holynin formatterinde hatirlarsan resim ikonu falan ekleyebiliyorduk.Bir resim iconu gibi atip tiklamasini sağlamaliyim bende bilmiomki ne kullansam ondan yardim istedim sizden:)  Neyse bende bir arastirma yapim baqim sagda solda ne war ne yok..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:

Kökten hallet...

1 Kiz arkadasim laptoptan bağlanti yapiyor.Diyelimki ben trojani yedirdim wirless bağlanti olduğu için bağlanabilecekmiyim bir problem yasarmıyım bu konuyla ilgili

bu aleti kullanabilmesi için harici klavye kullanması gerek laptoptan ?

hacı piyasada var keylog ama dediğim gibi bayadır kullanmadım bilen biri çıkacaktır elvette.

ayrıca

128.000 Karakter Kapasiteli : $ 390
    500.000 Karakter Kapasiteli : $ 475
    1.000.000 Karakter Kapasiteli : $ 540
    2.000.000 Karakter Kapasiteli : $ 1290
    bu alete bu kadar para verilmez :D yanlız sagolasın sitede baya güzel şeyler var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

Geyik, geyikgiller (Latince: Cervidae) familyasında geviş getiren otçul memeli hayvanların ortak adıdır. Çift toynaklılar takımında bulunan akraba familyalardaki benzer hayvanlar da genel olarak geyik diye adlandırılmaktadır.

Geyik boynuzları özellikle yazları olmak üzere her yıl gelişen kemiksi bir yapıya sahiptir ve genellikle yalnızca erkek geyiklerde oluşur. Genç bir geyiğin ilk boynuzları doğuştan itibaren başlarındaki iki küçük çıkıntıdan büyüyerek gelişir.

mus dünyanın en büyük geyik türüdür

mega geyük

na hoş!

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    HolySeclorum bunu yazdı:

Kökten hallet...

bu aleti kullanabilmesi için harici klavye kullanması gerek laptoptan ?

hacı piyasada var keylog ama dediğim gibi bayadır kullanmadım bilen biri çıkacaktır elvette.

ayrıca

128.000 Karakter Kapasiteli : $ 390
    500.000 Karakter Kapasiteli : $ 475
    1.000.000 Karakter Kapasiteli : $ 540
    2.000.000 Karakter Kapasiteli : $ 1290
    bu alete bu kadar para verilmez :D

Benim kast ettiğim alttaki programlar :D

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

ben boynuzlu diiLim:@

Oldurtceksiniz kizi bana simdi he..Zaten bunu ispatladiktan sonra suratina bir tokat ve pesinden sadece bir siktir lafi duyacak

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    darkii bunu yazdı:

ben boynuzlu diiLim:@

Oldurtceksiniz kizi bana simdi he..Zaten bunu ispatladiktan sonra suratina bir tokat ve pesinden sadece bir siktir lafi duyacak

Hacı madem eminsin ne uğraşıyon abidik gubidik işlerle vaktine yazık..Direk ayrıl...

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 21313 Toplam Mesaj: 63