folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Aldatiliyorum Ve İspatlamam Lazim Yardim Lutfen

Aldatiliyorum Ve İspatlamam Lazim Yardim Lutfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utkuts
    utkuts's avatar
    Erkek
    BÖyle bişey düşünüyorsan zaten aranızdaki herşey bitmiştir. Arkadaşını bilmem ama sen güvenmiyosan daha uzatma :) Ama işi garantiye al herşeyi öğrendim de iki tokat çak :D geçsin gitsin :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    bunun ıcın ınsanların görüşleriyle hareket etmen gerekmez kendı fikrini dogru olduguna ınandıgın karşındakınıde etkıleyebılecgın yalan olmayan asıl kişiliğinle cevap verebılecegın şey yap

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    bir şekilde bilgisayara ulaşabiliyomusun? eğer öyleyse önce tüm msn adreslerini bulabiliirsin, daha sonra o adreslerin kişi listesini eğer kız forwarrd maillere inanıyorsa alabilirsin,yemezse şifresini bulmaya çalışabilirsin ve kişi listesindekileri tek tek msn lerini kırmaya çalışıp onlar üzerinden konuşabilirsin (yalnız öyle bişey yapacaksan önce msn listesindeki kişilerin avatarlarını ve yazı tiplerini bir yere kaydet) , biraz abartı olur ama wireless sniffing yapabilirsin( çok anlamam ama internette dökümanlar var), aklıma geldikçe yazarım ama sen elindeki fırsatlardan haber ver, yani şunu yapabilirim ,bunu yapabilirim vs.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

hocam kim demiş keylogger ın av ye yakalanmadığını yakalanıyor ya :S

benim bildiğim öle yani. yoksa ortalıkta adres mi kalırdı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

olay geyige sarmış ama bende bikaç şey söyliyim deneyimli biri olarak :)

ilk olarak bunu eger teknolojik yöntemlerden ispatlamak istiyorsan keylogger en iyisi we holyone da vermiş sana zaten nereye gidecegini. ama diger yollara gelirsek kendi huy ve hareketlerini değiştirmeden (mesela ver bi telefonuna bakıyım degil bunu eger her zaman yapmıyorsan bunu tavsiye etmiyorum) işte huyunu değiştirmeden çaktırtmadan yani denetlemeye çalış ne bileyim numaralarına bak acaip acaip isimler warsa al bi kenara çünkü bazen telefon numaralarına kız isimleriyle de kaydedebiliyolar :) o zor oluyor bi kaç arkadaşımda görmüştüm. diger türlü de kızın huy we hareketlerinden anlarsın diye düşünüyorum.sonuçta senin kız arkadaşın ve neyi nasıl yaptıgını biliyo olman gerek. ama en iyi tavsiyem baktın olmuyosa da takma pek fazla kafana çünkü diger türlü insan kendini yiyor ve bu ilerki ilişkilerinde de senin kafanda olmaya devam edebilir ondan çok kurcalamamanı tavsiye ediyorum :)  

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

Yardımlarınız icin tesekkur ederım arkadaslar

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek

canım müridim bak sana en kısa yol:D

kız genelde aynı pc den msn açıosa ve pc de deepfreeze denen zımpırtı yoksa işin kolay.

[system in c'ye kurulduğunu varsayıyorum]

C:\Documents and Settings\kızın kullanıcı adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger

bu anahtara ulaşıyosun ve kızın butun adresleri karşında.

Yani o pc den açılan adresler.Ayrıca sadece o pc den açılan adreslerde değil kızın konuştuğu adreslerde var orda;)

NOT: local setting gizli klasördür bunun için denetim masası-klasör seçenekleri-görünüm-gizli klasörleri göster  i işaretle!

THE END

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:
    -----------------------------

kız genelde aynı pc den msn açıosa ve pc de deepfreeze denen zımpırtı yoksa işin kolay.

C:\Documents and Settings\kızın kullanıcı adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger

Yani o pc den açılan adresler.Ayrıca sadece o pc den açılan adreslerde değil kızın konuştuğu adreslerde var orda;)

NOT: local setting gizli klasördür bunun için denetim masası-klasör seçenekleri-görünüm-gizli klasörleri göster i işaretle!

THE END

peki ya ileti geçmişini kaydetmiyorsa?   :) sanırım sadece mail adreslerini göreceksin :P

ha bu arada aklıma gelmişken darkii eger inbox'una girip contactsa bakarsan belki orada da görebilirsin. çünkü eger farkındaysan kimileri msn listesinden silindiginden mail contactsta ayrıca silinmesi gerekiyor. 

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    partal bunu yazdı:

NOT: local setting gizli klasördür bunun için denetim masası-klasör seçenekleri-görünüm-gizli klasörleri göster i işaretle!

THE END

Hojam o klasörler cryptoludur ancak oturum açılan adresleri görebilirsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Arkadaşım Benım Kız Arkadasım Aldatmıyorum Diyecem..)) oda inanmayacak he.D hoja kıs miletine yüs vermıceksın ınanmıyorsa ınanmasın cokta zikimde.. bıtırırım ılıskıyı olur bıter..)
Toplam Hit: 21308 Toplam Mesaj: 63