folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankarada Patlama!!!

Ankarada Patlama!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    -----------------------------

kokainman bunu yazdı:
    tahribatta kürtlere laf edilmiceğini daha kavrayamışsınız ikiniz.sanırım anlama kapasiteniz de dar.
    kürtlere laf edilebilirden kastım şudur.
    bugüne kadar bu ülkede bissürü pkk eylemi oldu.yapanlar kimdi ? kürt militanlar.
    onun için direk kürtlerin cahil kısmı, kürtlerin hain kısmı denmez de direk kürt denir o üzüntüyle bundan bahsediyorum.ama ortalığı karıştırmaya üstünüze yok direk vara vara şöle böle başlamışsınız konuşmaya.
    yay hajı

sen PKK amk daki allman fransız ingiliz ermeni leri unutma

kürt cahilleri boımba yapımını kimden öğrendi sanıonn ?  sengit onlara laf et.. ortalığı karıştırdığımız yok. arkadaşın  kürt lere hakaret etti hay hay dedik kalkmış hepisnin kökünüğ temizlek dior. sen olsan bu lafı türklere etsek bünyen kaldırımı yoksa midenin asitleri çok mu kuvvetli ???

hocam salla mesaj yazma..bizim anlama kapasitemiz dar..anlamayız böyle derin konuları..malum I.Q seviyemiz 0-6 yaş seviyesinde ..:@

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    LordWarrior bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:
    tahribatta kürtlere laf edilmiceğini daha kavrayamışsınız ikiniz.sanırım anlama kapasiteniz de dar.
    kürtlere laf edilebilirden kastım şudur.
    bugüne kadar bu ülkede bissürü pkk eylemi oldu.yapanlar kimdi ? kürt militanlar.
    onun için direk kürtlerin cahil kısmı, kürtlerin hain kısmı denmez de direk kürt denir o üzüntüyle bundan bahsediyorum.ama ortalığı karıştırmaya üstünüze yok direk vara vara şöle böle başlamışsınız konuşmaya.
    yay hajı

sen PKK amk daki allman fransız ingiliz ermeni leri unutma

kürt cahilleri boımba yapımını kimden öğrendi sanıonn ?  sengit onlara laf et.. ortalığı karıştırdığımız yok. arkadaşın  kürt lere hakaret etti hay hay dedik kalkmış hepisnin kökünüğ temizlek dior. sen olsan bu lafı türklere etsek bünyen kaldırımı yoksa midenin asitleri çok mu kuvvetli ???

hocam salla mesaj yazma..bizim anlama kapasitemiz dar..anlamayız böyle derin konuları..malum I.Q seviyemiz 0-6 yaş seviyesinde ..:@

eyvalal hoja ok. ben suustum ama.. dedikleri gibi olsun onlar nedese o oslun.. AMK bu dünyanında kurallarınınd ..a tüh amk

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nasa07
    Nasa07's avatar
    Erkek
    pkk gösterisi yapan milyonlarca kürtüde gördük bu bi sataşma deil ama onları napcaz? hepsini genelleme dionuz ama laf sölediğimiz grupda az  değil

Hero
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

o zaman uymayın biladerim cahil kürtler dediklerin cahilliklerini yensin her gördüklerinin peşinden gitmesin.
    ve bu konuyuda artık uzatmayın

Nasa07 sende işine bak hoca.uzatma bu mevzuyu konu çok farklı.

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kokainman bu konuda haklı.

Bu konuyu siyasi çıkar yapıp birbirine bok atmaya çalışan mürid olmasın şimdiden uyarayım. Adam olduktan sonra kürdü türkü farketmez ilk önce herkes adam olsun şu kocaman vatan hepimize yeter. Ama ahımdır sıktığım pkk lının kulağını kesip bizim köpeğe yediricem!

Polemik yapmayın ban sebebidir.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    8mm bunu yazdı:

Adam olduktan sonra kürdü türkü farketmez ilk önce herkes adam olsun şu kocaman vatan hepimize yeter.

imza...

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mexing
    mexing's avatar
    Erkek

kimse kimseyi savunmasın arkadaş bu saatten sonra !!! yeter artık suçu başkalarında aramayın onlar tabiki bölmek için dötünü verecek herpoku yiyecek parçalamaya uğraşacak Atatürk bile diyor!! Atam hitap etmiş bize!! bizdede suç var kimse bir kürtü savunmasın tekrar!!  o Anaların çocuklarını tabuta koyması "Vatan sağolsun" demesi hergün çatışan öle şehitlerimiz için basit birşey deil tek cümlede bitmiyor o ana çocuğunu o yaşına getirene kadar neler yaşadı !! naptı peqi sorarım size orda ölen insanların anaları babaları ?? bGN birlik olma günüdür sıkı sıkı sarılma günüdür bizden olanı kucaklama olmayanı def etme günüdür Tüm arkadaşlara geçmiş olsun diyorum saygılar..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

öncelikle orda hiç uğruna hayatına son verilen din kardeşlerimiz için dua etmekten başka çaremiz yok;

bakın bu forumda da olduğu gibi bazı siz, biz gibi ayrımcılık yapıp düşünen insanlar yüzünden bu gün bu haldeyiz. türk olsun kürt olsun fark etmez. arada eğer siz türk, biz kürt diyorsanız araya birileri girip beyninizi yıkar ve birbirinize düşürür. belki karşılıklı konuşma fırsatınız olsa birbirinize bile düşersiniz. bu arada bölücü ruhlu , türklerin ekmeğini yiyip de kendini ayrı gören kürtlerin a.g.

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Overdosee
    Overdosee's avatar
    Erkek
    abi turizm bolgesindeyim ve turizimle ugrasiorum gecen sene yetmezmis gibi bu senede anasini s*ktiler memleketin simdi yine elimiz bos cikicaz sezondan :(

Arkam hep yol önüm hep uçurum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Overdosee bunu yazdı:
    abi turizm bolgesindeyim ve turizimle ugrasiorum gecen sene yetmezmis gibi bu senede anasini s*ktiler memleketin simdi yine elimiz bos cikicaz sezondan :(

Antalyadamısın? Turizm bitti. 2 ay boş. A.q erefsizleri işte böyle mahvediyorlar ülkeyi

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 9928 Toplam Mesaj: 98