Ankara'da Yaşamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Bağlıca tarafında ufak bir fay hattı var. Deprem riskinden kaçıyorsanız alternatif yerlere bakın bence.

Blue Screen of Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Ankarada kiralar nereye gitmektedir. Ne yapmak istemektedir.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Beman
    Beman's avatar
    Erkek

Yaklaşık 20 sene Ankara'da yaşamış biri olarak yazıyorum. Ankara'da yaşamak zorunda değilsen, seni bağlayan bir şey yoksa, Ankara akla gelmesi gereken en son şehir. Ankara'da yaşamamı gerektirecek bir şey kalmadığında ilk işim Ankara'dan ayrılmak oldu. Şu an Konya'da yaşıyorum ve Ankara'nın gerçekten bir yük olduğunu daha iyi görüyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Sakarya Adapazarı-Serdivan taraflı nasıldır ? baktığımda 3 katlı hep evler ve sessiz sakin olduğunu düşünüyorum. ayrıca hızlı tren ve otoyollarda mevcut.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Beman bunu yazdı

Yaklaşık 20 sene Ankara'da yaşamış biri olarak yazıyorum. Ankara'da yaşamak zorunda değilsen, seni bağlayan bir şey yoksa, Ankara akla gelmesi gereken en son şehir. Ankara'da yaşamamı gerektirecek bir şey kalmadığında ilk işim Ankara'dan ayrılmak oldu. Şu an Konya'da yaşıyorum ve Ankara'nın gerçekten bir yük olduğunu daha iyi görüyorum. 

molla misin hoca?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Beman bunu yazdı

hikayenin sonu konya olmamalıydı : )) çok hevesle okuyordum

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

Sakarya Adapazarı-Serdivan taraflı nasıldır ? baktığımda 3 katlı hep evler ve sessiz sakin olduğunu düşünüyorum. ayrıca hızlı tren ve otoyollarda mevcut.

Hocam pendikten , serdivana taşındım.

ufaktan trafik olmaya başladı onun harici gayet ferah

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

Hocam pendikten , serdivana taşındım.

ufaktan trafik olmaya başladı onun harici gayet ferah

anladım hocam, haftasonu Sakarya'ya gelip etrafı gezip fikir sahibi olmaya çalışacağız. bu yeni stadın oralarda güzel evler var gibi. ama fiyatlar burada yüksek maalesef. 

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Beman
    Beman's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Beman bunu yazdı

hikayenin sonu konya olmamalıydı : )) çok hevesle okuyordum

Konya deyince insanın aklına direk çok tutucu bir şehir izlenimi geliyor, görünüşte öyle ama yaşaması çok rahat bir şehir. Aslına bakarsanız o kadar da tutucu bir şehir değil, İktidar değişirse en hızlı evrim geçirecek şehirlerin başında geliyor.

Toplam Hit: 3652 Toplam Mesaj: 40
ankara yaşam