folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Aldatiliyorum Ve İspatlamam Lazim Yardim Lutfen

Aldatiliyorum Ve İspatlamam Lazim Yardim Lutfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Direk ayril olurmu nedeni ne ben zan altinda kalmak istemem hoca.Ben bole bisey oldugunu dusunuyorumki var ama ispat edemedim.Taktim yani bu olaya ben bunu ispatlayip bi guzel yuzune vurucam.Sanırım aradıgımı buldum prorat die bi trojan war bu isimi gorecek gibi gorunuyor simdi tek sorun wirlessten baglandıgı icin pcye nasil gireceğim veya onun ip adresini nasil bulacagim konusu onuda hallettimmi tamamdir.Ondan sonra gerisi beraber online oldugumuz bir zamana kaliyor...

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    evet evet direk ayrıl. güven herşeydir. sevgidende öne geçer. sen sevsen bile güvenmiyorsan o ilişkiyi bitirmen lazım. için rahat olsn hem kötü duruma düşmekten kurtulursun benim tavsiyem budur.

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi
    aldatılmamış bir kadın yoktur aldatılmamış bir erkek yoktur... programlarıma bakıyom bakıyom güncel antivirüsler çoğunu yakalıyo, çook sayıda logger var gereksiz şeyleride kaydediyolar, big brother vardı çok eskidi o sen sevgilinin antivirüsünü öğren ona göre bişeler yapalım şunada bi bak http://www.actualspy.com/

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

hacı boş ver keyloggeri.

kızın yanına var,iki tane desteklisinden asıl. gözü neyin morarsın.

milletin içine o halde çıksın baabında.

sonrada ayrıl. yok önce ayrıl sonra döv. veya sen bilin:)

ama sakın dövmeden ayrılma! ki,ilerki hayatında yine aynı b.kları yeyip ona bel bağlayanların canını yakmasın.

o işin cocuk oyuncagı olmadığını öğret.bi güzel benzet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

proagent program kullan..

ekran görüntüsünü istediğin zaman aralıklarında kayıt ettirebilirsin ek olarak. ki sanada bu lazım bence..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Hacı aynı is yerinde calismasaydık coktan dedigni yapmistimda..Neyse.Ama planim o kadar etkileyiciki oldugunda siteye bir bir yzicam sadece su ispat isini bekliyorum.Emin olki dayak yemekten beter olucak.Loglari print edicem birde kapak sayfasi hazirlicam world de icine iyice otursun bir copylerinide is arkadaslarina  dagiticam ne bok oldugunu herkes anlasin. 2 cep telefonu kullanan hatundan ne beklersin aq.Yanındayken bi ona cagri gelio bir digerine cagri gelio bi garip oldum suratimi astim askim askim diye yalwario aqumun..Bir iki kere mesajlarina bakacak gibi oldum sildi ee haliyle kıllandım bende ama bu msn mevzusu aklima yatti.Bana wirless baglantı kullanan birinin pc cine girebilecegimi garantileyen warmi.Yani onu yaptikmi is tamam demektir yada en iisi key logger yedirmek..Bilmiyorum bakicam hangisi isime gelirse onu yapicam haftaya kadar beklemem lazim bu arada mevzuyu caktirmicam tabi aynen devam dediklerine

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Turkojan yazarı fungus kardesim gecen hafta msnde karsidakinin yazdiklarini da alan keyloger ustunde calisiyordu, ona sorabilrsn ne zmn cikior fln diye

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    göbek bağınız birmi bu kadar uğraşıyon, güvenmiyosan salla gitsin ne uğraşıyonki

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

bang-bang geyige saptırma konuyu çocuk bişey soruyo hee bu arada cebitde bişey daha ögrendik under amcadan

konuyu geyige saranlar 24 saat ban yiycekler.yani mazallah ban felan :)

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ibosoft bunu yazdı:
    -----------------------------
    göbek bağınız birmi bu kadar uğraşıyon, güvenmiyosan salla gitsin ne uğraşıyonki
    -----------------------------

Ozaman bu aldatıyorda bırakıyo olacak ondan ipatlamaya çalışıyo utandırmak için...

Keyloger en iyisi 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 21311 Toplam Mesaj: 63