folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Almanya Çalışma İmkanı. Binlerce Kişi Alınacağı Haberi.

Almanya Çalışma İmkanı. Binlerce Kişi Alınacağı Haberi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Beyler , müridler, romalılar, galyalılar, mümin kardeşlerim ya da her ne iseniz bakın gidek 5 erli gruplar olarak oyro kasalım. Ev kirası 500 oyro olsa 100er oyro veririk 400 oyro da harcayın kaldımı 1000 oyro ceba. yılda ortalama süprizleri çıkınca 10Bin oyro biriktirsek. 5 yıl çalışsak. 50Bin oyro. 2024 de oyro zaten aşa yukarı 20TL olur 50.000*20= 1M para eder. 

:D hayaller hayatlar.

artık  eminim sen  bir  ruh hastasısın   hacıvat :D 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ALMANYANIN HİÇ BİR HAKINDAN YARARLANMAYACAK eleman arıyorlar . 

1600tl çıkmazzsa banada samaccc demesinler.

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kuzenim doktor. gitti almanyaya devlette doktor olarak. 15 gün durdu geri geldi adam sikiyolar diye. 15 bin oyro maaşı bıraktı geldi.

ben de gitmeye çalışıyorum gitme bura cennet orda sikiyolar diyo ama gene de bi gidip orda sikilmek istiyom.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Beyler , müridler, romalılar, galyalılar, mümin kardeşlerim ya da her ne iseniz bakın gidek 5 erli gruplar olarak oyro kasalım. Ev kirası 500 oyro olsa 100er oyro veririk 400 oyro da harcayın kaldımı 1000 oyro ceba. yılda ortalama süprizleri çıkınca 10Bin oyro biriktirsek. 5 yıl çalışsak. 50Bin oyro. 2024 de oyro zaten aşa yukarı 20TL olur 50.000*20= 1M para eder. 

:D hayaller hayatlar.

Hayal olduğu 500 euroya ev bulmandan belli zaten. Yeme içme yok, yol masrafı yok, fatura yok bla bla bla. Çok güzel hayat sürdüklerini sanıyorsunuz gurbetçilerin ama öyle uzaktan gördüğünüz gibi değil olay.

Lazmania61 tarafından 26/Kas/18 18:56 tarihinde düzenlenmiştir

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

2 aylık ve amatör bir site. Aslı var mı?

Not: WP

whoobay tarafından 26/Kas/18 18:55 tarihinde düzenlenmiştir

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

18 ay ve sozlesme obm uzerine, yani araci.

Almanya da hicbir hak iddia edemiyorsunuz. 18 ay sonra size siktir begenmedim seni diyebilecek sekilde adam ariyorlar. Buyuk ihtimal de oyle olur, sonrasinda ne issizlik maasi ne baska birsey hak iddia edebiliyorsunuz ve vize de iptal oluyor hopp kesin donus :D

bana biraz data topluyorlar gibi geldi ama butun haber sitelerine yansimasi ilginc, adamlarin hakkinda internette hicbir bilgi bulamadim.

bu konu soyle guzel olabilir, gidersin 18 ay icinde bi manita bulur hemen de evlenirsin. Yani aslinda bu sirket yalnizca oraya adim atman icin yeterli olur, sonra almanya da kalma yollarini uygulamak lazim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

tokat isi %~

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

kuzenim doktor. gitti almanyaya devlette doktor olarak. 15 gün durdu geri geldi adam sikiyolar diye. 15 bin oyro maaşı bıraktı geldi.

ben de gitmeye çalışıyorum gitme bura cennet orda sikiyolar diyo ama gene de bi gidip orda sikilmek istiyom.

ne anlamda abi. çokmu çalıştırmışlar ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

:D :D 

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Biraz detay plx :D genelde bi arkadas ya da kuzen diye baslanir bu tarz mottolara :/ 

Toplam Hit: 5895 Toplam Mesaj: 45
almanya