folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankarada Patlama!!!

Ankarada Patlama!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nasa07
    Nasa07's avatar
    Erkek
    ne insan dışı varlık görmesi ya saptırmayın abi ne dediğim ap açık ortada

Hero
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    eyvalalh kardeş saol :) abi bu gidşle bu ülke iflah olmaz... daha nereye kadar bu ayrımcılık. pes yanii.. neyse ... konutyu saptırmayalım N. arkdaş lütfennnnnn laflarına dikakt et ....

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    Nasa07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    yeter amk...:@ hakkatten de senin anlama bölgelerinde sorun var kardesim..yaw yeter artık , konu kürt -türk kavgasına dönüştü amk :@ yazmayın bu konu hakkında mesaj :@

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

Nasa07 bunu yazdı:
    evet ortada

dediğin şuki Kürtlerin hepsi insan dışı hepsi terörist hepsi ülkeni bölmek isitior.

bana başka bi anlam çıkrsana . ne lan hepsinin kökönü tem,izlemek..... bunu naklmanı lan *?

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    tahribatta kürtlere laf edilmiceğini daha kavrayamışsınız ikiniz.sanırım anlama kapasiteniz de dar.
    kürtlere laf edilebilirden kastım şudur.
    bugüne kadar bu ülkede bissürü pkk eylemi oldu.yapanlar kimdi ? kürt militanlar.
    onun için direk kürtlerin cahil kısmı, kürtlerin hain kısmı denmez de direk kürt denir o üzüntüyle bundan bahsediyorum.ama ortalığı karıştırmaya üstünüze yok direk vara vara şöle böle başlamışsınız konuşmaya.

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nasa07
    Nasa07's avatar
    Erkek

aslında biz ne kürte ne türke laf sölicez asıl düşman arayı açan amerika :S

Hero
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:

Nasa07 bunu yazdı:
    evet ortada

dediğin şuki Kürtlerin hepsi insan dışı hepsi terörist hepsi ülkeni bölmek isitior.

bana başka bi anlam çıkrsana . ne lan hepsinin kökönü tem,izlemek..... bunu naklmanı lan *?

yaw imran hocam artık sana da yeter :D bak o nasa mıdır nedir..adamın 8 mesajı var , 8 mesajın hepsi bu konuda amk :@

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bunu yapan dinsiz kitapsız be allahsız adamlar! Yandaşlarından da okuyan varsa topunuzu kesicez ulan bu türk milleti yaşatmaz sizi!

Askerde sırf beyninize sıkıcam  

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

kokainman bunu yazdı:
    tahribatta kürtlere laf edilmiceğini daha kavrayamışsınız ikiniz.sanırım anlama kapasiteniz de dar.
    kürtlere laf edilebilirden kastım şudur.
    bugüne kadar bu ülkede bissürü pkk eylemi oldu.yapanlar kimdi ? kürt militanlar.
    onun için direk kürtlerin cahil kısmı, kürtlerin hain kısmı denmez de direk kürt denir o üzüntüyle bundan bahsediyorum.ama ortalığı karıştırmaya üstünüze yok direk vara vara şöle böle başlamışsınız konuşmaya.
    yay hajı

sen PKK amk daki allman fransız ingiliz ermeni leri unutma

kürt cahilleri boımba yapımını kimden öğrendi sanıonn ?  sengit onlara laf et.. ortalığı karıştırdığımız yok. arkadaşın  kürt lere hakaret etti hay hay dedik kalkmış hepisnin kökünüğ temizlek dior. sen olsan bu lafı türklere etsek bünyen kaldırımı yoksa midenin asitleri çok mu kuvvetli ???

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    söylemlerimizde kürtlerle pkklıları ayırt edemezsek yanlış yaparız. ırkçı zihniyetle kürtleri karalayarak hiç bir yere varamayız aksine tuzağa düşeriz. pkk kürtlerden oluşabilir ama bu her kürt pkklıdır anlamına gelmez. böyle düşünürsek aynı zamanda çok da ayıp etmiş oluruz. bu hakkaniyete sığmaz. pkklı kürt başka masum kürt başka.
Toplam Hit: 9952 Toplam Mesaj: 98