folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Anıtkabir 10 Kasım Günü Saat 10:00'A Kadar Kapatıldı

Anıtkabir 10 Kasım Günü Saat 10:00'A Kadar Kapatıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek

Ulan hiçbiriniz mi daha önce 10 kasım'da Anıtkabir'e gitmediniz.Her zaman bu böyleydi zaten 10 gibi ziyarete açılır hatta 10 derler ama 10:30 u bulur o

Boş sayfaya imza atmam!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

lan oğlum kime sorsam sövüyo bu adamlara sen desteklemiyosun ben desteklemiyorum ulan kim oy verdi bunlara amk kimse sorsam ben vermedim vay amk :)

vatansız kansız halsiyetsizler destekliyor.

ampülü destekleyen gerizekalı değilse  açık ve net orospuçocuudur , bu memleketi parsel parsel satsın diye iktidara atanmış çetedir ampül 

ampülün aldığı oylar , devletin milletine veremediği vatandaşlık bilinci ve milli şuurun yani eğitimsizliğin yozluğun yobazlığın sonucudur 

herşeyin bir şeyi vardır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Bir gündem yasakları vardı..

Gündemdeki Her Konuyu buraya açacakcak ooohooo....

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

gündem değil konu değil mesele ATATÜRK'ten bahsediyoruz. ''SÖZ KONUSU ATATÜRK İSE GERİSİ TEFERRUATTIR...''

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı
    SerYolcu bunu yazdı

gündem değil konu değil mesele ATATÜRK'ten bahsediyoruz. ''SÖZ KONUSU ATATÜRK İSE GERİSİ TEFERRUATTIR...''

Zaten bazı şeyler için geri kalan herşeyi teferruat olarak görmeye de karşıyım..

Zamanında, söz konusu vatan ise gerisi teferruattır diyenler vardı.

Pardon ama bu teferruat için ne yapacaksınız ?

Bir şeyleri sözkonusu yapıp, teferruat olarak ne yapmayı düşünüyorsunuz ?

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

edit: siktiret yok bişey

Bauer tarafından 07/Kas/12 11:54 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

lan oğlum kime sorsam sövüyo bu adamlara sen desteklemiyosun ben desteklemiyorum ulan kim oy verdi bunlara amk kimse sorsam ben vermedim vay amk :)

ampülü destekleyen gerizekalı değilse  açık ve net orospuçocuudur , bu memleketi parsel parsel satsın diye iktidara atanmış çetedir ampül 

ampülün aldığı oylar , devletin milletine veremediği vatandaşlık bilinci ve milli şuurun yani eğitimsizliğin yozluğun yobazlığın sonucudur 

Annen baban kime oy veriyor ? Veya akrabalarından akp ye oy veren hiçmi yok ? Akıllı konuş herkezin görüşüne saygı göstermek zorundasın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    xzxz bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Hayatımda gördüğüm en yobaz kişi sensin. Hakaret ediyor birde utanmaz. Lan bu ülkenin %55 i akp ye oy verdi. Bunların hepsi mi aptal ? Bi sen akıllısın amk. Ne kadar akıllı olduğun yazdığın cümlelerden belli.

Üstüne basa basa söylüyorum. Akp li değilim ama 1 kez oy verdim, 1 daha oy veririm. Sırf sen ve senin gibiler göt olsun diye. Zihniyetine sokucam...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ne kadar gerizekalı bu millet ya hic anitkabire gitmemişler sanırım 10 kasımda ulan her sene aynı yasak o saate kadar kapalıdır ondan sonra açıktır gidin yapın ziyaretinizi ya beyinsiz takımı nolcak

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

29 Ekim Cumhuriyet bayramında rekor sayıda ziyaretçi ağırlayan Anıtkabir,
    10 Kasım Atatürk'ün 74. ölüm yıldönümünde yeni bir ziyaretçi akınına karşı hazırlanıyor.

Genelkurmay Başkanlğı'ndan yapılan duyuruya göre, gerekli hazırlıklar ve Atatürk'ün vefat ettiği saat olan 09.05'te devlet erkanının katılacağı tören için Anıtkabir,
    9 Kasım 2012 tarihinde saat 14.00'dan 10 Kasım 2012 tarihinde 10.00'a kadar ziyarete kapatılacak.
    Anıtkabir'in ziyarete kapalı olduğu saatlerde, emniyet tedbirlerinin kontrolü ve tören hazırlıkları yapılacak.
    Anıtkabir, 10 Kasım Cumartesi günü saat 10.30'dan itibaren de vatandaşların ziyaretlerine açılacak.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21869327.asp

Toplam Hit: 5743 Toplam Mesaj: 55