folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankarada Patlama!!!

Ankarada Patlama!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    abi herşeyin başından yine bu lanet hükümetimiz geliyo..
    bi kesemedi şu şerefsizlerin önünü..!!

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

kürtseniz bence kürtlüğünüzü bilin... bir türk asla asırlar boyu yanyana içiçe yaşadığı bir kitleyi, savaşta sırt sırta savastıgı bir kitleyi kotulemez... adam akıllı olsaydınız kendinizi kullandırtmasaydınız.. ondan sonra avaz avaz bagırıosunuz laf etmeyin die.... laf da edilir, kufurde ama onemli olan sizin gibi dusunenlerin var olması, madem bu sekilde dusunuorsunuz neden aranızda konusup bu dusuncelerinizi yaymıorsunuz? kim yaptırmıor size? nie herkese maşa oluorsunuz? tarihe donun bakın türkiye icin savasmıs nice kurtler goreceksiniz, nice sehitleri goreceksiniz turk kurt cerkez v.s. hepsi bu topraklar icin kanını doktu ama son zamanlarda kurtlerde bir toprak sahibi olma istedigidir gidior... gidin baska ulke topraklarında ulkenizi kurun istiorsanız ama SUNU UNUTMAYIN TÜRKİYE CUHURİYETİNİN MUKADDES KANLARLA SULANMIS TOPRAKLARINDAN 1MM BİLE TOPRAKLARINIZA KATAMAYACAKSINIZ.... BİR GUN BU DUSUNCE DE OLANLAR NE KADAR HATA YAPTIKLARINI ANLAYACAKLAR. CEPLERİNDE TASIDIKLARI TÜrkiye Cumhuriyeti nufus cuzdanı ile gurur duyacaklar... o gunler de yakındır. unutmayın siz de bu vatanın evladısınız, bizim oldugumuz kadar...

bizim soledigimiz butun laflar kendini bilez amk cocuklarında, ne icin savastıgını bilmeyen beyinsizlere

hadi buna da bişi diin.... IQ seviyesi falan gerekmior bunu anlamak icin... yanlıs varsa soleyin... unutmayın bu ülkenin ekmegini yiyen, bu ülke topraklarında yaşayan herkes türktür... kökeni ne olursa olsun türktür.. ama gidip ibnelere katılanlara aynı seyi diyemeyecegim.. hepsinin toplu olarak amk

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bütün herkese geçmiş olsun . lanetlemekten başka yapabilecek başka şeyler de olsaydı keşke :S

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

DeAd_BoDiEs bunu yazdı:
    -----------------------------
    tartışma başlatmak için yazmıyorum bunu, 1 kişi cevaplasın yeter.

terörle mücadele etmekle hangisi görevli:

askeriye mi? hükümet mi?

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hükümetin direktifiyle askeriye.

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    e hocam tmm..ben de bu vatanın ekmeğini yiyom..ama benim istediğim toprak değil.eşitlik..benim söleyeceğim bu kadar..bundan sonra konuyu polemiğe çevirenin amk :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

hükümet askeriyeye terörle mücadeleyi engelleyecek emirler verirse askeriye sesini çıkarmadan bunları uygular mı?

uygularsa hükümetin de askeriyenin de .... (anladınız siz onu :D)

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

LordWarrior bunu yazdı:
    e hocam tmm..ben de bu vatanın ekmeğini yiyom..ama benim istediğim toprak değil.eşitlik..benim söleyeceğim bu kadar..bundan sonra konuyu polemiğe çevirenin amk :D

hocam yapılan polemik deil... polemik olamayacak bir konu bu.. sende biliorsun. eşitlik diorsun tamam guzel bi sözü yok... bir türkün okudugu uni de sende okuyabiliorsun, para verip ozeline de gidebiliorsun, hukumette ermeniden tut kurte kadar bir cok parlamenter var, bizim calıstıgımız işlerde sizde calısabiliorsunuz, doktor kürt de var, ogtemen kürt de var, otobuslere binince eskiden amerkiada oldugu gibi zenciler otobusun arka kısmına gecmesi beyazların onde oturması gibi bi olayı size uygulamıorus, istediginiz ortamda ekan sahibide olabiliorsunuz kısıtlamada yok, istediginiz gibi giyenibiliorsunuz, odedigimiz vergiler aynı, ben 1 siz 5 odemiosunuz, kullandıgımız diller senelerdir ic ice yasıor, bizde bu vatan icin askere gidiorus, sizde, hani nerde esitsizlik? bir tane gosterin adam akıllı hakikaten cıkıp tartısalım... belgeleri ile ispatlarım size ne derseniz... kardesi kardese dusuren kim bence butun sorunun cevabı burda yatıor....

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Bütün türkiyte için geçmiş olsun.Bu şerrefsizler uyduklarından bulsunlar.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Tarantula bunu yazdı:

DeAd_BoDiEs bunu yazdı:
    tartışma başlatmak için yazmıyorum bunu, 1 kişi cevaplasın yeter.

terörle mücadele etmekle hangisi görevli:

askeriye mi? hükümet mi?

Eğer gelen hükümetler 23 yıldır terörü bitirmek için herhangi bir adım atmayıp sırtını sadece orduya dayamışsa, Ortaya çıkan bu otorite boşluğundan yararlanan terör örgütü ülke dışında teşhizat ve militan olarak sayıca artmışsa,Terörü canlı bomba saldırıları yaptıracak kadar cesaretlendirmişse,Parti ve sivil toplum kuruluşu adı altında siyasi kanat olarak yuvalanmalarına göz yumulmuşsa,teröre destek veren ülkelere gerekli uyarılar yapılmamışsa,Kuzey Irak'ta belirsizlik sürerken operasyon yapılacağı yerde aptalca bir hareketle koordinatör atanıp boşa zaman harcanmışsa,Barzani, Talabani gibi çabulcular devletin üsdüzey yönetimi tarafından kaale alınıp,tanınmışsa...Görüyosunki sadece ordu etkili değil bu tür konularda.

Dahası;

Kürtler, demokrasi ve laikliğin tehtid altında olduğunu gören ve bir çağrıyla meydanlara dolan Türkleri neden örnek almıyor?Her kürt pkk yı desteklemiyor,Kürtlerin geneline laf atmayın deyip duruyorsunuz,öyleyse neden doğu bölgelerinde bu desteklemeyen kesim,yedi düvele ibret olması için Türk kardeşleri gibi meydanlara inmiyor?Neden Kürtlerin kullanıldığının fark edilmesini sağlamıyorlar?

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 9909 Toplam Mesaj: 98