folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankarada Patlama!!!

Ankarada Patlama!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

kokainman bunu yazdı:
    -----------------------------
    orda vatandaşlarımız öldü bunun acısıyla kürtlere bi kaç laf edilebilir
    orda vatandaşlarımız öldü OK..

ama sen ne hakal kürtlere laf edilir diorsun. o salşdırıyı yapanların kürt olduğu ne malum 1

sen laf edecksen onu yapan şerefsiz köperlere et ......

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nasa07
    Nasa07's avatar
    Erkek

Böle pislik çıkaran masumları öldüren insanları kökten temizlemekten başka kurtuluş yolu biliosanız uygulayın tabi kaldısa

Hero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Nasa07 bunu yazdı:

Böle pislik çıkaran masumları öldüren insanları kökten temizlemekten başka kurtuluş yolu biliosanız uygulayın tabi kaldısa

biliyormusun bu lafları söyleyerek ırkçılık yaptın. ve ne kadar küçüldün. farkınadamısın.

yazıklar olsun .... ?

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

ama sen ne hakal kürtlere laf edilir diorsun. o salşdırıyı yapanların kürt olduğu ne malum 1

katılıyorum..bu nasıl bi düşünce hocam yaw ? orda insanlarımız öldü ve bunun acısıyla kürtlere biraz laf edilebilirr...ne yani ? şimdi biz günah keçisimiyiz kardesim ? bu nasıl bi ideoloji yaw ? :@ ayrıca ölenler bizim de insanımız.bazıları sanıyolar ki orda insanlar öldü , doğuda insanlar bi yerlerine kına yakıyolar :@

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tüm ankaralılara geçmiş olsun...bunu yapan ve yaptıranların...

konuyuda kürt - türk kavgasına dönüştürmeyin...illa kürt diecekseniz ayrımcı kürt deyin tüm kürtlere suçu atmayın..burda tanıdığım kürtler var senden benden daha çok vatanını seviyor...bu konuyu da daha fazla uzatmayalım bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    LordWarrior bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

katılıyorum..bu nasıl bi düşünce hocam yaw ? orda insanlarımız öldü ve bunun acısıyla kürtlere biraz laf edilebilirr...ne yani ? şimdi biz günah keçisimiyiz kardesim ? bu nasıl bi ideoloji yaw ? :@ ayrıca ölenler bizim de insanımız.bazıları sanıyolar ki orda insanlar öldü , doğuda insanlar bi yerlerine kına yakıyolar :@
    hojam boşwer yeter artık mesaj bile yazma.. onlar istedikelri lafı etsinler.. burda ne kadar ıurkçı varsa hepsi ortaya çıkar ... sanki laf etseler ne olacak. boşwer en iyiis. i. bak benim imazada ne yqazıor ... :)

bey efndi şöyle demiş tüm türkleri barbar tanıtmışlar. ve şikayetçiyiz. e peki neden tüm kürtleri insandışı varlık gibi görüorsunuz.???? amk boşwerrrrrr ....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nasa07
    Nasa07's avatar
    Erkek
    bak yeri gelir herkes birleşsin isterim yeri gelir ırkçılık isterim bize bulaşmasınlar gelsinler evimde kalsınlar ama benim insanımı öldürürlerse......

Hero
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkadaşlar pjkk diyipde kütrler demeyin lütfen içilerinde türklerde var lütfen çok sevdigim kürt arkadaşlarım avr ayrım yapcaksnız onlarlaaramızdada var onlara laf ettirmem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Nasa07 bunu yazdı:
    bak yeri gelir herkes birleşsin isterim yeri gelir ırkçılık isterim bize bulaşmasınlar gelsinler evimde kalsınlar ama benim insanımı öldürürlerse......
    hoja sanın anlama bölgelerinde hatamı var. yoksa anlamamamk mı istiorsun. sana bu saldırıyıo yapanlar kürt deil diom ne den anlamıyorsun.........?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    LordWarrior bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

hojam boşwer yeter artık mesaj bile yazma.. onlar istedikelri lafı etsinler.. burda ne kadar ıurkçı varsa hepsi ortaya çıkar ... sanki laf etseler ne olacak. boşwer en iyiis. i. bak benim imazada ne yqazıor ... :)

bey efndi şöyle demiş tüm türkleri barbar tanıtmışlar. ve şikayetçiyiz. e peki neden tüm kürtleri insandışı varlık gibi görüorsunuz.???? amk boşwerrrrrr ....

salla kardes salla...şimdi bunlar post kasıyo felan da derler :) en iisi mesaj yazmamak..+ imzana katılıyom..

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
Toplam Hit: 9906 Toplam Mesaj: 98