folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Annenize Sahip Çıkın. Sonra Pişman Olmayın. Bu Yazıya Da Bakıp Geçmeyin Okuyun

Annenize Sahip Çıkın. Sonra Pişman Olmayın. Bu Yazıya Da Bakıp Geçmeyin Okuyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

izmirde alternatif tıp merkezi olması gerekiyor. oraya mutlaka görünün. randevu almada sıkıntı yaşarsanız bana pm atın. umutlandırmak kötü bir duygu benim için ama ölecek denen bir kadın burada iyileştiğine şahit oldum.

moğolistanlı doktorlar görev yapıyor olması lazım. dediğim olay 7 sene önceydi. inşallah duruyordur hala.

Temel adalettir .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kardeşim rabim yar ve yardımcın olsun kanser için iyi gelen şeyleri araştır olur mu eşek sütü iyi geliyor diye duydum ve köpek balığı yağı diye bir araştır canımız annemizin elerinden öp bizim yerimize vallah ne diyeceğimi bilmiyorum inşallah çok acı çekmez ya yüzsüzlük demişsin peygamberimiz ne der bilirmisin kardeşim ayakabı bağcığınıza kadar allah dan isteyin bunu unutma yüzsüzlük olmaz elini açıp dua etmesen bu yüzsüzlük olur daha çok zoruna gider rabimin annem için allahım dan acil şifalar diliyorum deki anneme hikmet diye bir arkadaşım var acil şifalar diledi sana ve elerinden öpüyor yerine öpmemi rica etti de kardeşim inşallah imkanlarım el verirde gelir ziyaret ederim tabi iznin de olursa ben de şu aralar çok zor durumdayım hakını helal et olur mu bizim için de dua etsin annem :) seviyoruz onu

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

allah şifa versin hocam geçmiş olsun.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

Büyüklerimizin değerini bilemiyoruz. Allah yardım etsin, Allah şifa versin.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bugün biraz daha iyiyim moral olarak çünkü dün anneme gece ablam söylemiş.

tabiki kansersin demedik o kelime insanlarda farklı bir etki uyandırıyor. Ve karaciğerine yayıldığınıda söylemedik.

Kematropi olurken zaten karaciğerde etkileneceği için gerek duymadık morali bozulmasın diye.

Bir tane uzman doktor 5 yıl veririm Senem demiş bu haliyle.(Ablam Anadolu Sağlık Merkezinde Hemşire (Çayırova / GEBZE)) O kadar kötü durumda değil lözyon. 

Karaciğerden hiç korkmayın çok hızlı kendini yeniliyor demiş o problem yaratmayacaktır bizim için demiş ilk olarak sigarayı bırakacak kesinlike 

yanında içmeyin içirtmeyin demiş.

Akciğerlerden yayılmaya başladıysa beyin içinde tetkikler yapılacak demiş. Umarım daha fazla yere yayılmamıştır diye dua etmiş.

Annen kuvvetli bir kadınsa üstesinden gelebiliriz geç değil demiş doktor moralimizi  düzeltti hep.

5cm lik bir ur gibi bi şey var akciğerinde ama araştığım başarı hikayelerinde 4cm lik olan bir adam bu durumu atlatmış.

Anneme dün gece ablam anlattığında tamam kızım olabilir artık üzmeyin kendinizi eskisi gibi neşemize kavuşalım demiş. Hala bizi düzeltmeye çalışıyor ama neşesi iyimiş sonra gözleri dolmuş biraz utanarak ağlamış ve yatmış.

Gece babam kontrole giderken yatağında görememiş o soğukta üstüne thisortle balkona çıkmış (Hala dik kafalı ) ama kızamıyorum kolay bir şey değil bu sonuçta.

Sabah morali iyiydi , yüzündeki şişlik hala duruyor o annemin çok Moralini bozuyor.

Ağrısı varmı diye soran arkadaşlar için ;

İnanın karaciğerinde bir ağrı var ama demiyor bize biz üzülmeyelim diye geçen gece o yüzden uyuyamamıştı sabah öle diyordu ama dün akşam hiç bi yerim ağrımıyor demiş ne kadar doğru bilmiyorum.

P.m den ve burdan destek veren arkadaşlar hepinizden allah razı olsun. Böyle günlerde tanımadığın insanlardan bile destek almak ap ayrı bi neşe kaynağı benim için.

Bu arada annem şimdi Türk Hekimlerinin ellerinde onlara gerçekten güveniyorum, Çünkü iyi bir hastanede iyi uzmanlar ablam oranın hemşiresi olduğu için çok araştırdı en iyi doktordan randevu aldı.

Yüzsüzlüğe devam edip git gide yüzsüz oluyorum ama allah nezninde dualarım kabul olduğuna inanıyorum.

Tekrardan şükür diyorum.

Allah annemin, bizim ve tüm annelerim yanında olsun. 

Onlar savunmasız, onlar ilgiye bakıma muhtaçlar onları yalnız bırakmayın. 

Ayrıca kansere ii gelen or böcek bitki ne varsa araştırıyorum bilgisi olan yazabilirmi ? 

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Allah yardımcınız olsun kardeşim umarım en kısa zamanda saglıgına kavuşur bol oksijen ve morale ihtiyacı olacaktır dağ evi vs biryer varsa stresten kalabalıktan uzakta biryerler oraya götürün imkanınız varsa anneni hem kafasını dinler hem de ona iyi gelir. Moralinizi bozmayın doktorlar da iyi konuşmuş hiç bir şey için geç değil...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun allah acil şifalar versin

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam, Allah acil şifalar versin..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

geçmiş olsun dostum :/

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 11757 Toplam Mesaj: 126